LED ленти светла, umickoo 32,8ft 10m со 44 клучеви IR далечински и 12V 5A напојување боја Промена на 5050 RGB 300 LED диоди комплет за лесни ленти за дома, спална соба, кујна, декорација на

LED ленти светла, umickoo 32,8ft 10m со 44 клучеви IR далечински и 12V 5A напојување боја Промена на 5050 RGB 300 LED диоди

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Лесно за инсталирање и сечење : Оваа лента со предводена од повеќе бои во боја може да се исече на секои 3 LED диоди по должината на ознаката за сечење, можете да ја исечете за да одговара на соодветната должина без да ги оштетите преостанатите ленти. Животен век : над 50 000 ч. Брзина на промена на светлината : Брза/бавно. Ве молиме, бидете опрема кога ќе ја поврзете светлината на лентата со отворено. 2x 16,4 ft LED ленти со ленти. Модели на промена на скок : 3 бои и 7 бои. Декоративни ефекти и одлично LED осветлување може да се изберат според апликацијата и употребата.Должина на лентата : 32,8ft/10m. Користете го на свадба, прикажете го огласот или прославете го Божиќ и Ноќта на вештерките!. Водоотпорен : IP65 водоотпорен. Може да ја украси вашата спална соба , таванот, скалите, кујнскиот кабинет, тремот, бирото и дневната соба, домашната декорација, особено одлично за празниците како Кристама. Супериорен и безбеден материјал : Флексибилен 32,8ft Водоотпорен 300 LEDS SMD 5050 RGB LED ленти светла, IR далечински контролер со 44 клучеви, адаптер за напојување и конектори, LED IR далечински управувач има над полнење заштита од краток спој и функција за меморија, безбедна и допир. Избледени обрасци за промена : 3 бои и 7 бои. Затемнето : 8 нивоа. Ова е LED лента за спречување на прскање, тие се одлични за употреба во резервоари за риби, базени, бања, на возила и во области на отворено. Декоративни ефекти и одлично LED осветлување може да се изберат според апликацијата и употребата. 1x 12 V, 5 A AC / DC адаптер. се потребни. Работна струја/5Мет : 5а. Агол на зрак : 120 °. Возачот за контрола на IR и трансформаторот на чешма се присутни, тие не се водоотпорни. Водоотпорен : IP65. Тип : 44Ки Далечински контролер. Приклучете се и да играте без жици. Силно самостојно лепило од 3 ме Суво, чисто и мазно. Температура на бојата : 6000к. Супериорен и безбеден материјал : Флексибилен 32,8ft Водоотпорен 300 LEDS SMD 5050 RGB LED ленти светла, IR далечински контролер со 44 клучеви, адаптер за напојување и конектори, LED IR далечински управувач има над полнење заштита од краток спој и функција за меморија, безбедна и допир. Лесно за инсталирање и сечење : Оваа лента со предводена од повеќе бои во боја може да се исече на секои 3 LED диоди по должината на ознаката за сечење, можете да ја исечете за да одговара на соодветната должина без да ги оштетите преостанатите ленти.Кретирај романтичен. Боја : 20 бои. 1x приемник за далечински управувач. Широка апликација : Домаќин на забава, украсете го вашиот дом, бар, брод, РВ. Енергија : 0,2 W/LED; 60 W/300 LED диоди. Работен напон 12 V, ниска топлина, допир и безбедна за деца. 1x 44 клучен далечински управувач. Без оглед на тоа, тоа е идеален подарок за да уживате во вашиот прекрасен живот!. Тип на ЛЕР : SMD 5050 LED. Други обрасци : Автоматско и блиц. Работна температура : -20 ℃; до 50. Заштита на сите околу : IP65 водоотпорен дизајн овозможува да се користи лентата за светло и во затворено и на отворено, како што се дворот, тремот, камперот, итн. Во режимот на автоматска конверзија на светлината, копчето за пауза може да избере боја За да се запре светлината се смени. Заштита на сите околу : IP65 водоотпорен дизајн овозможува да се користи лентата за светло и во затворено и на отворено, како што се дворот, тремот, камперот, итн. Може да ја украси вашата спална соба , таванот, скалите, кујнскиот кабинет, тремот, бирото и дневната соба, домашната декорација, особено одлично за празниците како Кристама. Приклучете се и да играте без жици. Ледените светла на ленти можат да се постават автоматски да ја менуваат бојата и брзината периодично преку далечинскиот управувач. Мулти-боја и DIY : LED лентата светло е прикажана не само со опремени светлосни бои како RGB (црвена, зелена, сина), бела и други 16 бои, туку и со 6 опции за DIY во боја.

