Лаптоп со двојна екран на Ashata, лаптоп на екран на допир 16in со 14in помошен дисплеј, двојни екрани за Win11 за Intel Core i7 8gb DDR4 RAM 1TB PCIE NVME M.2 SSD лаптоп

Лаптоп со двојна екран на Ashata, лаптоп на екран на допир 16in со 14in помошен дисплеј, двојни екрани за Win11 за Intel Core

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

8 GB DDR4 RAM меморија : лаптоп со двоен екран со 10 -та генерација за Intel Core i7 процесор, со 1 TB PCIE NVME M.2 SSD и 8 GB DDR4 RAM меморија за брзо складирање и меморија, исто така може да се прошири со кој било модел на надворешна графичка картичка. Тастатура и ладење : 16in Компјутерскиот лаптоп има нумеричка тастатура со целосна големина со опсег на клучеви од 1,4мм за удобно и лесно пишување. Dual SSD : Gaming Laptop има меморија со двојни канали, двојни хард дискови и поддржува двојни графички картички. Двојниот SSD хард диск (поддршка PCI E интерфејс) забрзува до 30%. За Intel Wi Fi6 ја прави мрежната врска побрзо. 13600m Ah Батерија : Лаптопот со двоен екран има вградена батерија со висок капацитет од 13.600m Ah, која може да работи континуирано 5 до 6 часа. Опремено со напојување, исто така можете да се вклучите директно за да ја напојувате машината. 16in и 14in : Главниот екран е дисплеј од 1200 HD од 1920 година со четири еднострано микро -бизел цел екран, сооднос 93% екран до каросерија, сто проценти SRGB со висок спектар на боја и осветленост до 400nit. 14in Full HD Touch Secondary екран. 8 GB DDR4 RAM меморија : лаптоп со двоен екран со 10 -та генерација за Intel Core i7 процесор, со 1 TB PCIE NVME M.2 SSD и 8 GB DDR4 RAM меморија за брзо складирање и меморија, исто така може да се прошири со кој било модел на надворешна графичка картичка. Тастатура и ладење : 16in Компјутерскиот лаптоп има нумеричка тастатура со целосна големина со опсег на клучеви од 1,4мм за удобно и лесно пишување. Dual SSD : Gaming Laptop има меморија со двојни канали, двојни хард дискови и поддржува двојни графички картички. Двојниот SSD хард диск (поддршка PCI E интерфејс) забрзува до 30%. За Intel Wi Fi6 ја прави мрежната врска побрзо. 13600m Ah Батерија : Лаптопот со двоен екран има вградена батерија со висок капацитет од 13.600m Ah, која може да работи континуирано 5 до 6 часа. Опремено со напојување, исто така можете да се вклучите директно за да ја напојувате машината. 16in и 14in : Главниот екран е дисплеј од 1200 HD од 1920 година со четири еднострано микро -бизел цел екран, сооднос 93% екран до каросерија, сто проценти SRGB со висок спектар на боја и осветленост до 400nit. 14in Full HD Touch Secondary екран. Спецификација : Тип на ставка : Допир на допир на допир на допир на допир : Метал, Електроника големина на екранот : двоен екран 16in и 14inresolution : Главен екран 1920x1200 Capacitive екран на допир : 14in десет точки Touch Touch Pad : 91.6x69mm Touch Padcpu : За Intel за Core I7 Speed : 12m L2 CASH, база на фреквенција 2.30 GHZ Тип на Ghzgraphics : За Intel Ultra Core Graphics за 10 -та генерација за Intel за Core Processors Memory : 8 G RAM 1 TB цврсто прикажани хард дискови : M.2 2280 PCIE 1 X 1 X M.2 2280 Speaker 802.11 AC/B/G/N+BTWIRED мрежна картичка : RJ45 Gigabit Network Card BT верзија : BT4.2 Interface : 3 XUSB3.0, 1 XUSB C, 1x HD Мултимедијален интерфејс, 1xaudio, 1xpower Connector, 1xnetwork Connector, 1xexternal графички картички за конекција на конекторин. , BT и други безжични надворешни системи на тастатура : За Win 10, за WIN 11 Applicable напон : 100 до 240 Vbattery Тип : Вграден во 13600m Ah литиум батерија (вклучен) Список на пакети : 1 x лаптоп на екран на допир 1 x адаптер за напојување1 x приклучок за приклучок за напојување : Испратено со вградена батерија.

Item Type: TouchScreenLaptop
Material: Metal, Electronic
Screen Size: Dual Screen 16in and 14in
Resolution: Main Screen 1920x1200
Capacitive Touch Screen: 14in Ten Point Touch
Touchpad: 91.6x69mm Touchpad
CPU: For intel for Core i7
Speed: 12M L2 Cache, Base Frequency 2.30 GHz, RWD 5.10 GHz
Graphics Type: For Intel Ultra Core Graphics for 10th Generation for Intel for Core Processors
Memory: 8G RAM 1TB Solidly State
Dual Hard Drives: M.2 2280 PCIE 1 x 1x M.2 2280
Speakers: Built in Dual Channel Cavity Speakers 8R 1.0Wx2
WiFi Protocol: WIFI 802.11ac/b/g/n+BT
Wired Network Card: RJ45 Gigabit Network Card
BT Version: BT4.2
Interface: 3xUSB3.0, 1xUSB C, 1xHD Multimedia Interface, 1xAudio, 1xPower connector, 1xNetwork connector, 1xExternal Graphics Card Connector
Input Devices: Support USB, BT and Other Wireless External Keyboard
Operating System: For Win 10, for Win 11
Applicable Voltage: 100 to 240V
Battery Type: Built in 13600mAh Lithium Battery (Included)
Package List:
1 x Touch Screen Laptop :
1 x Power Adapter:
1 x Power Plug Cable:
1 x User Manual:
Note:
Shipped with built in battery:

