PPJ 5V DC USB кабел за напојување на кабел за Iomega Model LPHD-Up LPHDUP P/N 31769900 317669700 31770000 Преносен хард диск погон HDD HD

PPJ 5V DC USB кабел за напојување на кабел за Iomega Model LPHD-Up LPHDUP P/N 31769900 317669700 31770000 Преносен хард диск

DEN 34.24

Новак

Достапно за нарачка

Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ 5 V DC USB кабел за напојување со кабел за Iomega Model LPHD-Up LPHDUP P/N 31769900 317669700 31770000 Преносен хард диск погон HDD HD. PPJ 5 V DC USB кабел за напојување со кабел за Iomega Model LPHD-Up LPHDUP P/N 31769900 317669700 31770000 Преносен хард диск погон HDD HD.

Избор на клиент

Најдобра 12V 1A AC адаптер за Linksys Cisco Router Workpup Switch Sifter RV042 WAG300N WAG325N WAG345G WAG54G WAG54G2 WAG54G-ST Новак
Најдобра 12V 1A AC адаптер за Linksys Cisco Router Workpup Switch Sifter RV042 WAG300N WAG325N WAG345G WAG54G WAG54G2 WAG54G-ST

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.00
Адаптерот за AC/DC адаптер 8.4V AC/DC компатибилен со Sewoo LK-P30 LK-P30W Wi-Fi солиден термички прием Bluetooth Мобилен печатач Новак
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица Новак
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001 Новак
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 505.60
Solvtin USB wallиден полнач, 5V 2.4A адаптер за полнач, USB wallиден приклучок, за Solvtin S6/S6 Pro Scomp Starter, Black 1pack Новак
Solvtin USB wallиден полнач, 5V 2.4A адаптер за полнач, USB wallиден приклучок, за Solvtin S6/S6 Pro Scomp Starter, Black 1pack

USB Wallиден полнач за Solvtin S6 / S6 Pro Starter Starter USB излез : 5 V / 2.4 A Лесно за носење со лесен и компактен дизајн...

DEN 1.00
AC адаптер за Canon P23-DH III V II P11-DH P23-DHV Калкулатор DC Кабел за полнач за напојување, 5 стапки, со LED индикатор, Новак
AC адаптер за Canon P23-DH III V II P11-DH P23-DHV Калкулатор DC Кабел за полнач за напојување, 5 стапки, со LED индикатор,

Ве молиме, проверете дали вашиот модел е наведен во оваа листа, доколку вашиот модел не е наведен овде, и�

DEN 1.67
Адаптерот за адаптер 12V AC/DC компатибилен со музичката сала MMF-1,5 MMF1.5 MMF-15 MMF15 MMF-1.3 MMF1.3 MMF-13 MMF13 MMF13K2 Новак
Адаптерот за адаптер 12V AC/DC компатибилен со музичката сала MMF-1,5 MMF1.5 MMF-15 MMF15 MMF-1.3 MMF1.3 MMF-13 MMF13 MMF13K2

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1.00
Замена на адаптерот за адаптер 9V AC/DC за шефот RC-1 BK RC1 Loop Station Pedal PD-1 PK-5 PV-1 PW-1 RC-2 RC-3 Guyatone Mighty Новак
Замена на адаптерот за адаптер 9V AC/DC за шефот RC-1 BK RC1 Loop Station Pedal PD-1 PK-5 PV-1 PW-1 RC-2 RC-3 Guyatone Mighty

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.33
Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со црниот и декерот Scum Buster Scumbuster S600 S600B S700 S700E S500 3.6V Power Scrubber Новак
Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со црниот и декерот Scum Buster Scumbuster S600 S600B S700 S700E S500 3.6V Power Scrubber

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 239.84
AC адаптер компатибилен со ONN ONA24HB19T01 Монитор 24-инчен Новак
AC адаптер компатибилен со ONN ONA24HB19T01 Монитор 24-инчен

Нов адаптер за замена на AC за монитор Снабдувањето со електрична енергија го поддржува мониторот Кабел

DEN 1.00
Adapter LGM 24V AC/DC за LG 26LS3500 26LS3500-UD 26 HDTV LED LED LCD HD TV 24VDC кабел за напојување PS PS BATTery Charger Mains Новак
Adapter LGM 24V AC/DC за LG 26LS3500 26LS3500-UD 26 HDTV LED LED LCD HD TV 24VDC кабел за напојување PS PS BATTery Charger Mains

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гаранција за услуга 100% сосема нов, високо квалитетен пол�

DEN 3.33
Копитален кабел за напојување ICReatin 9V компатибилен со велосипед Arduino / Schwinn, адаптер за напојување на AC DC DC за Новак
Редослед Нова замена за адаптер 12V AC/AC за моделот KTEC KA12A120120045U KA12A120120046U CLASS 2 Трансформатор 12VAC 1200MA Новак
Редослед Нова замена за адаптер 12V AC/AC за моделот KTEC KA12A120120045U KA12A120120046U CLASS 2 Трансформатор 12VAC 1200MA

Up Bright NEW 12 V AC / AC Adapter Replacement For Ktec Model KA12 A120120045 U KA12 A120120046 U Class 2 Transformer 12 VAC 1200m A 2000m A AC12 V 1.2 A2 A Power Supply Cord Cable PS Wal

DEN 239.84
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Замена на адаптерот AFKT AC/DC за Spectra Precision 95720-00 FITS LL300N GL412N GL422N Laser Nivel GL412 GL412N GL512 Spectra-Physics Новак
Замена на адаптерот AFKT AC/DC за Spectra Precision 95720-00 FITS LL300N GL412N GL422N Laser Nivel GL412 GL412N GL512 Spectra-Physics

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук Новак
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 134.24
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301 Новак
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 428.80
Кабел за полнач на слушалки за слушалки за слушалки USB C за Sony WH-1000XM5 1000XM4 1000XM3, WHCH710N, H910N WF-1000XM4 1000XM3, Новак
Кабел за полнач на слушалки за слушалки за слушалки USB C за Sony WH-1000XM5 1000XM4 1000XM3, WHCH710N, H910N WF-1000XM4 1000XM3,

Слушалници за слушалки / звучникот на Sony : Брзо наполнете го безжичниот Bluetooth уреди на Sony без да ја оштети

DEN 207.84
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS Новак
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS

Влезен опсег на волт : 100240 V (во светот во светот) Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на п

DEN 0.67
CNITPWR 12V 6A AC DC Адаптер за напојување на напојување конвертор 100V ~ 240V AC до DC 12 Volt 6 AMP 72W LED трансформатор Новак
CNITPWR 12V 6A AC DC Адаптер за напојување на напојување конвертор 100V ~ 240V AC до DC 12 Volt 6 AMP 72W LED трансформатор

Влез : AC 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz Излезен напон : DC 12 V (постојан напон) Излезен излез на струја : DC 12 V, MAX 6 A, 72 W; Може да �

DEN 3.00
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun. Новак
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun.

Заштита на недостиг Заштита на преоптоварување Преку заштита на напон Нема потреба да се грижите за екс

DEN 1.33
Замена на адаптерот за напојување за полнач за напојување на Peloton Peloton Peloton велосипед конзола Заменете го моделот: Новак Попуст
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа Новак
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа

Легирал LE11 Легарал Ле3 Легарал Ле6 Легарал Ле9 P / N FCA135252010 HGDS252050 WNB2410 Не е погоден за легиран LE4 Mini, Legiral LE7, Leg

DEN 271.84