Бања Мат Бања Килим Цртан Филм Мачка И Крокодил Супер Мека Не-Лизга Машина Перат Брзо Сушење Мат Килим 16x24

Бања Мат Бања Килим Цртан Филм Мачка И Крокодил Супер Мека Не-Лизга Машина Перат Брзо Сушење Мат Килим 16x24

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

Мерења : 60х40см / 24х16 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи. Оваа подлога е многу удобна со својата мека кадифена површина. Има поддршка против лизгање која е издржлива и долготрајна.Погоден за бања, влезна врата, под, кујна, балкон, канцелариска бања, спална соба, дневна соба итн. Изработени од % 100 полиестерски висококвалитетни и еколошки материјали. Совршена идеја за подарок за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други сакани.

Избор на клиент

Pdgjg Не-Лизга бања Мат Абсорбента Бања Тепих Мека Задебелување Бања Кујна Влезната Врата Мат Дома Новак
Pdgjg Не-Лизга бања Мат Абсорбента Бања Тепих Мека Задебелување Бања Кујна Влезната Врата Мат Дома

Отстранувањето прашина, лесно за чистење, може да се исчисти со вода, собирач на прашина итн Специјален �

DEN 9663.52
Дајаноче Ткаени Теписи, Кујнски Душеци, Душеци за Бања Од Јулија Ди Сано Шумски Дрвја Сива Голема 4х6 Стапки Новак
3drose Адирондак Столици, Планината Пустински Остров, Мејн-US20... - Бања Бања Килим Душеци Новак
3drose Адирондак Столици, Планината Пустински Остров, Мејн-US20... - Бања Бања Килим Душеци

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

DEN 3.00
Негира Дизајни Иветаolина Бања Мат, 21 х 34 , Гроздобер Далија Новак
Негира Дизајни Иветаolина Бања Мат, 21 х 34 , Гроздобер Далија

100% полиестерска мемориска пена врвот со поддршка што не се лизга Горната страна печатени Направете ги н

DEN 1.00
Хаплов Цвет Форма Микрофибер Меки Килими За Бања Нелизгачки Тепих За Бања За Кујна Спална Соба Новак
Килим за капење, Суштина, 17х24, 19 мл, Бело Новак
Килим за капење, Суштина, 17х24, 19 мл, Бело

Цена За : Секоја Ставка : Боја На Килим За Бања : Бела Подлога : Тежина На Памучна Патка : 19 Мл По Десетина С�

DEN 0.33
3дроза Гризли Мечка, Свети Глави, Британски... - Бања Бања Килим Душеци Новак
3дроза Гризли Мечка, Свети Глави, Британски... - Бања Бања Килим Душеци

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

DEN 1.00