ЏФУЈК Памучна Крпа За Капење Двослојна Газа Машка И Женска Бања Зголемете Ја Крпата Мека Крпа За Капење

ЏФУЈК Памучна Крпа За Капење Двослојна Газа Машка И Женска Бања Зголемете Ја Крпата Мека Крпа За Капење

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Памук, газа. Земја Како Што Е Означено. Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Памук, газа. Земја Како Што Е Означено. Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Мека и удобна, издржлива и цврста.Површината е рамна, мека и мека.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени.Лесно исчистете и исушете.Спецификација : пешкир 72х34см, крпа за капење 140х72кмпакување вклучува : крпа * 1 сетнотика : Според рачните мерења, има 2-3% разлика.Мала разлика во бојата поради светлината и екранот.Класичен Памучен Пешкир За Раце Поставен Мек, Абсорбента И Крпа За Брзо Сушење-за Бања, Туш И Кујна.

towel 72x34cm, bath towel 140x72cm:
Packaging includes: towel * 1 set
Notice:
According to manual measurements, there is 2-3% difference.:
Minor color difference due to light and screen.:
Classic Cotton Hand Towel Set Soft, Absorbent & Quick Drying Towel - for Bathroom, Shower & Kitchen :

Избор на клиент

Утопија Крпи-Луксузни Џамбо Бања Лист 2 Парче-600 GSM Прстен Откачи Памук Високо Абсорбента И Брзо Сува Екстра Голема Бања Новак Попуст
Хмггдд Бања Пешкир Дома Памук Хотел Дома Престој Пешкир Белата Мека И Густа Вода Не Ја Испушта Косата Новак
Хбвгхс Корално Руно Бања Пешкир Целулоза Бања Пешкир Шарени Плажа Пешкир Абсорбента Подебели Пешкир Новак
Хбвгхс Корално Руно Бања Пешкир Целулоза Бања Пешкир Шарени Плажа Пешкир Абсорбента Подебели Пешкир

Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени за допо

DEN 6972.48