Избор на клиент

Ashata 13.3 инчен лаптоп компјутер, за Intel J4105 1.50GHz Quad Core 16GB RAM + 512GB SSD 2 во 1 лаптоп компјутер за Windows Новак
Ashata 13.3 инчен лаптоп компјутер, за Intel J4105 1.50GHz Quad Core 16GB RAM + 512GB SSD 2 во 1 лаптоп компјутер за Windows

【Голема меморија】 : Меморијата на лаптопот 6000m Ah батерија е надградена на меморија со ширина на опсег с�

DEN 6359.52
Dell Latitude 7000 7430 14 Touchscreen Convertible 2 in 1 Notebook - Full HD - 1920 x 1080 - Intel Core i5 12th Gen i5-1245U Новак
Dell Latitude 7000 7430 14 Touchscreen Convertible 2 in 1 Notebook - Full HD - 1920 x 1080 - Intel Core i5 12th Gen i5-1245U

Интел Core i5 1,60 GHz процесор обезбедува одлични перформанси, потопна мултимедија и брзо вчитување на прогр�

DEN 2.00
Google Pixelbook Новак
Google Pixelbook

Запознајте се со Google Pixelbook, Chromebook со високи перформанси Ова е првиот лаптоп со асистент на Google, вграден и�

DEN 9897.76
Нов спектар 2-во-1 лаптоп 16-F0013DX 16 3K+ Multitouch Display EVO 11-ти Gen i7-11390H до 5GHz 16 GB RAM меморија Активно пенкало Новак
Нов спектар 2-во-1 лаптоп 16-F0013DX 16 3K+ Multitouch Display EVO 11-ти Gen i7-11390H до 5GHz 16 GB RAM меморија Активно пенкало

Микропроцесор Intel Core i711390h (до 5,0 GHz со технологија Intel Turbo Boost 12 MB L3 кеш 4 јадра 8 нишки) Складирање 1 TB PCIE NVME M.2

DEN 3.33
Dell 2021 Најновиот Inspiron 7000 17 QHD+ Touch Premium 2-In-1 лаптоп, Intel Core i7-1165G7, 16 GB RAM меморија, 2TB PCIE SSD, Новак
Dell 2021 Најновиот Inspiron 7000 17 QHD+ Touch Premium 2-In-1 лаптоп, Intel Core i7-1165G7, 16 GB RAM меморија, 2TB PCIE SSD,

RAM меморија со голема брзина и огромен простор】 RAM меморијата е 16 GB DDR4 SDRAM за мултитаскинг адекватен опсе

DEN 1550.40
Dell 2022 Inspiron I7420 7000 серија 2-во-1 лаптоп 14 FHD+ екран на допир 10-јадрен 12-ти Intel I5-1235U Iris XE Graphics 32 Новак
Dell 2022 Inspiron I7420 7000 серија 2-во-1 лаптоп 14 FHD+ екран на допир 10-јадрен 12-ти Intel I5-1235U Iris XE Graphics 32

Најнови моќни и ефикасни 12та генерација Intel Core i51235 U процесор (10 јадра : 2 перформансијадро + 8 ефикасни јад

DEN 9904.00
Asus Vivobook 13 Slate Oled Philip Colbert Edition 2-во-1 лаптоп, 13,3 ”FHD OLED Touch Display, Intel Pentium Silver N6000 CPU, Новак
Asus Vivobook 13 Slate Oled Philip Colbert Edition 2-во-1 лаптоп, 13,3 ”FHD OLED Touch Display, Intel Pentium Silver N6000 CPU,

Комплиментарна 1месечна претплата на Adobe Creative Cloud со купувањето Дознајте повеќе на веб страницата ASза по

DEN 2.67
Acer Spin 2023 Предводник X360 2-In-1 Convertible Chromebook Laptop Business, 11,6 HD-екран на допир IPS, 8-јадрен MediaTek Новак
Acer Spin 2023 Предводник X360 2-In-1 Convertible Chromebook Laptop Business, 11,6 HD-екран на допир IPS, 8-јадрен MediaTek

【11,6 "HD+ IPS X360 екран на допир】 1366 x 768 Резолуција може да се пофали со импресивна боја и јасност, антисјајно

DEN 1.33
Lenovo 2023 300E 11,6 2-во-1 лаптоп на допир на допир на допир Intel N4120 до 2,6GHz, 4 GB RAM меморија, 64 GB складирање, веб-камера, Новак
Lenovo 2023 300E 11,6 2-во-1 лаптоп на допир на допир на допир Intel N4120 до 2,6GHz, 4 GB RAM меморија, 64 GB складирање, веб-камера,

Шарката 360 ° ви овозможува да застанете или да го запрете лаптопот на бирото, или можете да го вртите дис�

DEN 3839.84