Временска Отпорност Кожна Актовка Торба Тенок Лаптоп Гласник Браун Унисекс

Временска Отпорност Кожна Актовка Торба Тенок Лаптоп Гласник Браун Унисекс

DEN 3360.00

Новак

Достапно за нарачка

2 прегради. 3 картичка слотови. 2 пенкало слотови. 2 џебови. 2 поштенски џебови. 2 поштенски џебови на страните. Лента за рамо. 2 рачки за притискање. "МОЖЕТЕ ДА ИМАТЕ СЕ ШТО САКАТЕ ВО ЖИВОТОТ АКО СЕ ОБЛЕКУВАТЕ ЗА ТОА."- Едит Хед. Зачудувачка кожна чанта ќе направи да се чувствувате сигурни, наметливи и убави. Ова е кожна актовка со полно зрно што изразува совршена хармонија помеѓу тврдото и мекото ќе го подигне вашиот стил. Актовката ќе биде одличен поттик за самодоверба за завршување на вашите цели и унапредување на вашата кариера. `+ Направени ДА ТРААТ-кожената чанта е рачно изработена во Италија користејќи занаетчиски тајни пренесени низ генерации. Сигурен хардвер, облога отпорна на кинење, ПАТЕНТИ ЈКК-посветеноста и ВНИМАНИЕТО НА ДЕТАЛИТЕ е она што обезбедува неверојатен изглед на квалитетен кожен додаток. €●ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ-чантата има повеќе џебови внатре и надвор, ремен за рамо, прилагодлив по должина, рачки за притискање. ДИМЕНЗИИ-Висина : 10,6 во (27 см) Должина : 15,7 во (40 см) Ширина : 2 во (5 см). Должина на пад на рамото : 18,1 - 20,5 во (46-52 См) Тежина : 2лб 3оз (1кг). БОНУС-доаѓа со вреќа за прашина!. Quest-актовката е изработена од кожа од говедска кожа од цело зрно, која е рачно обоена со методот на сончање зеленчук. Оваа занаетчиска техника одржува природен изглед на кожа, оставајќи го секое парче со малку поинаква шема. Значи, ќе има само една торба како твојата во светот. Квалитетот не Е САМО ЦЕЛ, ТОА Е ВЕТУВАЊЕ-ние обезбедуваме 12 месеци ГАРАНЦИЈА. Ако не сте задоволни со нашиот производ од која било причина, ние сме тука за да ги решите сите проблеми и да ја осигурате вашата среќа.

Избор на клиент

АДХФ Машка Деловна Торбичка Чанта Машка Актовка Конец За Шиење Компјутерска Торба За Рамо Новак
АДХФ Машка Деловна Торбичка Чанта Машка Актовка Конец За Шиење Компјутерска Торба За Рамо

Патувањето на работа и слободното време се многу практични Затворањето на патентот може да обезбеди бе�

DEN 1316.80
Море Машка Чанта Гроздобер Лаптоп Рамо Вкрстена Торба Патување Машка Кожна Торба Новак
Море Машка Чанта Гроздобер Лаптоп Рамо Вкрстена Торба Патување Машка Кожна Торба

Кожа Земја Како Што Е Означено Кожна ткаенина, нелизгачка и удобна, а бојата на чантата одекнува, модерн�

DEN 2.00
Висконти 18074, Црна, Една Големина Новак
Висконти 18074, Црна, Една Големина

Вистинска Кожа Голема Раселска Актовка Затворањето на бравата доаѓа со клуч за заклучување...

DEN 2.00
Mhyfc Вистинска Кожа Гроздобер Човек Чанта Чанта Мажите Рамо Кравјо Торби Кафеава Бизнис 16 Инчен Лаптоп Торба Новак
Бостантен Актовка За Жени Вистинска Кожа Лаптоп Актовка Рамо Работа Торба Торба Чанта 15.6 Инчи И Женски Паричник Вистинска Новак Попуст
Фуџицу Престиж Случај Мини 13нови Малопродажба, С26391-Ф1192-Л151нови Малопродажба) Новак
Фуџицу Престиж Случај Мини 13нови Малопродажба, С26391-Ф1192-Л151нови Малопродажба)

