APD азиски уреди за напојување WA-24K12R / WA-24C12U US AC адаптер за западните дигитални / Seagate Надворешни хард дискови-w / 2 година гаранција

APD азиски уреди за напојување WA-24K12R / WA-24C12U US AC адаптер за западните дигитални / Seagate Надворешни хард дискови-w

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Сертифициран WD / Seagate. Модел# WA-24 K12 R / WA-24 C12 U. Влез : 100 - 240 V ~ 50-60 Hz 0,8 A Макс. Излез : 12 V / 2.0 A, Вотс : 24 вати, американски приклучок. 2 години гаранција од препродавач. Genuine WD / Seagate Certified Power adapter, A replacement or additional power supply for Western Digital My Book external hard drives and Seagate Expansion external hard drive Regulatory Approvals : GOST-R CE CSA UL Listed BSMI NOM NYCE C-Tick Safety Mark Nemko Semko Femko This Снабдувањето со електрична енергија е компатибилно со следниве системи за складирање. Seagate Expansion Надворешен хард диск Seagate Backup Plus Desktop Надворешен хард диск WD My Book Essential (WDH1 UXXXX), (WDBAAFXXXX), (WDBACWXXX) WD My Book Live (WDBACGXXXX) Мојата книга Елита (WDBAAHXXX) Book 3.0 (WDBABPxxxx), (WDBAAKxxxx) WD My Book Studio Edition (WDH1 Qxxxx), (WDBAAJxxxx) WD My Book Studio LX (WDBACHxxxx) WD My Book Home Edition (WDH1 CSxxxx) WD My Book Office Edition (WDH1 Bxxxx) WD Elements Desktop (WDBAAUxxxx ) WD мојот DVR експандер (WDG1 SXXXX), (WDH1 SXXXX).

Избор на клиент

Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со црниот и декерот Scum Buster Scumbuster S600 S600B S700 S700E S500 3.6V Power Scrubber Новак
Адаптерот AC/DC адаптер компатибилен со црниот и декерот Scum Buster Scumbuster S600 S600B S700 S700E S500 3.6V Power Scrubber

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 239.84
Замена на адаптерот за напојување за полнач за напојување на Peloton Peloton Peloton велосипед конзола Заменете го моделот: Новак Попуст
Најдобра адаптер за 12V AC/DC за Seagate 9ZC2A8-501 9ZC2A8-500 9ZC2AG-501 9ZQ2A1-500 9NL6AR-500 9NL6AG-500 9SE2A2-571 9W2681-540 Новак
Најдобра адаптер за 12V AC/DC за Seagate 9ZC2A8-501 9ZC2A8-500 9ZC2AG-501 9ZQ2A1-500 9NL6AR-500 9NL6AG-500 9SE2A2-571 9W2681-540

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 31.84
Адаптер за моќност на FLEESTYLE FLEESTYLE FLEX со кабел USB Type C, кабел за резервна моќност за лесна преносливост, автентичен Новак
Подредено A/V до 3 RCA аудио видео компатибилен со Canon PowerShot/Elura/Optura/Vixia Camcorder 10 20 30 30 40 50 60 60 60 60 Новак
Подредено A/V до 3 RCA аудио видео компатибилен со Canon PowerShot/Elura/Optura/Vixia Camcorder 10 20 30 30 40 50 60 60 60 60

Тестирани единици Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гара�

DEN 63.84
Замена на напојување за адаптер за педали на Палмер Фасер Велика Британија 9V Новак
Замена на напојување за адаптер за педали на Палмер Фасер Велика Британија 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1286.40
Кабел за полнач на слушалки за слушалки за слушалки USB C за Sony WH-1000XM5 1000XM4 1000XM3, WHCH710N, H910N WF-1000XM4 1000XM3, Новак
Кабел за полнач на слушалки за слушалки за слушалки USB C за Sony WH-1000XM5 1000XM4 1000XM3, WHCH710N, H910N WF-1000XM4 1000XM3,

Слушалници за слушалки / звучникот на Sony : Брзо наполнете го безжичниот Bluetooth уреди на Sony без да ја оштети

DEN 207.84
CBK ® Нов полнач за адаптер за наизменична струја за HP Photosmart C4480 C4485 C4400 7260W 7268 7450 7600W 7660 7660V 7700 7760 Новак
CBK ® Нов полнач за адаптер за наизменична струја за HP Photosmart C4480 C4485 C4400 7260W 7268 7450 7600W 7660 7660V 7700 7760

Влез : AC 100240 V, 5060 Hz Излез : +32 V 700m A; +16 V 625ma Белешка : Ве молиме, проверете дали DC излезот и големината на врв

DEN 249.44
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа Новак
24V AC полнач компатибилен со легиран LE3 LE6 LE9 LE9 LE11 Кабел за напојување со напојување со пиштол за масажа

Легирал LE11 Легарал Ле3 Легарал Ле6 Легарал Ле9 P / N FCA135252010 HGDS252050 WNB2410 Не е погоден за легиран LE4 Mini, Legiral LE7, Leg

DEN 271.84
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057 Новак
Адаптерот за адаптер за AC/DC на Rightight Global 19V AC/DC компатибилен со Vizio SADP-65NBAB SADP-65NB AB 0300-7013-2027 0300-7013-2057

