Детски деца момчиња Брзо сушење мрежа Активни атлетски перформанси кошарка шорцеви за водење на тренинг фитнес

Детски деца момчиња Брзо сушење мрежа Активни атлетски перформанси кошарка шорцеви за водење на тренинг фитнес

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Полиестер, мрежа. Затворање на влечење. Сет вклучуваат : шорцеви за перформанси од 1 парчиња. Направено од ткаенина од полиестерска мрежа, удобна лесна тежина, отпорна на брчки и брзо сушење. Еластична половината со затворање на влечење во внатрешноста. Лабав стил на фитинг, брзо сушење за перформанси и удобност. Совршено за трчање, кошарка, лакроза, фудбал или само секојдневна дневна облека. Полиестер, мрежа. Затворање на влечење. Сет вклучуваат : шорцеви за перформанси од 1 парчиња. Направено од ткаенина од полиестерска мрежа, удобна лесна тежина, отпорна на брчки и брзо сушење. Еластична половината со затворање на влечење во внатрешноста. Лабав стил на фитинг, брзо сушење за перформанси и удобност. Совршено за трчање, кошарка, лакроза, фудбал или само секојдневна дневна облека. Сет вклучуваат : 1 парчиња шорцеви Состојба : Ново со материјал за означување : Полиестерска ознака бр. Должина120 - | 5-6 | - 21.0-30.0 "/ 54-76cm - | - 14.0 "/35cm-130 - | 7-8 - - | - 23.0-32.0 "/58-82cm - | - 14.5"/37cm-140 - | 9-10 - | - 24.0-35.0 "/60-88cm - | - 15.0"/38cm- 150 - | - 11-12 - | - 25.0-37.0 "/64-94cm -| - 15.0 "/39cm-160 - | - 13-14 - | - 26.0-38.5 "/66-98cm - | - 16.0"/40см-.

Избор на клиент

Софе Женско Класично Вклопување Новак
Софе Женско Класично Вклопување

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 50% Полиестер, 50% Памук Произведено в�

DEN 2.00
Вдирара Машка Роза Писмо Графички Печатење Врвка Половината Активни Џеб Шорцеви Новак
Вдирара Машка Роза Писмо Графички Печатење Врвка Половината Активни Џеб Шорцеви

100% Полиестер Увезени Еластично затворање Карактеристики : печатење букви, половината со врвки, џебови...

DEN 415.84
Аванова Женски Отсечени Високи Половини Јога Плен Шорцеви Тренингот Задник Кревање Топла Панталони Новак
Аванова Женски Отсечени Високи Половини Јога Плен Шорцеви Тренингот Задник Кревање Топла Панталони

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Материјал : види преку моторџиски шорцеви изр�

DEN 239.84
Соф МJ машка тешка тежина памук/поли Jerseyерси краток Новак
Соф МJ машка тешка тежина памук/поли Jerseyерси краток

50% полиестер, 50% памук Затворање на влечење Машинско миење Права нога, подолго исечена 1,25 "Изложена еласт

DEN 207.36
Шампион за мажи од 10 „Powerblend Graphic Short Новак
Шампион за мажи од 10 „Powerblend Graphic Short

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ниско смалувањеВисококвалитетна

DEN 3.33
Booph 3 пакуваат девојки атлетски шорцеви памучни тренинзи кои трчаат танцувачки делфини шорцеви Новак
Booph 3 пакуваат девојки атлетски шорцеви памучни тренинзи кои трчаат танцувачки делфини шорцеви

Овие атлетски шорцеви се изработени од висококвалитетен издржлив, мека мека и дише материјал од памук...

DEN 1.33
Удобно со активна облека за женски шорцеви и џебови меки салон јога женски јога шорцеви високи половината Новак
Под Оклоп Момчиња Ривал Тери Шорцеви Новак
Под Оклоп Момчиња Ривал Тери Шорцеви

80% Памук, 20% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Лесниот француски Тери има мазе�

DEN 1.67