AllinRC 4-пакувања на легури предни и задни суспензии за Traxxas 1/10 Slash 4x4, Stampede 4x4, Rustler 4WD VXL-Replaces Дел 3655 надградби

AllinRC 4-пакувања на легури предни и задни суспензии за Traxxas 1/10 Slash 4x4, Stampede 4x4, Rustler 4WD VXL-Replaces Дел

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Замена на лесна надградба за акции на Traxxas Дел #3655 Arms Repusent и 3655 X 3655 R 3655 P 3655 G 3655 T 3655 L 3655 A. Се вклопува за Traxxas 1/10 Slash 4x4, 1/10 Stampede 4x4,1/10 Rustler 4x4,1/10 Slash 4x4 Vxl Ultimate Platinum, 1/10 Stampede 4x4 VXL, 1/10 Rustler 4x4 VXL, Hoss 4x4 vxl. Прецизност CNC машински, анодизиран 6061-T6 алуминиум за лесни и трајни перформанси. Вклучува раце за суспензија (4), завртки (4), иглички (4). Препорачајте користејќи сино локтит на навои, спречете ги завртките олабавени. 100% нови, оригинални производи на Allin RC, исклучителна изработка и издржлива, купете со доверба, пријателска услуга за клиенти. Замена на лесна надградба за акции на Traxxas Дел #3655 Arms Repusent и 3655 X 3655 R 3655 P 3655 G 3655 T 3655 L 3655 A. Се вклопува за Traxxas 1/10 Slash 4x4, 1/10 Stampede 4x4,1/10 Rustler 4x4,1/10 Slash 4x4 Vxl Ultimate Platinum, 1/10 Stampede 4x4 VXL, 1/10 Rustler 4x4 VXL, Hoss 4x4 vxl. Прецизност CNC машински, анодизиран 6061-T6 алуминиум за лесни и трајни перформанси. Вклучува раце за суспензија (4), завртки (4), иглички (4). Препорачајте користејќи сино локтит на навои, спречете ги завртките олабавени. 100% нови, оригинални производи на Allin RC, исклучителна изработка и издржлива, купете со доверба, пријателска услуга за клиенти. Квалитетни производи.

Избор на клиент

Алуминиумска задна суспензија рака -1pr портокалова за HPI WR8 Ken Block Flux 107900 Новак
Алуминиумска задна суспензија рака -1pr портокалова за HPI WR8 Ken Block Flux 107900

Тоа е надградба на делови Оригинален број : 107900 Ве молиме, проверете го оригиналниот Nubmer за да одредите а

DEN 255.84
Алуминиумски преден горните раце за Armma 1: 8 Kraton 6s / Outcast 6s / озлогласени 6S / Kraton 6s V5 / Озлогласени надградби Новак
GPM за Traxxas Rustler 4x4 VXL / HOSS 4x4 VXL Ажурирање на делови Алуминиум заден долен дел од суспензијата - 1 парчиња поставено Новак
TRAXXAS 8929G рацете за суспензија, горниот, зелениот Новак
TRAXXAS 8929G рацете за суспензија, горниот, зелениот

Traxxas 8929 G Горна суспензија на рацете, зелена, Maxx (2) Карактеристики : Лева или десна апликација предна или �

DEN 3.00
TRAXXAS 8929R рацете за суспензија, горниот, црвениот Новак
TRAXXAS 8929R рацете за суспензија, горниот, црвениот

Traxxas 8929 R Горна суспензија на рацете, црвена, Maxx (2) Карактеристики : Лева или десна апликација предна или �

DEN 0.67
RPM Front A-Arms Black Losi 1/10 Rock Rey RPM73242 Електрични делови за електричен автомобил/камион Новак
RPM Front A-Arms Black Losi 1/10 Rock Rey RPM73242 Електрични делови за електричен автомобил/камион

Заменува акции Лоси LOS234011 11 грама по пар полесни од залиха Додадено дозвола за bellвонче Продадени во паро

DEN 3.00
Hobbypark 4 -пакувања предни и задни алуминиумски суспензии за Traxxas 1/10 Slash 4x4 надградби компатибилни со Stampede 4WD, Новак
Limnyves задебелување на засилување предна и задна суспензија за 1/5 RV Baja 5B 5T 5SC предна и задна рака комплет Новак
Limnyves задебелување на засилување предна и задна суспензија за 1/5 RV Baja 5B 5T 5SC предна и задна рака комплет

За типот на возилото : за Бајас : Возила и играчки за далечински управувач Периферни уреди / уреди за дале

DEN 1.67
TRAXXAS 8930X - MAXX Долна рака за суспензија, сина Новак
TRAXXAS 8930X - MAXX Долна рака за суспензија, сина

Traxxas 8930x пониски раце за суспензија, сина, Maxx (2) Карактеристики : Предна или задна апликација лево или дес

DEN 1.33
Замена на предните суспензии на легура на легури за Trax4 1/10 4x4 Slash, Stampede, Rustler 4WD VXL-Replaces Дел 3655 Новак
Замена на предните суспензии на легура на легури за Trax4 1/10 4x4 Slash, Stampede, Rustler 4WD VXL-Replaces Дел 3655

Исклучителна изработка, произведена и тестирана според највисоките стандарди Без грижа за инсталација

DEN 3.00
GPM за Traxxas latrax SST & Latrax Teton Upgrade Desilds Aluminum Aluminum Front/Reward Suspent arm - 1PR зелена Новак
GPM за Traxxas latrax SST & Latrax Teton Upgrade Desilds Aluminum Aluminum Front/Reward Suspent arm - 1PR зелена

Име на производот : Алуминиумска предна / задна рака на суспензија 1pr Точка бр : SST055G Боја : Зелена Ќе одго�

DEN 344.00
АРМА АЛУМИНУМ задна суспензија, црвена, ARA330557 Новак
АРМА АЛУМИНУМ задна суспензија, црвена, ARA330557

АРМА АЛУМИНУМ задна суспензија, црвена, ARA330557 АРМА АЛУМИНУМ задна суспензија, црвена, ARA330557 Оваа алумини�

DEN 223.84