Кутија за складирање на есенцијално масло, 90 слотови со три нивоа на есенцијално масло за шише со шише Дрвена кутија за складирање за носење и приказ за складирање ?

Кутија за складирање на есенцијално масло, 90 слотови со три нивоа на есенцијално масло за шише со шише Дрвена кутија за складирање

DEN 1309.76

Новак

Достапно за нарачка

♣ Убавина внатре и надвор : Вие веќе не треба да жртвувате елеганција за организација. Сега, гордо, можете да ја прикажете вашата колекција на есенцијални масла во нашиот елегантен и прекрасен дрвен случај. Направено од високо квалитетен материјал од дрво, нежен и издржлив. ♣ 90 слотови : 90 слотови, голем капацитет, доволно за да го чувате целото есенцијално масло. Одлична изработка, мода и исклучителна. ♣ Безбедно чување на сите ваши масла : уредно и безбедно чувајте ги сите ваши омилени масла на една убава и удобна локација. Малите шишиња со нафта, витамини и додатоци, лосиони и многу повеќе!. ♣ ги штити вашите скапоцени есенцијални масла од оштетување : Кога ги одржувате маслата уредно организирани во нашите премија дрвени кутии, ги штитите од топлина, светлина, влага и оштетување на оксидацијата за да ја зголемите нивната ефикасност!. ♣ Трајни и лесни за носење : грав за патување, презентации или повеќе. Овозможува уникатен и незаборавен начин за прикажување на маслата. Опис : Овој производ е изработен од висококвалитетно дрво, одлична изработка и цврста структура. Идеално за складирање и прикажување на вашето есенцијално масло. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Дрвена кутија за шише со есенцијално масло Материјал : Големина на дрво : приближно.26 x 24,5 x 20cm / 10.2 * 9.6 * 4.0inch Големина на решетката : приближно.3 * 3cm / 1.1 * 1.1inch тежина на пакетот : Приближно.2710g пакет вклучуваат : 1 x дрвена кутија за шише со есенцијално масло.

Избор на клиент

Гранд парфеми Парфем масло компатибилно со масло од телото во Мајами Сјај Новак
Гранд парфеми Парфем масло компатибилно со масло од телото во Мајами Сјај

Масла за парфеми на Гранд Парфуми, масла за тело и темјан нудат најдобар квалитет на сите миризливи и ма�

DEN 239.84
Aceite de Manzanilla 100ml голема големина Новак
Aceite de Manzanilla 100ml голема големина

Aceite de Manzanilla 60ml x 2 шишиња Aceite de Manzanilla 60ml x 2 шишиња Антијт де Манзанила Антифлатулентен 120мл Индикација : По�

DEN 2.33
Сируп Меритон, 200 мл. - Styledivahub Новак
Сируп Меритон, 200 мл. - Styledivahub

Презентација : шише со миленичиња од 200 мл Индикации на матката тоник во даб Сигурен избор во здравјето н

DEN 2.33
Парфемите во Ошади Алур, есенцијално масло 50 мл Новак
Парфемите во Ошади Алур, есенцијално масло 50 мл

Парфем на есенцијално масло Парфем на есенцијално масло Алурар чисто есенцијално масло парфем Oshadhi 50 ml E

DEN 1686.08
Трансформација на есенцијално масло 15 ml Млада живо малезија + бесплатен стандарден превоз Новак Попуст
Трансформација на есенцијално масло 15 ml Млада живо малезија + бесплатен стандарден превоз

Есенцијалното масло од кревка (Босвелија Картери) е богато со сескитерпен кои го стимулираат и оксигени

DEN 1792.00
Рух Ал Теб мажи и жени - Концентрирано масло од парфеми 15 мл од Расаси Новак
Рух Ал Теб мажи и жени - Концентрирано масло од парфеми 15 мл од Расаси

Врвни белешки : Јасмин, Роуз, Лилинадолина, заедно со хербални ноти на римски камилица и ознаки од Јужна �

DEN 3.00
Гранд парфеми Парфем масло компатибилно со Месечината искра за мажи, масло од тело Новак
Гранд парфеми Парфем масло компатибилно со Месечината искра за мажи, масло од тело

Масла за парфеми на Гранд Парфуми, масла за тело и темјан нудат најдобар квалитет на сите миризливи и ма�

DEN 1014.40
Чисто есенцијално масло од цитронела - 3 пакет Новак
Чисто есенцијално масло од цитронела - 3 пакет

Чисто есенцијално масло Citronella (1,70 мл, зин : 305519) Чисто есенцијално масло Citronella (1,70 мл, зин : 305519) Бјанка Рос

DEN 898.56
Градско радио Берлин зграда бели свеќи стакло миризливи темјан восок Новак
Градско радио Берлин зграда бели свеќи стакло миризливи темјан восок

Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчи; Висина на свеќата : 4 см / 1,6 инчи; Дијаметар : 5 см / 2 инчи...

DEN 415.84