Држачи За фен за коса: 2 парчиња Фен За Коса Организатор На Ѕид Монтирање На Ѕид Фен За Коса Висечка Решетка За Стилизирање На Косата Држач За Бања Додатоци За Бања П?

Држачи За фен за коса: 2 парчиња Фен За Коса Организатор На Ѕид Монтирање На Ѕид Фен За Коса Висечка Решетка За Стилизирање

DEN 179.04

Новак

Достапно за нарачка

Нов Дизајн и Совршена Компатибилност - Дизајниран За вашиот фен за коса и фен. Силиконската подлога може да го заштити вашиот фен за коса од оштетување. Подигнатиот радијан од двете страни го спречува неговото лизгање. Издржлив-Изработен од метал, држачот за фен за коса е анти - ' рѓа и водоотпорен. По рафинирано полирање и цртање жица, има мазна и убава површина. Стилски-носителот на модерен дизајн е погоден за бања, фризерски салон и берберница. Изгледа елегантно и модерно и можете да дозволите да ви го поедностави животот и да заштедите време. Лесен За Инсталирање-Вметнување или дупчење. Само излупете го слојот во задниот дел и залепете го на мермер, плочка, стакло, метал, пластична површина, лак плоча. Ако вашиот ѕид не е погоден за вметнување, ви треба зашрафете го држачот во ѕидовите варосуваме ѕид, груб цемент ѕид, ѕид од тули, позадина. САМОЛЕПЛИВА ИНСТАЛАЦИЈА МОНТИРАНА НА ЅИД : Само излупете го слојот во задниот дел и залепете го на саканата положба. Нема дупки. Нема лепливи остатоци. ОПИС САМОЛЕПЛИВА ИНСТАЛАЦИЈА МОНТИРАНА НА ЅИД : Само излупете го слојот во задниот дел и залепете го на саканата положба. Нема дупки. Нема лепливи остатоци. Карактеристики-Боја : Бела И Розова - Материјал : Абс-Големина : 10. 00Х9. 00Х8. 50см 3. 93Х3. 54Х3. 34во-Лесен За Инсталирање-Залепете или дупчете. Само излупете го слојот во задниот дел и залепете го на мермер, плочка, стакло, метал, пластична површина, лак плоча. Ако вашиот ѕид не е погоден за вметнување, ви треба зашрафете го држачот во ѕидовите варосуваме ѕид, груб цемент ѕид, ѕид од тули, Позадина Пакет Вклучувајќи 2 х Фен Носителите.

Избор на клиент

ЖЕДП Када Послужавник Бања Организатор Полица Када Послужавник Таблет Организатор Дома Складирање Новак
ЖЕДП Када Послужавник Бања Организатор Полица Када Послужавник Таблет Организатор Дома Складирање

Овој производ може да се даде како одличен подарок за вашите пријатели и семејства за додатоци за бања и

DEN 1.00
Празнење Фен Решетката Перфориран Нерѓосувачки Челик Бања Бања Ѕид Дома Фен Цевка Решетката, PIBM Новак
Празнење Фен Решетката Перфориран Нерѓосувачки Челик Бања Бања Ѕид Дома Фен Цевка Решетката, PIBM

Карактеристики : овој производ е изработен од висококвалитетен водоотпорен водоотпорен на влага од нер

DEN 1153.60
КУТИЈА ЗА ПОЛИЦА ДУБАО Полица За Бања Полица За Миење Раце Решетка За Складирање Бања Тоалет Козметика Новак
Лукео Повлекува Када Послужавник Сина Бања Туш Кади Бањи Додатоци Полица За Складирање Држач Новак
Лукео Повлекува Када Послужавник Сина Бања Туш Кади Бањи Додатоци Полица За Складирање Држач

Според кадата, прилагодете ја должината, повеќе не треба да се грижите дали кадата е премногу широка за �

DEN 3.00
SDEWFG Стигнале Када Багажник Бања Послужавник Полица Када Мултифункционален Бања Алатка Пешкир Новак
SDEWFG Стигнале Када Багажник Бања Послужавник Полица Када Мултифункционален Бања Алатка Пешкир

1 Дизајн што може да се повлече, удобен за складирање и не зазема простор 2 Во споредба со дрвените, тој е �

DEN 1.67
Н/Решетка За Фен За Коса Ѕиден Пегла За Коса Решетка За Фен За Бања Полица За Складирање Додатоци За Бања Новак
Н/Решетка За Фен За Коса Ѕиден Пегла За Коса Решетка За Фен За Бања Полица За Складирање Додатоци За Бања

Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив Погоден за сите видови фен за �

DEN 1904.00