Кинект Адаптер За Windows 10 КОМПЈУТЕР, Xbox One S и Xbox One X

Кинект Адаптер За Windows 10 КОМПЈУТЕР, Xbox One S и Xbox One X

DEN 208.00

Новак

Достапно за нарачка

1.АМДИСИ е основана за многу години, професионално производство на нинтендо прекинувач,НИНТЕНДО WIIU, XBOX ONE, PS4 додатоци. 2.Ние нудиме 1 година гаранција и доживотна поддршка на производот.Ако имате некое друго прашање, слободно контактирајте не во секое време. 3.Можете да го користите вашиот kinect сензор насекаде, во секое време.Искусете ја практичноста и разноврсноста на Сензорот Xbox One Kinect на Вашиот Xbox One S, X или WINDOWS КОМПЈУТЕР. 4.Обезбедува напојување и поврзување Со Xbox 360 конзола,тогаш Можете да го изброите Вашиот Kinect насекаде без да се грижите дали ќе биде далеку од вашето напојување или Xbox 360. 5.Поврзете Се Со КОМПЈУТЕР Со Виндоус преку USB 3.0 и занаетчиски искуства, personal и привлечни,веднаш снимајте слики од екранот или клипови за игри. 1.АМДИСИ е основана за многу години, професионално производство на нинтендо прекинувач,НИНТЕНДО WIIU, XBOX ONE, PS4 додатоци. 2.Ние нудиме 1 година гаранција и доживотна поддршка на производот.Ако имате некое друго прашање, слободно контактирајте не во секое време. 3.Можете да го користите вашиот kinect сензор насекаде, во секое време.Искусете ја практичноста и разноврсноста на Сензорот Xbox One Kinect на Вашиот Xbox One S, X или WINDOWS КОМПЈУТЕР. 4.Обезбедува напојување и поврзување Со Xbox 360 конзола,тогаш Можете да го изброите Вашиот Kinect насекаде без да се грижите дали ќе биде далеку од вашето напојување или Xbox 360. 5.Поврзете Се Со КОМПЈУТЕР Со Виндоус преку USB 3.0 и занаетчиски искуства, personal и привлечни,веднаш снимајте слики од екранот или клипови за игри. Спецификација : Влез : 100 V~240 V 50/60 Hz Излез : DC 12 V 1.08 Содржина На Пакетот : 1x Кабел За Напојување Кабел За Напојување За Kinect.

Input: 100V~240V 50/60 Hz Output

Избор на клиент

Lapetus 12V 5A 60W DC напојување со кабел за сплитер на моќност од 8 начини за CCTV, LED SRIP светло Новак
Lapetus 12V 5A 60W DC напојување со кабел за сплитер на моќност од 8 начини за CCTV, LED SRIP светло

Влез : 100240 V 1.00.5 A5060 Hz.Output : 12 V 5.0 A Plug LSO применливо за LED лентата (и за RGB и за монохроматска 5050 или 3528 LED лента)

DEN 233.44
2 пакувања USB тип C до 3,5 mm Femaleенски приклучок за слушалки, USB C до Aux аудио дангл кабел, компатибилен со Samsung Galaxy Новак Попуст
2PCS LP-E10 батерии+ ACK-E10 AC адаптер за напојување за Canon EOS Rebel T3 T5 T6 T7 T100 KISS X50 X70 X80 X90 1100D 1200D 1300D Новак
2PCS LP-E10 батерии+ ACK-E10 AC адаптер за напојување за Canon EOS Rebel T3 T5 T6 T7 T100 KISS X50 X70 X80 X90 1100D 1200D 1300D

2 Пакувајте ги батериите за замена на Enegon LPE10 со брзо двојно полнење + 1 парчиња ACKE10 AC адаптер за напојувањ

DEN 3.00
Адаптер MARG AC DC за Polycom Eagleeye III MPTZ-9 MPTZ9 Видео конференција на камера Eagle Eye 3 PN 1624-08283-001 Кабел за Новак
Адаптер MARG AC DC за Polycom Eagleeye III MPTZ-9 MPTZ9 Видео конференција на камера Eagle Eye 3 PN 1624-08283-001 Кабел за

