Датотека за забивање на 36/90 степени - FRET End Bevel -Flush Files Shanding Postuction Luthier Angle Tool - Ниско ниво на триење на триење на двојно раб

Датотека за забивање на 36/90 степени - FRET End Bevel -Flush Files Shanding Postuction Luthier Angle Tool - Ниско ниво на триење

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Датотеката за забивање на FRET е изработена од материјал со ниско триење за мазно, долготрајно, лесно пополнување и не е лесно оштетена. Практична алатка за одлична алатка за лутиер за работа, и 36 и 90 степени во само еден. Датотеки со ниско триење за краеви на FRET. Датотеката за забивање на FRET е изработена од материјал со ниско триење за мазно, долготрајно, лесно пополнување и не е лесно оштетена. Практична алатка за одлична алатка за лутиер за работа, и 36 и 90 степени во само еден. Датотеки со ниско триење за краеви на FRET. 36/90 степени FRET FETING FILE - FRET End Bevel -Flush Files Barding Posticent Luthier Angle Alple - Ниско ниво на фрекција на фрејт, двојно раб (1 парчиња, кратка должина 5,5 инчи).

Избор на клиент

Женски маички со долги ракави, жени кошули лабава дневно стилски врвни кошули безбол кошули за жени Новак
Женски маички со долги ракави, жени кошули лабава дневно стилски врвни кошули безбол кошули за жени

Кошули за фустани за жени за жени n облека камизола жени работат дами маички кратки ракави жени на отвор�

DEN 183.84
Макси кошула фустани жени лето лето -лесен мода со низок врат цвеќиња со долг фустан летен ден фустан Новак
Макси кошула фустани жени лето лето -лесен мода со низок врат цвеќиња со долг фустан летен ден фустан

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на Jклип 715 дена испорака Loose Fitting Maxi Dress Knit Swing Dress Long Sleeve

DEN 217.44
MusicNomad Mn676 16 компјутер. Дијамантски обложени со гитара за ореви за гитара, комплетен сет на продавници Новак
MusicNomad Mn676 16 компјутер. Дијамантски обложени со гитара за ореви за гитара, комплетен сет на продавници

Целиот 16 парчиња орев датотека поставена совршена за секоја работа, кој било инструмент Вклучува : .010 ", .

DEN 2.67
Женски Кошули Кошула За Жена V Вратот Врвот Памук Новак
Женски Кошули Кошула За Жена V Вратот Врвот Памук

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено 715 дена испорака Материјалот : Полиестер, Спандекс, Многу Љубе�

DEN 110.72
Gluutoyashop 4pcs приклучок за приклучок за гитара за држач за клучеви за засилувачи на Маршал, за држачот на Fender Jack, за Новак