Pdgjg Не-Лизга бања Мат Абсорбента Бања Тепих Мека Задебелување Бања Кујна Влезната Врата Мат Дома

Pdgjg Не-Лизга бања Мат Абсорбента Бања Тепих Мека Задебелување Бања Кујна Влезната Врата Мат Дома

DEN 9663.52

Новак

Достапно за нарачка

Отстранувањето прашина, лесно за чистење, може да се исчисти со вода, собирач на прашина итн. Специјален дизајн против лизгање на дното за да се спречи дислокација и анти-лизгање. Мека и удобна, светла боја и силна апсорпција на вода. Заштитете ги стапалата од ледената земја и спречете ги подовите да се навлажни. Тоа може да биде цврсто фиксирано на дрво и плочки подови без оштетување на подот. Карактеристики отстранување прашина, лесен за чистење, може да се исчисти со вода, колектор за прашина итн.Специјален дизајн против лизгање на дното за да се спречи дислокација и анти-лизгање.Мека и удобна, светла боја и силна апсорпција на вода.Заштитете ги стапалата од ледената земја и спречете ги подовите да станат wet.It може да биде цврсто фиксиран на дрвени и плочки подови без оштетување на подот.Спецификацијаматеријал : Полиестеркол : како што е прикажано големина : 40*60см, Вклучен е 50х80смпакет : Подлога против лизгање* 1(Исклучува други демо-додатоци на слики.) забелешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.Поради различните компјутерски екрани и дисплеј , вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Ви благодариме за разбирањето!2. Поради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см.

Избор на клиент

Хаплов Цвет Форма Микрофибер Меки Килими За Бања Нелизгачки Тепих За Бања За Кујна Спална Соба Новак
Хаплов Цвет Форма Микрофибер Меки Килими За Бања Нелизгачки Тепих За Бања За Кујна Спална Соба

Мек Куп : килим за бања мек и густ како овча волна Дајте ви удобно искуство за одење по облаците Густото р

DEN 2.33
HOMEIDEAS Кадифено-Мек Путер Chenille 5 Парче Бања Килим Во Собата Сребрена Сива, 3x Абсорбента Спа Бушава Бања Килим Не Се Новак
3дроза Гризли Мечка, Свети Глави, Британски... - Бања Бања Килим Душеци Новак
3дроза Гризли Мечка, Свети Глави, Британски... - Бања Бања Килим Душеци

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

DEN 1.00
Данска Терен Мапа Нелизгачки Подни Душеци за Тепих За Спална Соба Во Вратата Мат за Миленичиња 63х48 во Новак
Данска Терен Мапа Нелизгачки Подни Душеци за Тепих За Спална Соба Во Вратата Мат за Миленичиња 63х48 во

Данска Терен Мапа НеЛизга Подни Душеци 63х48 Во Изработен Од Мек Фланелен Материјал, Удобен За Допир И Оде

DEN 1115.04
Сонце-Сјај Фарма Хајленд Крава Сончогледи Kitchen Rug Set 2 Pieces Kitchen Floor Mats Comfort Soft Standing Doormat, Non Лизга Новак
Сонце-Сјај Фарма Хајленд Крава Сончогледи Kitchen Rug Set 2 Pieces Kitchen Floor Mats Comfort Soft Standing Doormat, Non Лизга

Не препорачуваме машинско перење на нашите гумени задни килими бидејќи притисокот и топлината може да �

DEN 718.40
Негира Дизајни Иветаolина Бања Мат, 21 х 34 , Гроздобер Далија Новак
Негира Дизајни Иветаolина Бања Мат, 21 х 34 , Гроздобер Далија

100% полиестерска мемориска пена врвот со поддршка што не се лизга Горната страна печатени Направете ги н

DEN 1.00