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1460.80
Диверзитех 701-009 Најлон, Адаптер Пакет од 2, Новак
Диверзитех 701-009 Најлон, Адаптер Пакет од 2,

Произведено во Сад Должина на пакетот : 4.0" Ширина на пакетот : 2.0" Висина на пакетот : 1.5" Оваа ставка има кв

DEN 2.00
Адаптер за напојување на AC за JVC Everio GZ-MG21 GZ-MG37 GZ-MG130 GZ-MG330 Камкордер Новак
Адаптер за напојување на AC за JVC Everio GZ-MG21 GZ-MG37 GZ-MG130 GZ-MG330 Камкордер

Сосема нов, високо квалитетен полнач за напојување со напојување со ac wallид, не оригинален, но 100% компати�

DEN 0.67
USB C до 3,5 mm Аудио Адаптер, 3 во 1 USB C До Двојна Aux Аудио Приклучок и 60w PD Брзо Полнење Кабел, Тип c Слушалки Адаптер Новак
Адаптер за аудио адаптер Glubee USB C до 3,5 mm, адаптер за приклучоци за слушалки со Android, адаптер за Android Aux, USB C Новак Попуст
Адаптер за аудио адаптер Glubee USB C до 3,5 mm, адаптер за приклучоци за слушалки со Android, адаптер за Android Aux, USB C

Ефикасен адаптер за звук : Користете ги слушалките со вашиот USB Type C телефон, нема потреба од дополнителн�

DEN 79.84
SZRMCC Hirose 12 Pin Femaleен AC DC Адаптер за напојување 12V 2A за Sony Dalsa Genie Jai Industrial Camera Новак
SZRMCC Hirose 12 Pin Femaleен AC DC Адаптер за напојување 12V 2A за Sony Dalsa Genie Jai Industrial Camera

Овој адаптер за напојување одговара на напојувањето за Sony, Dalsa Genie, Jai и повеќе индустриски камери на AVT CCD

DEN 1.00
Адаптер за фотоапарати Pusokei PS4 за PSVR/PS5, PS VR Converter Cable за конзола за игри PS5, кабел за адаптер за камера PS4, Новак
Адаптер за фотоапарати Pusokei PS4 за PSVR/PS5, PS VR Converter Cable за конзола за игри PS5, кабел за адаптер за камера PS4,

[Играјте VR игри] Користете го овој кабел за адаптер VR за да се поврзете за Play Station VR со PS5 конзола и да игра�

DEN 264.80
Wasabi Power DCC-FZ100 Dummy Battery DC Coupler & AC адаптер за Sony NP-FZ1000 и Sony Alpha A1, A7 III IV, A7C, A7R III IV, Новак
Wasabi Power DCC-FZ100 Dummy Battery DC Coupler & AC адаптер за Sony NP-FZ1000 и Sony Alpha A1, A7 III IV, A7C, A7R III IV,

КомпатибилностОваа кукла батерија го заменува Sony NPFZ100 и работи за Sony Alpha A1, A7 III IV, A7 C, A7 R III IV, A7 S III, A9, A9 II, A9

DEN 1025.60
Плоча за адаптер за батерии на SmallRig NP -F за BMPCC 4K & 6K, ABS материјал - 3093 Новак
Плоча за адаптер за батерии на SmallRig NP -F за BMPCC 4K & 6K, ABS материјал - 3093

【Висока прилагодување】 Small Rig NPF Адаптер за батерии Lite 3093 е дизајниран да го користи за да обезбеди пого�

DEN 1596.80
Најдобар адаптер за наизменична струја за Panasonic HDC-TM15 HDCTM15 HDC-TM15K камери за напојување на кабел за напојување PSU Новак
Jbern Global 12V AC/DC адаптер за ELMO наставник TT-02RX TT02 TT-02 RX TT02RX HV-1110U HV-100XG HV-1110XG EV-200 EV-200AF Проектор Новак
Jbern Global 12V AC/DC адаптер за ELMO наставник TT-02RX TT02 TT-02 RX TT02RX HV-1110U HV-100XG HV-1110XG EV-200 EV-200AF Проектор

