Про Камионџија PTRV1-Hdl Еден Жлеб Огледало Монтирање Со Тешки ТАКА - 239 Обетка Планината-Рефус

Про Камионџија PTRV1-Hdl Еден Жлеб Огледало Монтирање Со Тешки ТАКА - 239 Обетка Планината-Рефус

DEN 247.84

Новак

Достапно за нарачка

ВЕ МОЛИМЕ ВИДЕТЕ ОПИС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ-ЦБ радио антена 3-Начин Огледало Монтирање со тешки ТАКА - 239 Студ. Тешка обетка и одлична за монтирање на сите видови антени. Стандардна нишка 3/8 " х 24 направена со екстремно висококвалитетни материјали. Жлебот може да се постави хоризонтално или вертикално. Преоптоварениот Мобилен Е овластен препродавач на Про камионџиски производи. КБ радио антена 3-Начин Огледало Планината СО СО - 239 Обетка. Тешка обетка и одлична за монтирање на сите видови антени со стандарден додаток за конец 3/8" х 24. Работи одлично со 2' фиберглас антена на вилсон 2000 камионџија стил антена. Може да се монтира на кутија со алатки ако сте подготвени да вежбате дополнителни дупки. Завртките за стегање се 2" , но можете да одлучите да купите подолги ако барате да се качите на поголем столб како штитник за четки. Лесен за инсталирање и загарантиран да трае! Про камионџија нуди најдобрите ЦБ додатоци во индустријата.

Избор на клиент

Tecreddy Universal Куршум Антена Автомобил Возило Замена Антена Компатибилен Со Ford F150 F250 F350 Супер Должност Raptor Dodge Новак
TWAYRDIO Двоен Бенд VHF UHF Шунка Радио Телескопска Антена SMA МАШКИ 42 инчен Замена Повлече Долга Антена За Воки Токи Yaesu Новак
Метра 44-UM53 Замена АМ/ФМ Антена Тешки Огледало Планината Новак
Метра 44-UM53 Замена АМ/ФМ Антена Тешки Огледало Планината

Огледало монтирање за тешки апликации 31 инч (79см) отстранлив јарбол со 1 пресек со пружина Кабел од 120 инч

DEN 1142.40
7 Инчен Антена за 2011-2022 Џип Чироки Гранд Чироки Доџ Дуранго Дарт Патување Крајслер 200 | ОЕМ 5091100АА 68297936АА 5091100АБ Новак Попуст
Tripp Lite SMART1000LCD 1000VA 500W Ups Резервна Копија Паметна Кула LCD AVR 120V USB Coax RJ45, 8 Продавници Од Tripp Lite Новак
Tripp Lite SMART1000LCD 1000VA 500W Ups Резервна Копија Паметна Кула LCD AVR 120V USB Coax RJ45, 8 Продавници Од Tripp Lite

SMART1000 LCD линијата на Tripp lite интерактивен UPS систем нуди регулација на напон, сузбивање на пренапони и долг

DEN 2.67
Acdelco Gm Оригинална Опрема 84081965 Иридиум Боја Висока Фреквенција Антена Новак
Acdelco Gm Оригинална Опрема 84081965 Иридиум Боја Висока Фреквенција Антена

ACDelco GM OE Антените имаат јачина на сигналот, јасност и заштита од пречки во сигналот Изработени со издржл�

DEN 3277.76
Антена, Абс Бакарна Комбинација Надворешна Водоотпорна Антена За Рекламна Машина, навигација со автомобил Новак
Acdelco Gm Оригинална Опрема 84081900 Шампањ Сребро Висока Фреквенција Антена Новак
Acdelco Gm Оригинална Опрема 84081900 Шампањ Сребро Висока Фреквенција Антена

ACDelco GM OE Антените имаат јачина на сигналот, јасност и заштита од пречки во сигналот Изработени со издржл�

DEN 2.00
Нмо Двоен Бенд Мобилни Антена Пакет СО TCJ-N1 Nmo Планината Новак Попуст
Нмо Двоен Бенд Мобилни Антена Пакет СО TCJ-N1 Nmo Планината

Опсег на фреквенција : 144 / 430 MHz (Централна Фреквенција)(VHF : 136174 MHz; UHF : 400470 MHz), 2m 70cm VSWR : помалку од 1,5; Добивка

DEN 703.84
ТРАМВАЈ 4-W-HC Фиберглас ЦБ Антена Новак
ТРАМВАЈ 4-W-HC Фиберглас ЦБ Антена

Тешка конструкција од фиберглас Фрек : 2629 Мхз Опфаќа комплетна КБ бенд 1.500 W 3 / 8Инчен x 24 монтажа на конец..

