Замена на напојување за адаптер за дисторзија на гроздобер VD1

Замена на напојување за адаптер за дисторзија на гроздобер VD1

DEN 747.20

Новак

Достапно за нарачка

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет. Филтиран за нула потпевнување, работа без бучава. Пролет монтиран врв за безбедна врска. 2 метар заоблен густ кабел. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема. Регулирано напојување со 9 V 500m A. Филтрирани за нула Hum. Бесплатно напојување со бучава. Центар-негативна поларитет. 2 метар заоблен густ кабел. 2,1мм x 5,5мм монтиран врв за безбедна врска. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема.

Избор на клиент

Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun. Новак
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun.

Заштита на недостиг Заштита на преоптоварување Преку заштита на напон Нема потреба да се грижите за екс

DEN 1.33
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук Новак
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 134.24
Samsung BN44-00450B DC VSS-предводен ТВ PD BD Новак
Samsung BN44-00450B DC VSS-предводен ТВ PD BD

Ова е О.Е.М Овластен дел Се вклопува со разни модели на бренд Samsung ОЕМ Дел # BN4400450 B Ова е О.Е.М Овластен дел �

DEN 266.88
Полнач компатибилен со Ecotric 26 масен велосипед, ракета, вител, леопард и електричен велосипед на ластовички Новак
AC адаптер компатибилен со SoundCraft UI16 дигитален миксер Новак
AC адаптер компатибилен со SoundCraft UI16 дигитален миксер

Нов адаптер за замена на AC Снабдување со електрична енергија за музички инструменти на Sound Craft...

DEN 1.67
Jinинпат 12 кола со капсула Лизгач со контакт со злато-злато и низок вртежен момент за систем за опрема за CCTV Новак
24V 3A 72W адаптер за напојување, 100-240V AC до DC, 5,5 mm x 2,5 mm DC излезен приклучок 24V AC напојување wallиден приклучок Новак
24V 3A 72W адаптер за напојување, 100-240V AC до DC, 5,5 mm x 2,5 mm DC излезен приклучок 24V AC напојување wallиден приклучок

▶ 【Високо квалитетно напојување со 24 V】 Ова напојување е премиум AC на конверторот на трансформаторот н

DEN 2.33
PPJ 5V DC USB кабел за напојување на кабел за Iomega Model LPHD-Up LPHDUP P/N 31769900 317669700 31770000 Преносен хард диск Новак
PPJ 5V DC USB кабел за напојување на кабел за Iomega Model LPHD-Up LPHDUP P/N 31769900 317669700 31770000 Преносен хард диск

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

DEN 34.24
Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со црниот и декерот Scum Buster Scumbuster S600 S600B S700 S700E S500 3.6V Power Scrubber Новак
Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со црниот и декерот Scum Buster Scumbuster S600 S600B S700 S700E S500 3.6V Power Scrubber

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 239.84
Adapter LGM 24V AC/DC за LG 26LS3500 26LS3500-UD 26 HDTV LED LED LCD HD TV 24VDC кабел за напојување PS PS BATTery Charger Mains Новак
Adapter LGM 24V AC/DC за LG 26LS3500 26LS3500-UD 26 HDTV LED LED LCD HD TV 24VDC кабел за напојување PS PS BATTery Charger Mains

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гаранција за услуга 100% сосема нов, високо квалитетен пол�

DEN 3.33
UpBright 9V AC/DC Adapter Compatible with Plantronics Headset SSA-5W 090050 77391-02 80090-05 83359-01 83543-11 83545-01 83648-01 Новак
UpBright 9V AC/DC Adapter Compatible with Plantronics Headset SSA-5W 090050 77391-02 80090-05 83359-01 83543-11 83545-01 83648-01

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 271.20
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија Новак
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with Asus VZ279 VZ279H VZ279HE VZ279N VZ279Q VZ27AQ MG248QE TUF Gaming VG258Q VG258QR Новак
UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with Asus VZ279 VZ279H VZ279HE VZ279N VZ279Q VZ27AQ MG248QE TUF Gaming VG258Q VG258QR

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 3.00
Просечен добро SGA25U05-P1J 5V 4A 20W AC-DC Висока сигурност Тенок адаптер за монтирање на wallидот Новак
Просечен добро SGA25U05-P1J 5V 4A 20W AC-DC Висока сигурност Тенок адаптер за монтирање на wallидот

Ниво на енергетска ефикасност VI Заштита : Краток циклус / над оптоварување / над напон Целосно затворе�

DEN 3.33
Адаптерот за исправен 10V AC/DC компатибилен со Logitech Z130 Z 130 компјутерски звучник S-00098 980-00 880-000146 0417 980-000417-R Новак
Адаптерот за исправен 10V AC/DC компатибилен со Logitech Z130 Z 130 компјутерски звучник S-00098 980-00 880-000146 0417 980-000417-R

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 606.40
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Nuxkst 12V 5A AC DC адаптер за KDS RADIUS RAD-5C RAD-5Q RAD5C RAD5Q 15 LCD монитор Новак
Nuxkst 12V 5A AC DC адаптер за KDS RADIUS RAD-5C RAD-5Q RAD5C RAD5Q 15 LCD монитор

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

DEN 271.52
Копитален кабел за напојување ICReatin 9V компатибилен со велосипед Arduino / Schwinn, адаптер за напојување на AC DC DC за Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF

Up Bright New AC IN Power Cord Cable Plug Lead Compatible with Samsung TV UN65 F8000 BF UN65 F6300 UN65 F6300 AFXZA UN65 F6300 AF UN60 F7450 AF UN60 F8000 BF LN40 D630 M3 FXZA UN55 ES6820 F

DEN 2.33
Адаптер Guy-Tech 24W AC/DC Компатибилен со WD My Book Essential External Hard Drist WDBAAF0010HBK-EESN WDBAAF0015HBK-EESN WDBAAF0020HBK-EESN Новак
Адаптер Guy-Tech 24W AC/DC Компатибилен со WD My Book Essential External Hard Drist WDBAAF0010HBK-EESN WDBAAF0015HBK-EESN WDBAAF0020HBK-EESN

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 270.40