И 20形坐灸仪专用艾饼艾绒片家用20 седечки инструмент за моксибустиција во облик на срце посветен мокса торта Мокса Снегулки 20 Парчиња за домашна употреба

И 20形坐灸仪专用艾饼艾绒片家用20 седечки инструмент за моксибустиција во облик на срце посветен мокса торта Мокса Снегулки 20 Парчиња за

DEN 287.84

Новак

Достапно за нарачка

И 20 усд седечки инструмент за моксибустиција во облик на срце посветен мокса торта мокса снегулки 20 парчиња за домашна употреба. Сите прашања ве молиме пишете ни, добредојдовте да се консултирате. Се, можеме да ви помогнеме. Ве молиме верувајте ни дека вашиот избор е точен. Со нетрпение го очекуваме вашето купување и ви благодариме што дојдовте. И 20 усд седечки инструмент за моксибустиција во облик на срце посветен мокса торта мокса снегулки 20 парчиња за домашна употреба.

Избор на клиент

Електрично Греење Моксибустија Подлога За Колена Пелин 9-Чекор Контрола На Температурата Мокса Алатка Новак
Електрично Греење Моксибустија Подлога За Колена Пелин 9-Чекор Контрола На Температурата Мокса Алатка

Материјал : памук Применливо место : коленото Балансирањето На Јин и Јанг е коренот на појавата и развој�

DEN 3.33
10 Кутии ХАИТНИМ АКУ-Точка Мокса Прес Пелети-3 Поени Новак
10 Кутии ХАИТНИМ АКУ-Точка Мокса Прес Пелети-3 Поени

1бокс 60 парчиња / 10 кутии 3Поени пелети Мокса пелетите се направени од екстракти од мокса(50%) и минерален

DEN 2649.60
Петјунг Бамбус Мокса Кутија Мокса Ролна Држач За Вратот Тело Поморски Акупункт Масажа За Акупунктура Новак
Петјунг Бамбус Мокса Кутија Мокса Ролна Држач За Вратот Тело Поморски Акупункт Масажа За Акупунктура

1 Подвижен капак на кутијата за лесно вметнување на стапчето за ролна мокса и погодно за Три извори внат�

DEN 3.00
Тинанјанг мокса извор мокса ленти тригодишни Моксибустион Ленти Без Чад Мокса Колона Мокса Ленти Новак
Zmpdjg Acuplus Control Sugar Control Li4 Acupressure Точка на клип, ACU+ Контрола на шеќер LI4 Акупресура точка клип, тигар Новак
Zmpdjg Acuplus Control Sugar Control Li4 Acupressure Точка на клип, ACU+ Контрола на шеќер LI4 Акупресура точка клип, тигар

【Клип Hukou】 Еднаш во секоја рака или двете раце, околу 5 минути секој пат, или додека болката и главоболка

DEN 1.33
Кревет на нокти Оригинална перница за акупресура - 2,142 точки на притисок - перница за акупунктура за болка во вратот и грбот Новак Попуст
康慈真空拔罐器家用抽气式24罐新款礼盒装祝加厚气罐非玻璃拔火罐 Новак
康慈真空拔罐器家用抽气式24罐新款礼盒装祝加厚气罐非玻璃拔火罐

康慈真空拔罐器家用抽气式24罐新款礼盒装祝加厚气罐非玻璃拔火罐 Производ : нема проблем во квалитетот Апликација : мног

DEN 1163.20