DEN 2.33
Маестро Ак-Сат-ТО2 Сат радио и ГПС антена адаптери ЗА То2 Возила Новак
Маестро Ак-Сат-ТО2 Сат радио и ГПС антена адаптери ЗА То2 Возила

Сателитски радио и ГПС антена адаптери за одберете тојота возила Ги прилагодува сателитските радио и Г�

DEN 1.00
Кабел за адаптер за антена 40-LX10 за 2002-ти Lexus Новак Попуст
Кабел за адаптер за антена 40-LX10 за 2002-ти Lexus

Кабел за фабрички антени на LexLS430 до радио за задниот дел Стил на ОЕМ Направени од квалитетни материјали.

DEN 191.84
Taffio® Универзален АВТОМОБИЛ DVB-T2 H. 265 HD Дигитален Приемник MPEG2 MPEG4 240 KM/h ТВ СИГНАЛ Новак
Taffio® Универзален АВТОМОБИЛ DVB-T2 H. 265 HD Дигитален Приемник MPEG2 MPEG4 240 KM/h ТВ СИГНАЛ

Универзален АВТОМОБИЛ DVBT2 H 265 HD ДИГИТАЛЕН ПРИЕМНИК MPEG2 MPEG4 240 KM / h ТВ сигнал Стандард ЗА ДВБТ2 и МПЕГ4...

DEN 1.00
HYS 800mhz Стаби Антена За Motorola 8505241U06 XTS2500 XTS3000 XTS3500 HT1000 MTX838 MTX960 Mts2000 Шунка Радио Новак
HYS 800mhz Стаби Антена За Motorola 8505241U06 XTS2500 XTS3000 XTS3500 HT1000 MTX838 MTX960 Mts2000 Шунка Радио

806941 Мхз Тврдоглава Антена За Моторола Рачни Двонасочно Радио Шунка Радио Антена Конектор : СФ тип конек�

DEN 255.84
Vofono кратка антена компатибилна со Доџ Рам 1500 додатоци 2009-2023 Доџ Рам 2500 3500 додатоци 2010-2018 Новак
Vofono кратка антена компатибилна со Доџ Рам 1500 додатоци 2009-2023 Доџ Рам 2500 3500 додатоци 2010-2018

Дизајн за RAM меморија : Нашата антена е направена специјално за вашиот RAM 1500 20092023, RAM меморија 2500 3500 20102018...

DEN 351.84
Адаптер за антена за автомобили Bingfu за одбрана Chrysler Dodge Jeep Ford GM 2002 -U -U -U -U -up Stereo Radio Radio Installation Новак
Адаптер за антена за автомобили Bingfu за одбрана Chrysler Dodge Jeep Ford GM 2002 -U -U -U -U -up Stereo Radio Radio Installation

Кабел за антена до радио адаптер за задниот дел, совршена замена за стари или скршени жици Фабричка анте

DEN 127.84
HYS TCJ-N1 VHF NMO 136-174 Mhz Мобилно Возило FM Предавател 2m Антена со 13 ft RG58 Coax Кабел NMO ДО UHF PL259 Конектор За Новак
HYS TCJ-N1 VHF NMO 136-174 Mhz Мобилно Возило FM Предавател 2m Антена со 13 ft RG58 Coax Кабел NMO ДО UHF PL259 Конектор За

VHF : 136174 MHz;VSWR : < 1.5 Добивка : 2.5 d Bi; Максимална Моќност Влезвати : 150 W 136174 MHZ NMO Антена Работа За Motorola Kenwood Icom Те

DEN 414.40