24V 1A полнач за пиштол за масажа , DC 24V или 25.2V 1A Масажа пиштол за напојување на кабелски кабел мускули бластерски полнач за масажа за масажа за масажа за масажа за мас

24V 1A полнач за пиштол за масажа , DC 24V или 25.2V 1A Масажа пиштол за напојување на кабелски кабел мускули бластерски полнач

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Префрлување на напојување : Влез : 100-120 V -1 A (MAX) 50/60 Hz Излез : 25.2 V-1a. UL стандарден квалитет, издржлив и безбеден. Линија за полнење 1м / 39.4in. AC/DC кабел за напојување , полнач за пиштол за масажа. Мускулна масажа пиштол длабоко ткиво 24 V наизменична струја/DC, фигура со пиштол со фасција. ВНИМАНИЕ : Ризик од сува локација на шок на електроли Користете само внимание : Истурете ја искористувањето l'terieurseulement.此 产品 不.此 产品 不. 24 V полнач за пиштоли за масажа.

Избор на клиент

Adapter LGM 24V AC/DC за LG 26LS3500 26LS3500-UD 26 HDTV LED LED LCD HD TV 24VDC кабел за напојување PS PS BATTery Charger Mains Новак
Adapter LGM 24V AC/DC за LG 26LS3500 26LS3500-UD 26 HDTV LED LED LCD HD TV 24VDC кабел за напојување PS PS BATTery Charger Mains

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гаранција за услуга 100% сосема нов, високо квалитетен пол�

DEN 3.33
Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со EDAC EDACPower Elec. Модел: EA1024C2-050 EA1024C2050 5VDC 4A 20W DC5V 4000MA Новак
Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со EDAC EDACPower Elec. Модел: EA1024C2-050 EA1024C2050 5VDC 4A 20W DC5V 4000MA

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.67
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок Новак
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок

Влез : 110120 V излез : 9 V 850m A негативен совет Гаранција : 1 година Супер напојување се произведува и тестира з

DEN 87.84
Најдобар адаптер за 9V AC за Brother Label Printer P-Touch PT580C PT1010 PT-1010 PT1090 PT-1090 PT1100 PT-1100 PT-1290BT2 PT-1230PC Новак
Најдобар адаптер за 9V AC за Brother Label Printer P-Touch PT580C PT1010 PT-1010 PT1090 PT-1090 PT1100 PT-1100 PT-1290BT2 PT-1230PC

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 1.33
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер Новак
AC адаптер полнач за полнач за напојување за Dell Inspiron 15 3646 Мал десктоп компјутер

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, светски употреба на излезен напон : DC Сосема нов адаптер за замена на AC, 100% OEM

DEN 2.67
Надграден AC110/220V до DC48V 5A Адаптер за напојување за напојување за засилувач TPA3255 Новак
Надграден AC110/220V до DC48V 5A Адаптер за напојување за напојување за засилувач TPA3255

AC110 / 220 V до DC48 V 5 A 5.5*2,5мм за напојување за вклучување за засилувач TPA3255 Произведено со високо квалитетен м

DEN 1561.60
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук Новак
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со QFX PBX-1210 PBX-1211 PBX1210 PBX1211 12 Smart App контролиран систем за звук

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 134.24