Navitech црно трчање/џогирање/возење велосипедска вода отпорна на вода, компатибилен со OnePlus 7 Pro

Navitech црно трчање/џогирање/возење велосипедска вода отпорна на вода, компатибилен со OnePlus 7 Pro

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони заштитени. Го штити вашиот уред додека ја одржувате функционалноста на екранот на допир преку темпераментен капацитивен филм на допир. Дизајнирано со рефлексивна лента за адиционална безбедност и додаток џеб. Целосно прилагодлива лента. 12 -месечна гаранција. Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони заштитени. Го штити вашиот уред додека ја одржувате функционалноста на екранот на допир преку темпераментен капацитивен филм на допир. Дизајнирано со рефлексивна лента за адиционална безбедност и додаток џеб. Целосно прилагодлива лента. 12 -месечна гаранција.

Избор на клиент

Фолч на боксерски бран компатибилен со Blu C6L - ActiveStrech Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu Новак
Фудбал за Samsung Galaxy A71 5G - ActiveStrech Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Samsung Galaxy A71 Новак
Фудбал за Samsung Galaxy A71 5G - ActiveStrech Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Samsung Galaxy A71

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 0.33
Фолч за Samsung Galaxy J7 Star - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Samsung Galaxy J7 Star - Stark Новак
Фолч за Samsung Galaxy J7 Star - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Samsung Galaxy J7 Star - Stark

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
Bumove Phone Screstband за iPhone 14 13 12 11 Pro Max, 14 Plus, XR, Samsung Galaxy S23 S22 S22 S21 Ultra Plus вежбање на рачен Новак
Bumove Phone Screstband за iPhone 14 13 12 11 Pro Max, 14 Plus, XR, Samsung Galaxy S23 S22 S22 S21 Ultra Plus вежбање на рачен

Една големина одговара на сите : мека флексибилна силиконска лента се вклопува за паметни телефони со г�

DEN 223.84
Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон на Navitech, кој работи на половината - компатибилен со Vivo Y17 Новак
Водоотпорен водоотпорен мобилен телефон на Navitech, кој работи на половината - компатибилен со Vivo Y17

Водоотпорен патент и отсечен за приклучокот за слушалки, чувајќи ги и вашите слушалки и смартфони зашти

DEN 0.33
Аермоу М1 Фолдер, Boxwave® [FlexSport Armband] Прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Aermoo M1 - Stark Green Новак
Аермоу М1 Фолдер, Boxwave® [FlexSport Armband] Прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Aermoo M1 - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 1.33
Кутија за боксер за LG Aristo 2 - Спортски амбранд, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за LG Aristo 2 - Jet Black Новак
Кутија за боксер за LG Aristo 2 - Спортски амбранд, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за LG Aristo 2 - Jet Black

? [Одговара на која било рака] лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкр

DEN 303.20
Држач за лизгање на ом Новак
Држач за лизгање на ом

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 2.67
Одвојување на Navitech Running Armband - Компатибилен со Xiomi Redmi 3 Pro Новак
Одвојување на Navitech Running Armband - Компатибилен со Xiomi Redmi 3 Pro

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

DEN 0.33
Мултифункционална торба Божиќ Рудолф Ројалбл Новак
Мултифункционална торба Божиќ Рудолф Ројалбл

100% полиестерско влакно Погодно е да ги поставите вашите мобилни телефони, слушалки, кабел, полнач, клуче

DEN 392.00
Окејтл К10000 футрола, Boxwave® [FlexSport Armband] Прилагодлива амбалажа за вежбање и трчање за Oukitel K10000 - Stark Green Новак
Окејтл К10000 футрола, Boxwave® [FlexSport Armband] Прилагодлива амбалажа за вежбање и трчање за Oukitel K10000 - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 0.33
Alcatel Pop 4, Fierce, Shine, Tru, Cinch, Streak, Pixi, X1, Flash, Sports Sports armband отпорен на вода со држач со клуч Новак
Alcatel Pop 4, Fierce, Shine, Tru, Cinch, Streak, Pixi, X1, Flash, Sports Sports armband отпорен на вода со држач со клуч

Материјал : Лесен мек неопрена што е обликувана на пресврт и свиткување, но нема да се протега од форма...

DEN 367.68
Фолч за Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренингот и трчање за Samsung Galaxy Новак
Фолч за Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренингот и трчање за Samsung Galaxy

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 0.67
Zorsome за Samsung Galaxy A22 5G тешкиот шок -отпорен на Satnd Case, Sports Armband Case за Samsung Galaxy A22 5G, со 360 ° Новак
Zorsome за Samsung Galaxy A22 5G тешкиот шок -отпорен на Satnd Case, Sports Armband Case за Samsung Galaxy A22 5G, со 360 °

Случајот за апсорпција на шок изработен од материјал со двоен слој TPU+компјутер, само дизајн за Samsung Galaxy A

DEN 3.00
Случај за боксерски бран за Ingenico Link 2500 - Jogbrite Sports Armband, Armband LED тркачи за безбедност на светлина со висока Новак
Случај за боксерски бран за Ingenico Link 2500 - Jogbrite Sports Armband, Armband LED тркачи за безбедност на светлина со висока

? [Осветлете го вашиот пат] вооружени со осум (8) светли луминисцентни LED диоди, ќе бидете забележани од во�

DEN 351.20
Фолч за Blu C5 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu C5 - Stark Green Новак
Фолч за Blu C5 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu C5 - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 2.67
Фолч за Vivo V21e - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Vivo V21e - Stark Green Новак
Фолч за Vivo V21e - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Vivo V21e - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20