Просечен добро SGA25U05-P1J 5V 4A 20W AC-DC Висока сигурност Тенок адаптер за монтирање на wallидот

Просечен добро SGA25U05-P1J 5V 4A 20W AC-DC Висока сигурност Тенок адаптер за монтирање на wallидот

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Ниво на енергетска ефикасност VI. Заштита : Краток циклус / над оптоварување / над напон. Целосно затворен пластичен случај. Универзален влез / целосен опсег. 3 години гаранција. Ниво на енергетска ефикасност VI. Заштита : Краток циклус / над оптоварување / над напон. Целосно затворен пластичен случај. Универзален влез / целосен опсег. 3 години гаранција. Карактеристики Онуверзален влез на AC / целосна потрошувачка на електрична енергија на оптоварување

Избор на клиент

BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Адаптерот за исправен 36V AC/DC компатибилен со Aqua Illumination FRA072-S36-4 FRA072-S364 FRA072-536-4 FRA072-5364 FRA072536-4 Новак
Адаптерот за исправен 36V AC/DC компатибилен со Aqua Illumination FRA072-S36-4 FRA072-S364 FRA072-536-4 FRA072-5364 FRA072536-4

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 239.84
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер Новак
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, светски употреба на излезен напон : DC Сосема нов адаптер за замена на AC, 100% OEM

DEN 2.67
AC адаптер за Canon P23-DH III V II P11-DH P23-DHV Калкулатор DC Кабел за полнач за напојување, 5 стапки, со LED индикатор, Новак
AC адаптер за Canon P23-DH III V II P11-DH P23-DHV Калкулатор DC Кабел за полнач за напојување, 5 стапки, со LED индикатор,

Ве молиме, проверете дали вашиот модел е наведен во оваа листа, доколку вашиот модел не е наведен овде, и�

DEN 1.67
Adapter Bestch AC/DC за Samsung 390 CF390 Series C24F C24F390 C24F390F C24F390FH C24F390FH LC24F390FHNXZA 24 кривината LED-осветлена Новак
Adapter Bestch AC/DC за Samsung 390 CF390 Series C24F C24F390 C24F390F C24F390FH C24F390FH LC24F390FHNXZA 24 кривината LED-осветлена

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
PPJ AC/DC адаптер за RCA Visys 25450 25450RE3 25450RE3-A БИЗНИС ТЕЛЕФОН Главна основна единица за напојување на батеријата за Новак
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица Новак
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа Новак
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа

Легирал LE11 Легарал Ле3 Легарал Ле6 Легарал Ле9 P / N FCA135252010 HGDS252050 WNB2410 Не е погоден за легиран LE4 Mini, Legiral LE7, Leg

DEN 271.84
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057 Новак
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 87.84
CBK ® Нов полнач за адаптер за наизменична струја за HP Photosmart C4480 C4485 C4400 7260W 7268 7450 7600W 7660 7660V 7700 7760 Новак
CBK ® Нов полнач за адаптер за наизменична струја за HP Photosmart C4480 C4485 C4400 7260W 7268 7450 7600W 7660 7660V 7700 7760

Влез : AC 100240 V, 5060 Hz Излез : +32 V 700m A; +16 V 625ma Белешка : Ве молиме, проверете дали DC излезот и големината на врв

DEN 249.44
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301 Новак
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 428.80
MyVolts 12V адаптер за напојување компатибилен со/замена за конзола за мешање Tascam M -164 UF - приклучок во САД Новак
MyVolts 12V адаптер за напојување компатибилен со/замена за конзола за мешање Tascam M -164 UF - приклучок во САД

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со конзолата за мешање Tascam M1

DEN 359.84
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок Новак
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок

Влез : 110120 V излез : 9 V 850m A негативен совет Гаранција : 1 година Супер напојување се произведува и тестира з

DEN 87.84
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS Новак
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS

Влезен опсег на волт : 100240 V (во светот во светот) Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на п

DEN 0.67
Многу од 3 симболи LS42RAAOE-01 за полнење NIMH 3,6 V 750mAh батерии за скенерот за баркод LS4278 D56878 Новак
Многу од 3 симболи LS42RAAOE-01 за полнење NIMH 3,6 V 750mAh батерии за скенерот за баркод LS4278 D56878

Многу 3 симболи за полнење 3,6 V 750m Ah NIMH батерии Симбол LS42 RAAOE01 NIMH батерии за скенерот за баркод LS4278 D56878...

DEN 2.67