Избор на клиент

Artcraft AM315 Преодното огледало на LED од Колекцијата Рефлексии во црна завршница, 2,50 инчи Новак
Artcraft AM315 Преодното огледало на LED од Колекцијата Рефлексии во црна завршница, 2,50 инчи

LED огледало од колекцијата на рефлексии Големина на артикалот : Должина : 2,50 инчи Висина : 23,75 инчи ширина

DEN 1184.00
Декор LED неонски јаже светла 40ft/12m ладно отпорни, ETL-списоци 110V-120V AC Light Light Outdoor IP65 водоотпорен конекција Новак
Декор LED неонски јаже светла 40ft/12m ладно отпорни, ETL-списоци 110V-120V AC Light Light Outdoor IP65 водоотпорен конекција

【Повеќекратни апликации】 : Beatilux LED неонско јаже светло е погодно за дневна соба, телевизиско осветлува�

DEN 0.33
Производи за пакети со декор за сјај со монтажен клип пакет со топло 25м/82ft LED Neon Rope Lights Kit Новак
Производи за пакети со декор за сјај со монтажен клип пакет со топло 25м/82ft LED Neon Rope Lights Kit

【Безбедни и лесни за употреба】 ETLсписок со висококвалитетни LED неонски јаже светла со споен кабел за на

DEN 799.84
Hegehe Ice Blue Flexible LED лента светло, затворено телевизорско осветлување LED светло лента, DC 12V 16.4ft/5M 5054 600LED Новак
Hegehe Ice Blue Flexible LED лента светло, затворено телевизорско осветлување LED светло лента, DC 12V 16.4ft/5M 5054 600LED

Флексибилна и лесна флексибилна светлосна лента може да се направи под агол на вашите сопствени потреб�

DEN 526.40
Производи за пакети за пакети со пакет со топол 30m/98,4ft LED Neon Rope Lights Kit Новак
Производи за пакети за пакети со пакет со топол 30m/98,4ft LED Neon Rope Lights Kit

【Безбедни и лесни за употреба】 ETLсписок со висококвалитетни LED неонски јаже светла со споен кабел за на

DEN 639.84
Lyahui 50cm SMD 5630 Не водоотпорен LED Flexible Strip Light Comput Computer Case Leadive Lamp 12V Новак
Lyahui 50cm SMD 5630 Не водоотпорен LED Flexible Strip Light Comput Computer Case Leadive Lamp 12V

Овој комплет за компјутер доаѓа со LED лента и конектор за да го поврзете со вашиот компјутер Едноставно �

DEN 0.33
Alarmpore 16.4ft 3528 SMD Blacklight UV Purple 395-405NM 600LEDS LED FLED флексибилно лента со лента водоотпорна црна PCB лесна Новак
Alarmpore 16.4ft 3528 SMD Blacklight UV Purple 395-405NM 600LEDS LED FLED флексибилно лента со лента водоотпорна црна PCB лесна

Superbright 3528 SMD 395405 NM UV Ultraviolet LED Blacklight, 600 LED диоди, IP65 водоотпорен Секој 3LEDS се одвојува во обележаните интерв�

DEN 1.00
Amptonica COB LED ленти со ленти, 36W 14,8 FT 100 LED диоди/FT топли бели LED ленти со ленти, без забележување/точки, погодни Новак
XUNATA LED ленти со ленти, LED неонско светло јаже, флексибилна светлина на отворено, DC 12V 16,4 ft/5m 2835 600 LEDOS силиконски Новак
Maxonar LED ленти со ленти работи со Alexa WiFi безжични светлосни ленти RGB повеќебоен водоотпорен водоотпорен IP65 паметен Новак
1 -пакет 5M/16.4ft Сина неонска LED светлосна светлина ел жица - дебелина од 2,3 мм - напојувана од 6V преносен - 4АА - звук Новак
Lanker Voice Yellow Neon LED лента светлина 12V Флексибилни водоотпорни неонски светла 16,4ft / 5m LED неонски светло на јаже Новак
Lanker Voice Yellow Neon LED лента светлина 12V Флексибилни водоотпорни неонски светла 16,4ft / 5m LED неонски светло на јаже

【Високи CRI Неонски лесни ленти】 Yellowолтата LED лента вклучува 600 супер светли топли бели LED.12 V работен нап�

DEN 287.84
Hegehe LED ленти светла, 16,4ft/5m Флексибилно LED LED Neon Rope Light, DC 12V топли бели светлосни ленти 2835 120leds/m водоотпорен Новак
Hegehe LED ленти светла, 16,4ft/5m Флексибилно LED LED Neon Rope Light, DC 12V топли бели светлосни ленти 2835 120leds/m водоотпорен

Надградена LED неонска лента за неонски светло : Оваа нова надградба на силиконот и UL наведени DC 12 V 2835 LED с�

DEN 431.84
XBWEI NEON LED лента светлина флексибилен неон 12V IP67 водоотпорен розов мраз сино бело црвено зелено Новак
XBWEI NEON LED лента светлина флексибилен неон 12V IP67 водоотпорен розов мраз сино бело црвено зелено

Целата светлина се шири и целосно мазна, светлечка многу рамномерна Висока осветленост, работи добро по

DEN 2055.84
XUNATA COB NEON LED лента 49,21ft, 110V 288 LED диоди/M FCOB LED лента водоотпорна флексибилна супер светла топла бела лента Новак
XUNATA COB NEON LED лента 49,21ft, 110V 288 LED диоди/M FCOB LED лента водоотпорна флексибилна супер светла топла бела лента

[Надградба на лентата за LED LED лента] Подобрена лента за пајажина со супер светла 800900lm / m , CRI ≥ 90,180 Дизај

DEN 943.84
пакувања Dobestyou El Wire10, 9FT/2.75M Неонски светлосни блиц електролуминисценција, сечење на El Wire со пакет на батерии Новак