Лируксун Школка Форма Мијалник Сапун Одвод Решетката Кујна Виси Кошница Држач За Чување

Лируксун Школка Форма Мијалник Сапун Одвод Решетката Кујна Виси Кошница Држач За Чување

DEN 2211.20

Новак

Достапно за нарачка

Дизајниран за различни аголни простори, може да се користи во бањи и кујни. Зголемен капацитет дизајн, може да се стави на различни тоалети. Не грижете се дека нема да можете да се вклопите ,двојно зголемете го капацитетот за складирање. Школка Форма Мијалник Сапун Одвод Решетката Кујна Виси Кошница Држач За Складирање. Пренослив, мултифункционален и лесен за чистење. Дизајниран за различни аголни простори, може да се користи во бањи и кујни. Зголемен капацитет дизајн, може да се стави на различни тоалети. Не грижете се дека нема да можете да се вклопите ,двојно зголемете го капацитетот за складирање. Школка Форма Мијалник Сапун Одвод Решетката Кујна Виси Кошница Држач За Складирање. Пренослив, мултифункционален и лесен за чистење. Дизајниран за различни аголни простори, може да се користи во бањи и кујни.Зголемен капацитет дизајн, може да се стави на различни тоалети.Не грижете се дека нема да можете да се вклопите ,двојно зголемете го капацитетот за складирање.Школка Форма Мијалник Сапун Сунѓер Одвод Решетката Кујна Виси Кошница Држач За Складирање Пренослив, мултифункционален и лесен за чистење.Локација : Кујна, Бања.Материјал : Пластика.Боја : Сина, Бела.Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.

Избор на клиент

ЈАХ Нерѓосувачки Челик Одвод Решетката-Одвод Кошница Сад За Складирање Решетката Решетката Кујна Новак
ЈАХ Нерѓосувачки Челик Одвод Решетката-Одвод Кошница Сад За Складирање Решетката Решетката Кујна

●Претпочитан материјал, мазен, убав и издржлив, погоден за вашиот кујнски живот ●Рамката за одвод е изр

DEN 5478.88
Интердизајн Оска Кујна Јадење Дренажа Решетката За Сушење Очила, Сребрени Садови, Чинии , Плочи-Сатен/Јасно Новак
Камбро Камрак Половина Големина 8 Преграда Рамен Корпа Новак
Камбро Камрак Половина Големина 8 Преграда Рамен Корпа

12 Корпа за перење садови, половина големина, 18" х 73 / 4" х 71 / 4 "висока, 43 / 4" макс висина, 8оддел, со рачки, меки

DEN 1.33