Mxiaoxia Црна/Бела Алишта Фен Држач За Перење Ремен Што Може Да Се Повлече Ѕидни Решетки За Сушење Скриена Закачалка

Mxiaoxia Црна/Бела Алишта Фен Држач За Перење Ремен Што Може Да Се Повлече Ѕидни Решетки За Сушење Скриена Закачалка

DEN 5713.60

Новак

Достапно за нарачка

Главен Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Линиски Материјал : Гума. Тип : Линија За Облека Што Се Повлекува. Боја : како слика. Должина На Линијата : Прибл. 4,2 М. Главен Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Линиски Материјал : Гума. Тип : Линија За Облека Што Се Повлекува. Боја : како слика. Должина На Линијата : Прибл. 4,2 М. Главен Материјал : Абслајн Материјал : Гумен Тип : Линија За Облека Што Може Да Се Повлече Боја : Како Должина На сликата : Прибл. Тежина на Пакетот од 4,2 Метри : Вклучен Е Околу 660 Gpackage1 x Гумена Облека Што Може Да Се Повлече Линија4 x Завртки Забелешка : ве Молиме дозволете грешки од 1-2cm поради рачно мерење бојата прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исто максимизирајте го просторот на плакарот и одржувајте ја облеката организирана.

Избор на клиент

Бристол Новина Ац759 Пудлица Фустан Костим Новак
Бристол Новина Ац759 Пудлица Фустан Костим

Пудлица Фустан Жолта / Црна Велика Британија Големина 1012 Облеката Вклучува Фустан и Шамија на Вратот...

DEN 1.00
Витмор 100-Нога Памучна Алишта Новак
Витмор 100-Нога Памучна Алишта

Издржлив памучен алишта засилен со полипропиленско јадро Користете за закачување облека, вратоврски, к

DEN 3.00