Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со ураганот HP-2 HP-2T HP-3 HP2 HP2T HP3 Повлечете дигитална PWM Контрола Двојна дигитална LCD тетоважа # LY-19V-2A LY19V-2A LY-19V2A LY19V2A Полнач за напојува

Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со ураганот HP-2 HP-2T HP-3 HP2 HP2T HP3 Повлечете дигитална PWM Контрола Двојна дигитална

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Адаптерот за AC / DC адаптер компатибилен со ураганот HP-2 HP-2 T HP-3 HP2 HP2 T HP3 Повлечете дигитална PWM Контрола на двојна дигитална LCD тетоважа модел : LY-19 V-2 A AC адаптер LY19 V-2 A LY-19 V2 A LY19 V2 A Преклопување на напојувањето на напојувањето Кабел PS полнач за батерии се мрежи PSU. Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Адаптерот за AC / DC адаптер компатибилен со ураганот HP-2 HP-2 T HP-3 HP2 HP2 T HP3 Повлечете дигитална PWM Контрола на двојна дигитална LCD тетоважа модел : LY-19 V-2 A AC адаптер LY19 V-2 A LY-19 V2 A LY19 V2 A Преклопување на напојувањето на напојувањето Кабел PS полнач за батерии се мрежи PSU. Адаптерот за AC / DC адаптер компатибилен со ураганот HP-2 HP-2 T HP-3 HP2 HP2 T HP3 Повлечете дигитална PWM Контрола на двојна дигитална LCD тетоважа модел : LY-19 V-2 A AC адаптер LY19 V-2 A LY-19 V2 A LY19 V2 A Преклопување на напојувањето на напојувањето Кабел PS полнач за батерии се наоѓа PSU Cecccrohs 100-240.

Избор на клиент

Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301 Новак
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 428.80
UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with Asus VZ279 VZ279H VZ279HE VZ279N VZ279Q VZ27AQ MG248QE TUF Gaming VG258Q VG258QR Новак
UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with Asus VZ279 VZ279H VZ279HE VZ279N VZ279Q VZ27AQ MG248QE TUF Gaming VG258Q VG258QR

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 3.00
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица Новак
Adapter FitPow AC/DC за Sears Craftsman EVOLV 3.6V DC 320.17088 32017088 3.6 Волт безжичен шрафцивер Дракач Класа 2 Единица

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 87.84
24V 3A 72W адаптер за напојување, 100-240V AC до DC, 5,5 mm x 2,5 mm DC излезен приклучок 24V AC напојување wallиден приклучок Новак
24V 3A 72W адаптер за напојување, 100-240V AC до DC, 5,5 mm x 2,5 mm DC излезен приклучок 24V AC напојување wallиден приклучок

▶ 【Високо квалитетно напојување со 24 V】 Ова напојување е премиум AC на конверторот на трансформаторот н

DEN 2.33
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001 Новак
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 505.60
Кабел за напојување за адаптер за приклучок за halo bolt wallиден приклучок за Halo Bolt 57720, Bolt 58830, Bolt ACDC безжичен, Новак
Кабел за напојување за адаптер за приклучок за halo bolt wallиден приклучок за Halo Bolt 57720, Bolt 58830, Bolt ACDC безжичен,

【Компатибилност】 Компатибилен со кабелот за напојување за полнач за хало завртки 57720 58830 ACDC безжичен з�

DEN 1.67
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер Новак
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, светски употреба на излезен напон : DC Сосема нов адаптер за замена на AC, 100% OEM

DEN 2.67
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057 Новак
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 87.84
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук Новак
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 134.24
Адаптерот за AC/DC адаптер 8.4V AC/DC компатибилен со Sewoo LK-P30 LK-P30W Wi-Fi солиден термички прием Bluetooth Мобилен печатач Новак
Адаптерот за адаптер 12V AC/DC компатибилен со музичката сала MMF-1,5 MMF1.5 MMF-15 MMF15 MMF-1.3 MMF1.3 MMF-13 MMF13 MMF13K2 Новак
Адаптерот за адаптер 12V AC/DC компатибилен со музичката сала MMF-1,5 MMF1.5 MMF-15 MMF15 MMF-1.3 MMF1.3 MMF-13 MMF13 MMF13K2

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1.00
Замена на адаптерот за напојување за полнач за напојување на Peloton Peloton Peloton велосипед конзола Заменете го моделот: Новак Попуст
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun. Новак
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun.

Заштита на недостиг Заштита на преоптоварување Преку заштита на напон Нема потреба да се грижите за екс

DEN 1.33
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF

Up Bright New AC IN Power Cord Cable Plug Lead Compatible with Samsung TV UN65 F8000 BF UN65 F6300 UN65 F6300 AFXZA UN65 F6300 AF UN60 F7450 AF UN60 F8000 BF LN40 D630 M3 FXZA UN55 ES6820 F

DEN 2.33
Адаптерот за адаптер 27V AC/DC компатибилен со Bissell IconPet 2288 22882 22883 22888 22889 CR 2288D 2288F 2774 21.6V Li 22V Новак
Адаптерот за адаптер 27V AC/DC компатибилен со Bissell IconPet 2288 22882 22883 22888 22889 CR 2288D 2288F 2774 21.6V Li 22V

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.00
Adapter Bestch AC/DC за Samsung 390 CF390 Series C24F C24F390 C24F390F C24F390FH C24F390FH LC24F390FHNXZA 24 кривината LED-осветлена Новак
Adapter Bestch AC/DC за Samsung 390 CF390 Series C24F C24F390 C24F390F C24F390FH C24F390FH LC24F390FHNXZA 24 кривината LED-осветлена

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со VTech VM320 2.4 Дигитално видео монитор за бебиња Новак Попуст