[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со VTech VM320 2.4 Дигитално видео монитор за бебиња

[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со VTech VM320 2.4 Дигитално видео монитор за бебиња

-80 %

DEN 191.36

Новак

Достапно за нарачка

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - UL наведен -8 стапало вкупна должина на кабелот. Сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 5 години бесплатна гаранција. Делови кои не се OEM на трети страни. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz - UL Наведена -8 Вкупна должина на кабелот / сите производи се тестираат за да ја надминат / исполнат стандардната спецификација / OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Over Current Заштита на излез. SCP : Заштита на излез на краток спој) / Бесплатна испорака за враќање / 5 години бесплатна гаранција / 3-ти партиски адаптер не OEM делови.

Избор на клиент

Geeon 24V 1.5A AC DC адаптер 36W трансформатор на напојување со 5,5 x 2,1 mm DC машки и 12 парчиња приклучоци за замена на ETL Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF

Up Bright New AC IN Power Cord Cable Plug Lead Compatible with Samsung TV UN65 F8000 BF UN65 F6300 UN65 F6300 AFXZA UN65 F6300 AF UN60 F7450 AF UN60 F8000 BF LN40 D630 M3 FXZA UN55 ES6820 F

DEN 2.33
AC адаптер за Canon P23-DH III V II P11-DH P23-DHV Калкулатор DC Кабел за полнач за напојување, 5 стапки, со LED индикатор, Новак
AC адаптер за Canon P23-DH III V II P11-DH P23-DHV Калкулатор DC Кабел за полнач за напојување, 5 стапки, со LED индикатор,

Ве молиме, проверете дали вашиот модел е наведен во оваа листа, доколку вашиот модел не е наведен овде, и�

DEN 1.67
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија Новак
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер Новак
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, светски употреба на излезен напон : DC Сосема нов адаптер за замена на AC, 100% OEM

DEN 2.67
24V 3A 72W адаптер за напојување, 100-240V AC до DC, 5,5 mm x 2,5 mm DC излезен приклучок 24V AC напојување wallиден приклучок Новак
24V 3A 72W адаптер за напојување, 100-240V AC до DC, 5,5 mm x 2,5 mm DC излезен приклучок 24V AC напојување wallиден приклучок

▶ 【Високо квалитетно напојување со 24 V】 Ова напојување е премиум AC на конверторот на трансформаторот н

DEN 2.33
Кабел за полнач на слушалки за слушалки за слушалки USB C за Sony WH-1000XM5 1000XM4 1000XM3, WHCH710N, H910N WF-1000XM4 1000XM3, Новак
Кабел за полнач на слушалки за слушалки за слушалки USB C за Sony WH-1000XM5 1000XM4 1000XM3, WHCH710N, H910N WF-1000XM4 1000XM3,

Слушалници за слушалки / звучникот на Sony : Брзо наполнете го безжичниот Bluetooth уреди на Sony без да ја оштети

DEN 207.84
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со Audio Technica AT-LP120X AT-LP120XUSB ATLP120XUSB директен погон AD-SA1230WD Новак
Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со Audio Technica AT-LP120X AT-LP120XUSB ATLP120XUSB директен погон AD-SA1230WD

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.00
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS Новак
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS

Влезен опсег на волт : 100240 V (во светот во светот) Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на п

DEN 0.67
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук Новак
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 134.24
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001 Новак
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 505.60
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок Новак
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок

Влез : 110120 V излез : 9 V 850m A негативен совет Гаранција : 1 година Супер напојување се произведува и тестира з

DEN 87.84
Замена на адаптерот AFKT AC/DC за Spectra Precision 95720-00 FITS LL300N GL412N GL422N Laser Nivel GL412 GL412N GL512 Spectra-Physics Новак
Замена на адаптерот AFKT AC/DC за Spectra Precision 95720-00 FITS LL300N GL412N GL422N Laser Nivel GL412 GL412N GL512 Spectra-Physics

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа Новак
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа

Легирал LE11 Легарал Ле3 Легарал Ле6 Легарал Ле9 P / N FCA135252010 HGDS252050 WNB2410 Не е погоден за легиран LE4 Mini, Legiral LE7, Leg

DEN 271.84
MyVolts 19V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за Samsung BN44-00838A, BN44-00837A TV-американски приклучок Новак
MyVolts 19V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за Samsung BN44-00838A, BN44-00837A TV-американски приклучок

Овој адаптер за моќност со висококвалитетна замена од 19 V е компатибилен со Samsung BN4400838 A, BN4400837 A телевизор.

DEN 415.84
Најдобар адаптер за 9V AC за Brother Label Printer P-Touch PT580C PT1010 PT-1010 PT1090 PT-1090 PT1100 PT-1100 PT-1290BT2 PT-1230PC Новак
Најдобар адаптер за 9V AC за Brother Label Printer P-Touch PT580C PT1010 PT-1010 PT1090 PT-1090 PT1100 PT-1100 PT-1290BT2 PT-1230PC

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 1.33
Кабел за напојување за адаптер за приклучок за halo bolt wallиден приклучок за Halo Bolt 57720, Bolt 58830, Bolt ACDC безжичен, Новак
Кабел за напојување за адаптер за приклучок за halo bolt wallиден приклучок за Halo Bolt 57720, Bolt 58830, Bolt ACDC безжичен,

【Компатибилност】 Компатибилен со кабелот за напојување за полнач за хало завртки 57720 58830 ACDC безжичен з�

DEN 1.67
Замена на напојување за адаптер за педали на Палмер Фасер Велика Британија 9V Новак
Замена на напојување за адаптер за педали на Палмер Фасер Велика Британија 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1286.40
Adapter за напојување на HQRP AC компатибилен со Logitech ADP-18LBB 190211-0010 190211-A030 EX, MOMO, Force EVO, Strike Force Новак
Adapter за напојување на HQRP AC компатибилен со Logitech ADP-18LBB 190211-0010 190211-A030 EX, MOMO, Force EVO, Strike Force

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC (приклучок на САД+Евра адаптер); Излез : DC 24 V, 2 A ;...

DEN 190.56
Nuxkst 12V 5A AC DC адаптер за KDS RADIUS RAD-5C RAD-5Q RAD5C RAD5Q 15 LCD монитор Новак
Nuxkst 12V 5A AC DC адаптер за KDS RADIUS RAD-5C RAD-5Q RAD5C RAD5Q 15 LCD монитор

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ)...

DEN 271.52
Adapter Marg Global AC/DC за TIVO BOLT 500GB TCD849500 Унифициран систем за забава 4K DVR стриминг медиа плеер за напојување Новак
Adapter Marg Global AC/DC за TIVO BOLT 500GB TCD849500 Унифициран систем за забава 4K DVR стриминг медиа плеер за напојување

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.67