Киетопеб Машки Пот Шорцеви Со Патент Џеб

Киетопеб Машки Пот Шорцеви Со Патент Џеб

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

85% Памук, 15% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Скриени Џебови Со Патент : Овие Машки Атлетски Шорцеви со Три Џебови Со Патент. Два Длабоки Предни Џебови Со Патент И Еден Длабок Џеб Со Патент Заден Џеб. Познат Дизајн На Наставници : Нашите Џебови Се Подобрени Доволно Големи За Вашиот Телефон, Клучеви, Безжични Слушалки, Паричник, Возачка Дозвола и Никогаш нема да Испаднат. Пот Шорцеви За Мажи : Овие Мажи Шорцеви Со Еластична Половина И Добиваат Врвка за Вас. Машки Шорцеви Обични Со Истегнување Спречуваат Пилинг и Намалување. Ткаенината Што Ја Отстранува Влагата Добро Дише Додека Сте Во Теретана. Прилика : Овие Памучни Шорцеви Мажи Се Совршени За Вежбање, Трчање, Кошарка, Фитнес, Џогирање, Пешачење, Пешачење, Јога и Други Активности на Отворено или Секојдневно Секојдневно Носење. Тие Исто Така Одлично Спијат Благодарение На Удобната Ткаенина И Стилот На Кратки Нозе. Нега На Облека : Памучните Шорцеви За Пот Нема Да Исчезнат, Можат Рачно Да Се Мијат, Ладно Миење Во Машина. Не Избелувајте, Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. Забелешка : Нашите спортски панталони се тенки, доколку имате дебели бутови, се препорачува да изберете една големина нагоре. Прашања И Одговори : . П : јас сум маж од 5' 8" "со тежина од 190# со половината од 37".Која големина треба да ја изберам?. О : само изберете ја големината Л, нашата големина Л е 35 инчи половината, а панталоните имаат еластична половина,. затоа, треба да изберете помала големина од вистинската половина за да носите цврсто и да не се лизгате надолу. П : дали потните шорцеви ќе се намалат кога ќе се измијат?. О : не, не видов дека се намалува по миењето. Го споделив со мојот најдобар пријател. П : Дали овие панталони пилула?. А : Овие панталони не пилула. Ги носев за вежбање во теретана околу последните шест месеци. Ги перам секој пат во ладна вода, фен околу 20 минути и потоа се сушам на воздух. И тие не бледнеат. П : јас сум само 5 ' 2 " и 210 фунти, дали ќе биде предолго за носење?. О : Супер удобно и вистинито за вклопување јас сум 5'1 и добив XL и бев загрижен дека тие". д бидете премногу долги но, тие седат совршено над коленото!.

Избор на клиент

КГГКДД 3 Пакет Висок Половината Моторџиски Шорцеви За Жени-5 Путер Мека Црна Тренингот Јога Атлетски Шорцеви Новак
Pumaенските женски хипнотизираат тесни шорцеви Новак
Pumaенските женски хипнотизираат тесни шорцеви

93% памук, 7% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Засекогаш подобро : Пума постојано с

DEN 2.33
Под Оклоп Машки Спортски Стил Пике Џогер Новак
Под Оклоп Машки Спортски Стил Пике Џогер

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Увезени Затворање на в

DEN 1.67
Ледени шорцеви за мерино за мерино за мерино Новак
Ледени шорцеви за мерино за мерино за мерино

88% волна, 9% најлон, 3% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Затворање на влечење...

DEN 2.67
Бајонеме Девојки Танцуваат Кратка Гимнастика Атлетски Шорцеви Искра Сјај Паѓање На Дното Новак
Бајонеме Девојки Танцуваат Кратка Гимнастика Атлетски Шорцеви Искра Сјај Паѓање На Дното

92% Полиестер, 8% Спандекс Увезени Еластично затворање затворање Машинско Перење 92% Полиестер, 8% Спандекс

DEN 2.67
Скриншот Спортски Машки Фитнес Атлетски Тренинг Активни Спортски Шорцеви Новак
Скриншот Спортски Машки Фитнес Атлетски Тренинг Активни Спортски Шорцеви

Руно Затворање на патент ДИЗАЈНИРАН И ПРОИЗВЕДЕН ИСКЛУЧИВО ОД БРЕНД НА ЕКРАНОТ : Нашите дизајни се дире�

DEN 239.84
Шампион големи и високи шорцеви за мажи - големи и високи салата шорцеви, атлетски шорцеви Новак
Шампион големи и високи шорцеви за мажи - големи и високи салата шорцеви, атлетски шорцеви

100% памук Увезени Затворање на влечење Атлетични шорцеви за мажи изградени за разноврсност и удобност, �

DEN 447.84