Замена на адаптерот AFKT Global 24V AC/DC адаптер за Brother ImageCenter ADS-1500W ADS1500W Компактен скенер за десктоп во боја 24VDC Кабел за напојување Кабел PS wallид полнач за домашни батерии PS

Замена на адаптерот AFKT Global 24V AC/DC адаптер за Brother ImageCenter ADS-1500W ADS1500W Компактен скенер за десктоп во боја

DEN 467.68

Новак

Достапно за нарачка

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Замена на адаптерот AFKT Global 24 V AC/DC адаптер за брат Image Center ADS-1500 W ADS1500 W Компактен скенер за десктоп во боја 24 VDC Кабел за напојување Кабел PS Wallид батерија полнач на батерии PSU. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Замена на адаптерот AFKT Global 24 V AC/DC адаптер за брат Image Center ADS-1500 W ADS1500 W Компактен скенер за десктоп во боја 24 VDC Кабел за напојување Кабел PS Wallид батерија полнач на батерии PSU. Замена на адаптерот AFKT Global 24 V AC/DC адаптер за брат Image Center ADS-1500 W ADS1500 W Компактен скенер за десктоп во боја 24 VDC Кабел за напојување Кабел PS Wallид батерија полнач на батерии PSU.

Избор на клиент

BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
MyVolts 12V адаптер за напојување компатибилен со/замена за конзола за мешање Tascam M -164 UF - приклучок во САД Новак
MyVolts 12V адаптер за напојување компатибилен со/замена за конзола за мешање Tascam M -164 UF - приклучок во САД

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со конзолата за мешање Tascam M1

DEN 359.84
Adapter Bestch AC/DC за Samsung 390 CF390 Series C24F C24F390 C24F390F C24F390FH C24F390FH LC24F390FHNXZA 24 кривината LED-осветлена Новак
Adapter Bestch AC/DC за Samsung 390 CF390 Series C24F C24F390 C24F390F C24F390FH C24F390FH LC24F390FHNXZA 24 кривината LED-осветлена

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
AC адаптер компатибилен со ONN ONA24HB19T01 Монитор 24-инчен Новак
AC адаптер компатибилен со ONN ONA24HB19T01 Монитор 24-инчен

Нов адаптер за замена на AC за монитор Снабдувањето со електрична енергија го поддржува мониторот...

DEN 1.00
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF

Up Bright New AC IN Power Cord Cable Plug Lead Compatible with Samsung TV UN65 F8000 BF UN65 F6300 UN65 F6300 AFXZA UN65 F6300 AF UN60 F7450 AF UN60 F8000 BF LN40 D630 M3 FXZA UN55 ES6820 F

DEN 2.33
Адаптерот за исправен 36V AC/DC компатибилен со Aqua Illumination FRA072-S36-4 FRA072-S364 FRA072-536-4 FRA072-5364 FRA072536-4 Новак
Адаптерот за исправен 36V AC/DC компатибилен со Aqua Illumination FRA072-S36-4 FRA072-S364 FRA072-536-4 FRA072-5364 FRA072536-4

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 239.84
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица Новак
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057 Новак
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 87.84
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија Новак
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
Geeon 24V 1.5A AC DC адаптер 36W трансформатор на напојување со 5,5 x 2,1 mm DC машки и 12 парчиња приклучоци за замена на ETL Новак
Адаптер за исправен 12V 10A 120W AC/DC компатибилен со Stiger ST-C-120-12001000CT STC-120-12001000CT ST-C12012001000CT STC12012001000CT Новак
Адаптер за исправен 12V 10A 120W AC/DC компатибилен со Stiger ST-C-120-12001000CT STC-120-12001000CT ST-C12012001000CT STC12012001000CT

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84