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

DEN 2.33
Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со Creative Zen Vision M 30GB DVP-HD0003 E-Mu Marantz DA660PMD DA620PMD LG DVD REWRITER Новак
Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со Creative Zen Vision M 30GB DVP-HD0003 E-Mu Marantz DA660PMD DA620PMD LG DVD REWRITER

Up Bright New Global 5 V AC / DC Adapter Compatible with Creative Zen Vision M 30 GB DVPHD0003 EMU Marantz DA660 PMD DA620 PMD LG DVD Rewriter GP08 GP08 LU10 Pioneer DDJS1 0404 5 VDC DC5 V

DEN 87.84
Приклучок за напојување со замена на Reytid компатибилен со Sony PlayStation 4 и PS3 Адаптер за адаптер за олово кабел Новак
ТУДИН УСБ Отцепен Кабелски Кабел Адаптер За Xbox 360 Компјутер Жичен Контролер Новак
ТУДИН УСБ Отцепен Кабелски Кабел Адаптер За Xbox 360 Компјутер Жичен Контролер

100% Сосема Нов, Висок Квалитет Заменете го вашиот неисправен Или користен Отцепен Кабел со овој нов лесн�

DEN 2.33
Adapter MARG AC/DC за Panasonic HC-V100 HC-V100K HC-V100M HC-V100MK HC-V700 HC-V700M HC-V700MK HC-V500 HC-V500M HC-V500MK CARMCORDE Новак
Adapter MARG AC/DC за Panasonic HC-V100 HC-V100K HC-V100M HC-V100MK HC-V700 HC-V700M HC-V700MK HC-V500 HC-V500M HC-V500MK CARMCORDE

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.67
Адаптер за AC Marg за Elmo наставник TT-02RX Document Camera DC Charger Power PSU PSU Новак
Адаптер за AC Marg за Elmo наставник TT-02RX Document Camera DC Charger Power PSU PSU

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 0.33
Ikan BMC-PWR-2RD-S црно магија кино над двојно шипка DV комплет за напојување за Sony L Новак
Ikan BMC-PWR-2RD-S црно магија кино над двојно шипка DV комплет за напојување за Sony L

Се монтира безбедно на вашите шини Рентабилно Производствена вредност Леснотија на употреба^ економич�

DEN 1439.20
DKKPIA AC/DC адаптер за 5V D-LINK DCS-2121 DCS-900 DCS-930L DCS-942L Кабел за напојување Кабел за напојување на кабел ПС PS Новак
DKKPIA AC/DC адаптер за 5V D-LINK DCS-2121 DCS-900 DCS-930L DCS-942L Кабел за напојување Кабел за напојување на кабел ПС PS

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS �

DEN 1022.40
Nuxkst Global 8.4V AC/DC адаптер за Canon Vixia HF G10 M30 M31 M31 M32 M36 M36 M300 Камера за камера 8.4VDC кабел за напојување Новак
Nuxkst Global 8.4V AC/DC адаптер за Canon Vixia HF G10 M30 M31 M31 M32 M36 M36 M300 Камера за камера 8.4VDC кабел за напојување

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

DEN 222.40
CA-570 AC Power Charger Adapter is Compatible with Apply to Canon XA10 HG30 ZR80 ZR85 ZR90 ZR100 ZR200 FS21 FS22 FS200 FS300 Новак
CA-570 AC Power Charger Adapter is Compatible with Apply to Canon XA10 HG30 ZR80 ZR85 ZR90 ZR100 ZR200 FS21 FS22 FS200 FS300

Се применува на FS20 FS21 FS22 FS200 FS30 FS31 FS36 FS37 FS300 FS306 FS40 FS400 Се применуваше на Елура 60 Елура 65 Елура 70 Елура 80 Елур

DEN 1.67
Адаптер MARG 9V AC/DC за дефанзивец Феникс PX301-010 PX301-011 PX301-012 PX301-013 PX301-C PX301-RX DVR Security System Camera Новак
Адаптер MARG 9V AC/DC за дефанзивец Феникс PX301-010 PX301-011 PX301-012 PX301-013 PX301-C PX301-RX DVR Security System Camera

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 878.40