Еддани Далас бејзбол ретро извезено кратко

Еддани Далас бејзбол ретро извезено кратко

DEN 479.36

Новак

Достапно за нарачка

100% памук. Затворање на влечење. Овој Далас извезен кратко од Еддани е направен 100% памук. Еластична лента за половината со прилагодливо внатрешно влечење за прилагодено вклопување и две џебови од предната страна. Одлично за подароци, празници, годишнини и други специјални прилики. Измијте ладно, суво ниско. Дизајнот е извезен со технологија за везење во Нова ера. Ова кратко извезено црно во Далас е преку широка контрола на квалитетот пред да стигне до вас. Нашата единствена обврска е да ги исполниме вашите очекувања и да обезбедиме 100% задоволство на клиентите.

Избор на клиент

HDE женски ретро моден делфин за вежбање шорцеви Новак
HDE женски ретро моден делфин за вежбање шорцеви

100% памук Затворање на влечење Нерасположен и лесен; Еластична половината со прилагодливо влечење...

DEN 287.84
Пума MMQ шорцеви за комунални услуги Новак
Пума MMQ шорцеви за комунални услуги

Увезени Мерења : Мерење на половината : 26 Во Outseam : 15 Во In Seam : 5 Пред пораст : 12 Во пораст на задниот дел : 12 Во

DEN 272.48
Кратко се протега во колумбија Wенски Wенски Wенски Новак
Кратко се протега во колумбија Wенски Wенски Wенски

97% памук, 3% еластан Увезени Направено на риби : Нашата PFG линија на облека е направена за оние кои сакаат д

DEN 3.00