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 87.84
Adapter Marg Global AC/DC за TIVO BOLT 500GB TCD849500 Унифициран систем за забава 4K DVR стриминг медиа плеер за напојување Новак
Adapter Marg Global AC/DC за TIVO BOLT 500GB TCD849500 Унифициран систем за забава 4K DVR стриминг медиа плеер за напојување

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.67
Најдобар адаптер за 18V AC/DC за Bing Tech Model No.: BT25P1202000 BINGTECH 18VDC Кабел за напојување Кабел ПС wallиден полнач Новак
Најдобар адаптер за 18V AC/DC за Bing Tech Model No.: BT25P1202000 BINGTECH 18VDC Кабел за напојување Кабел ПС wallиден полнач

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.00
Адаптер за мегапарес, 3/4 x 1/2 Новак
Адаптер за мегапарес, 3/4 x 1/2

Фитинзи на цевки Производител : Вига Направено во Германија Водич за производи и упатства Водич за прои�

DEN 958.40
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100 Новак
BestCH AC Adapter for COBY TF-DVD8509 TFDVD8509 TF-DVD6200 TF-DVD7500 TF-DVD1029 TF-DVD5600 TF-DVD7380 TFDVD18503 DVD-TF7100

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun. Новак
Tkdy Massage Gun Charger 16.8V 2A AC адаптер, 16,8volt напојување за Sonic Lifepro Mini Massage Gun.

Заштита на недостиг Заштита на преоптоварување Преку заштита на напон Нема потреба да се грижите за екс

DEN 1.33
Многу од 3 симболи LS42RAAOE-01 за полнење NIMH 3,6 V 750mAh батерии за скенерот за баркод LS4278 D56878 Новак
Многу од 3 симболи LS42RAAOE-01 за полнење NIMH 3,6 V 750mAh батерии за скенерот за баркод LS4278 D56878

Многу 3 симболи за полнење 3,6 V 750m Ah NIMH батерии Симбол LS42 RAAOE01 NIMH батерии за скенерот за баркод LS4278 D56878...

DEN 2.67
[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со VTech VM320 2.4 Дигитално видео монитор за бебиња Новак Попуст
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001 Новак
Кабел за напојување на адаптер MARG AC за Linksys PAP2 PAP2T SPA3000 SPA1001

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 505.60
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија Новак
Адаптер за AC адаптер 8.4V Компатибилен со Sowtech HM224 HM225 HM226 HM-224 HM-225 HM-226 Cyclonic Suction 7.4V DC Li-Iон батерија

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301 Новак
Адаптерот за исправен AC компатибилен со Spectra Precision Trimble Accuguard Laserplane Gplus Rotary Laser Nivel LL500 HV301

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 428.80
MyVolts 12V адаптер за напојување компатибилен со/замена за конзола за мешање Tascam M -164 UF - приклучок во САД Новак
MyVolts 12V адаптер за напојување компатибилен со/замена за конзола за мешање Tascam M -164 UF - приклучок во САД

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со конзолата за мешање Tascam M1

DEN 359.84
UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with Asus VZ279 VZ279H VZ279HE VZ279N VZ279Q VZ27AQ MG248QE TUF Gaming VG258Q VG258QR Новак
UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with Asus VZ279 VZ279H VZ279HE VZ279N VZ279Q VZ27AQ MG248QE TUF Gaming VG258Q VG258QR

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 3.00
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF Новак
Кабел за напојување на AC Компатибилен со Samsung TV UN65F8000BF UN65F6300 UN65F630000AFXZA UN65F6300AF UN60F7450AF UN60F8000BF

Up Bright New AC IN Power Cord Cable Plug Lead Compatible with Samsung TV UN65 F8000 BF UN65 F6300 UN65 F6300 AFXZA UN65 F6300 AF UN60 F7450 AF UN60 F8000 BF LN40 D630 M3 FXZA UN55 ES6820 F

DEN 2.33
Адаптер за AC/DC адаптер компатибилен со адаптер ACH/DC компатибилен со Shark VM200 26 VM20026 VM200C VC200 UM200 UM205 VC205 Новак
Адаптер за AC/DC адаптер компатибилен со адаптер ACH/DC компатибилен со Shark VM200 26 VM20026 VM200C VC200 UM200 UM205 VC205

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.33
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок Новак
Супер напојување AC / DC адаптер полнач кабел 9V 850MA негативен 5.5mmx1.5mm / 5.5x1.5 mm wallидно барел приклучок

Влез : 110120 V излез : 9 V 850m A негативен совет Гаранција : 1 година Супер напојување се произведува и тестира з

DEN 87.84
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS Новак
PK Power AC/DC адаптер за Limoss ZB-H290020-B MC140-29V 2A ZBH290020B ОКИН СОВЕТНА ЛИФТ КОНТРОЛА ХУИЗОГУ ZHONGBANG ELECTRONICS

Влезен опсег на волт : 100240 V (во светот во светот) Ве молиме, потврдете ги спецификациите и големината на п

DEN 0.67
Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со Audio Technica AT-LP120X AT-LP120XUSB ATLP120XUSB директен погон AD-SA1230WD Новак
Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со Audio Technica AT-LP120X AT-LP120XUSB ATLP120XUSB директен погон AD-SA1230WD

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.00