Фуџитсу Престиж Случај Мини 13 Максимална компатибилност со големината на екранот : 33,02 см( 13"), Тип : Актов

DEN 0.67
Таргус 15.6 Традиционален Бележник Лаптоп Случај-OCN1 Новак
Таргус 15.6 Традиционален Бележник Лаптоп Случај-OCN1

Продадени како 1 Секој Актовката за тетратки го одржува вашиот лаптоп и другите најважни работи уредно �

DEN 2.67
МЕКЛЕЈН САД харисон ПРОТИВ серија 17 Партнери Лаптоп Адвокати Актовка Новак
МЕКЛЕЈН САД харисон ПРОТИВ серија 17 Партнери Лаптоп Адвокати Актовка

Доаѓа со прилагодлив и отстранлив ремен што можете да го користите кога носењето станува тешко Харисон

DEN 2.33
Тоскана Кожа Урбино кожа лаптоп актовка 2 прегради со предниот џеб-TL141894 Новак
Тоскана Кожа Урбино кожа лаптоп актовка 2 прегради со предниот џеб-TL141894

Состав : целосно зрно рака обоена кожа од телешка кожа Димензии на производот : 5,9 х 15,8 х 11,8 инчи...

DEN 5691.36
Ронтс Актовка За Мажи 14 Лаптоп Месинџер Торба Бизнис Торба Новак
Ронтс Актовка За Мажи 14 Лаптоп Месинџер Торба Бизнис Торба

3 одделни прегради за вашите дневни потреби За папки А4, книги, планери,мобилен телефон, полнач итн Вград�

DEN 559.84
ТКФДЦ Кожна Машка Чанта Хоризонтална Компјутерска Торба Деловна Актовка Новак
ТКФДЦ Кожна Машка Чанта Хоризонтална Компјутерска Торба Деловна Актовка

Кожа, Најлон Земја Како Што Е Означено Модна деловна кожна чанта, едноставна не едноставна, господин вку

DEN 2.00
Златна Месечина Сонцето Ѕвезди Се Соочуваат Со 15,6-Инчен Лаптоп Компјутер И Таблет Торба За Носење Торба Новак
Џек Џорџ Универзитетот Професионална Актовка 2296 Новак
Џек Џорџ Универзитетот Професионална Актовка 2296

Топ затворање на патент Внатре во делител со патент Организаторски џебови за држење на телефонот, парич

DEN 2720.00
Банус Полни Зрна италијанска Кожна Актовка за Мажи Прикачи Случај 14 Инчен Лаптоп Торба Гласник Бизнис Торба Новак
Црна Класична Торба За Лаптоп Во Стилот На Актовка, Чанта за ученици, торби За Наставници, канцелариски Чанти Новак
Бостантен Кожна Актовка за Жени 15,6 инчен Торба За Лаптоп Деловен Гласник Работна Торба За Рамо Новак
Бостантен Кожна Актовка за Жени 15,6 инчен Торба За Лаптоп Деловен Гласник Работна Торба За Рамо

Кожа Увезени Затворање на патент Само Суво Чисто Одличен Материјал кожната актовка за жени е изработен�

DEN 1.33
Sawqf Бизнис Машка Чанта Актовка 15,6 Инчен Рамо Вкрстено Тело Торба Кожа Машки Торби Компјутерска Торба Новак
Sawqf Бизнис Машка Чанта Актовка 15,6 Инчен Рамо Вкрстено Тело Торба Кожа Машки Торби Компјутерска Торба

Кожа Земја Како Што Е Означено Строга контрола на врските за избор на материјал, површината на кожата се

DEN 2.00
Телена Лаптоп Ранец Чанта За Жени И Актовка Работна Торба Новак
Телена Лаптоп Ранец Чанта За Жени И Актовка Работна Торба

Висок Квалитет : овој ранец за жени е изработен од висококвалитетен гроздобер кожен материјал, издржлив

DEN 0.67
Торба за Лаптоп БОСТАНТЕН за Жени 15,6 инчи Кожна Актовка За Жени Тенка Торба За Гласници Чанти За Рамо И предзнаци Паричник Новак Попуст