Универзален адаптер за патувања Qauvur, Меѓународен конвертор на приклучоци за напојување за ЕУ ​​Велика Британија Aus Asia, Европски адаптер за приклучоци, адаптер за ?

Универзален адаптер за патувања Qauvur, Меѓународен конвертор на приклучоци за напојување за ЕУ ​​Велика Британија Aus Asia,

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Останете поврзани каде и да одите : Со нашиот универзален адаптер за патувања, можете да останете поврзани со вашите најблиски и никогаш да не пропуштите важни ажурирања. Поддржува светско покривање и повеќе типови на приклучоци, што го прави меѓународен адаптер за приклучок и универзален адаптер за приклучок за патници. Без разлика дали сте во Европа, Азија или Америка, нашиот излезен адаптер Интернешнл ве опфати. Наплатете повеќе уреди со леснотија : Нашиот адаптер за патувања ширум светот е опремена со 2 USB, 1 USB-C, 1 DP18 W Type-C порти и универзален излез на AC, овозможувајќи ви да наплаќате повеќе уреди истовремено. Повеќе не треба да се грижите за истекување на батерија на вашиот телефон, таблет или лаптоп додека патувате. Овој универзален адаптер за моќност е адаптер за моќност што е од суштинско значење за секој патник кој треба да остане поврзан. Безбедност Прво : Нашиот меѓународен адаптер за патувања е опремен со осигурувач за авто-ресетирање и други безбедносни карактеристики, осигурувајќи дека вашите уреди и вие сте безбедни додека патувате. Нашиот патнички конвертор е конвертор на приклучок за патување што е дизајниран со безбедност во умот, давајќи ви мир на умот знаејќи дека сте заштитени. Заземјните приклучоци за сите поддржани типови на приклучоци и осигурувачот за автоматско ресетирање го прават совршено решение меѓу производите на конвертори на приклучоци и адаптери за патување. Преносен и моќен : Нашиот патнички конвертор на приклучоци е преносен и применлив адаптер кој поддржува уреди со голема моќност и задолжителен во вашиот комплет за најважни патувања. Сега можете да патувате со вашиот фен, директор или други уреди со голема моќност без да се грижите за проблемите со компатибилноста. Нашиот адаптер за патувања ширум светот е универзален адаптер за патувања кој е мал, лесен и лесен за носење со вас каде и да одите. Вашето едношалтерско решение : Нашиот меѓународен адаптер за напојување е адаптерот за патни приклучоци што го баравте. Тоа е не само адаптер за приклучок за патувања во Велика Британија, ниту само адаптер за напојување во Нов Зеланд, туку и универзален конвертор на приклучокот за адаптер за патување што е конвертор на приклучок за патување и адаптер за напојување сите во еден. Без разлика дали патувате за работа или задоволство, нашиот адаптер ве покрие, осигурувајќи се дека секогаш сте поврзани и напојувани.

Избор на клиент

Адаптер Guy-Tech AC/DC компатибилен со EPSON DC-10S Документот камера ELPDC10S Полнач за напојување на кабелот за напојување Новак
Најдобар адаптер за наизменична струја за Panasonic HDC-TM15 HDCTM15 HDC-TM15K камери за напојување на кабел за напојување PSU Новак
Плоча за адаптер за батерии на SmallRig NP -F за BMPCC 4K & 6K, ABS материјал - 3093 Новак
Плоча за адаптер за батерии на SmallRig NP -F за BMPCC 4K & 6K, ABS материјал - 3093

【Висока прилагодување】 Small Rig NPF Адаптер за батерии Lite 3093 е дизајниран да го користи за да обезбеди пого�

DEN 1596.80
SZRMCC Hirose 12 Pin Femaleен AC DC Адаптер за напојување 12V 2A за Sony Dalsa Genie Jai Industrial Camera Новак
SZRMCC Hirose 12 Pin Femaleен AC DC Адаптер за напојување 12V 2A за Sony Dalsa Genie Jai Industrial Camera

Овој адаптер за напојување одговара на напојувањето за Sony, Dalsa Genie, Jai и повеќе индустриски камери на AVT CCD.

DEN 1.00
Адаптер MARG AC DC за Polycom Eagleeye III MPTZ-9 MPTZ9 Видео конференција на камера Eagle Eye 3 PN 1624-08283-001 Кабел за Новак
Адаптер MARG AC DC за Polycom Eagleeye III MPTZ-9 MPTZ9 Видео конференција на камера Eagle Eye 3 PN 1624-08283-001 Кабел за

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1460.80
Supfoto V-Mount Battery Battery 15mm Mount v Lock Plate Plate Enower со D-Tap & USB излез DMW-BLF19 Dummy батерија за Panasonic Новак
Supfoto V-Mount Battery Battery 15mm Mount v Lock Plate Plate Enower со D-Tap & USB излез DMW-BLF19 Dummy батерија за Panasonic

Напојувајте ја камерата и додатоците со оваа плоча за батерии VMount Напојувајте ја вашата камера и додато

DEN 1.00
CA-570 AC Power Charger Adapter is Compatible with Apply to Canon XA10 HG30 ZR80 ZR85 ZR90 ZR100 ZR200 FS21 FS22 FS200 FS300 Новак
CA-570 AC Power Charger Adapter is Compatible with Apply to Canon XA10 HG30 ZR80 ZR85 ZR90 ZR100 ZR200 FS21 FS22 FS200 FS300

Се применува на FS20 FS21 FS22 FS200 FS30 FS31 FS36 FS37 FS300 FS306 FS40 FS400 Се применуваше на Елура 60 Елура 65 Елура 70 Елура 80 Елур

DEN 1.67
Nuxkst 12V DC 3A AC адаптер за напојување на полнач за напојување за CCTV камера со приклучок од 2,1 mm Новак
Nuxkst 12V DC 3A AC адаптер за напојување на полнач за напојување за CCTV камера со приклучок од 2,1 mm

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

DEN 1384.00
Tengdaxing ACK-E18 DR-E18 Континуиран адаптер за напојување LP-E17 Dummy Battery For Canon Rebel T7i T6i T8i EOS RP SL2 SL3 Новак
Tengdaxing ACK-E18 DR-E18 Континуиран адаптер за напојување LP-E17 Dummy Battery For Canon Rebel T7i T6i T8i EOS RP SL2 SL3

ACKE18 Комплетно декодиран надворешен комплет за напојување на батеријата на батеријата ќе ја замени бате

DEN 415.84
Кабел за напојување на адаптер Itekiro AC за Canon EOS 100D, EOS Rebel SL1, PowerShot SX70 HS видео камери Камери; Канон ACK-E15, Новак
Кабел за напојување на адаптер Itekiro AC за Canon EOS 100D, EOS Rebel SL1, PowerShot SX70 HS видео камери Камери; Канон ACK-E15,

Овој комплет за напојување со напојување со AC адаптер за Canon ACKE15 вклучува адаптер за напојување со AC, CAPS70

DEN 0.67
Напојување Со Конзола за игри, Лесен За Инсталирање Ултра Тенок Напојување Отпорност На Корозија За Дома Новак
SSSR Компатибилен замена на AC адаптер за напојување за Canon PowerShot A630 A640 камера Новак
SSSR Компатибилен замена на AC адаптер за напојување за Canon PowerShot A630 A640 камера

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 2.67