Наанле Убава Гепард Кожа Леопард Печатење Мека Крпа За Капење Високо Апсорбирачки Големи Крпи За Раце Повеќенаменски За Бања, Хотел, Теретана и Спа Центар

Наанле Убава Гепард Кожа Леопард Печатење Мека Крпа За Капење Високо Апсорбирачки Големи Крпи За Раце Повеќенаменски За Бања,

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Димензии На Крпи : Произведени Специјално За Американски Стандардни Големини На Крпи : 16" х30 " Се Одвиваат; Ексклузивно Од Украсите. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Мек Полиестер-Микрофибер Напред, Полиамид Тери Назад, тенок, дише, високо апсорбирачка вода. ТРЕНДОВСКИ БОИ и ДЕЗЕНИ : Уникатно Стилски Крпи Со Дезени,Добра Декоративна Крпа за Бања, Хотел, Канцеларија Или Теретана Во Затворен Простор Дури И Совршен Идеален Подарок. Повеќенаменски : Мекиот Ексклузив На Украсите. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Мек Полиестер-Микрофибер Напред, Полиамид Тери Назад, тенок, дише, високо апсорбирачка вода. ТРЕНДОВСКИ БОИ и ДЕЗЕНИ : Уникатно Стилски Крпи Со Дезени,Добра Декоративна Крпа за Бања, Хотел, Канцеларија Или Теретана Во Затворен Простор Дури И Совршен Идеален Подарок. Повеќенаменски : Меките И Меки Материјални Крпи За Перење Ви Овозможуваат Да Уживате Во Чистење без Проблеми, Добро како Крпа за Лице,Крпа за Раце, Лента за Пот, Крпа за Бебиња, Кујнска Крпа и многу повеќе. ЛЕСНА НЕГА : Рачно перење или машинско перење. Висококвалитетните крпи за раце се извонредна вредност за секојдневниот пешкир.Ние ги направивме нашите крпи за да ги задоволиме дневните потреби на целото семејство.Пробајте го нашиот трендовски дизајн, вкусно меки, многу впивачки И Одлични Крпи За Раце и ќе ви биде драго што го направивте тоа!Дарежливиот тери пешкир е лесен и супер абсорбента, но сепак брзо се суши.Модерните печатени крпи за раце ќе додадат уникатен изглед и мода во секоја бања, гостинска соба, гимназија, базен, патување со користење итн.Карактеристиките вклучуваат : Дарежлива Големина 16 х 30 инчи.1 Парчиња/Пакет. Силни завршени рабови супер-абсорбента,лесни материјали со врвен квалитет доволно меки машинското перење брзо Се Суши може да се користи за многу домашни Задачи Инструкции за перење Пред да започнете да ги користите крпите, се препорачува да ги измиете.Измијте ги крпите одделно од сите други предмети.Не користете премногу топла вода за миење крпи.Навистина го цениме ако можеме да добиеме повратни информации за нашите производи или услуги откако ќе ја добиете вашата нарачка, за да можеме да ја подобриме.Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти, ние ќе ви го обезбедиме најзадоволителното решение, ви Благодарам многу за вашата доверба.

Избор на клиент

Хнкдд Хотел Бања Пешкир Памук Голем Пешкир Домашно Вшмукување Вода Женски Завиткан Пешкир Новак
Хнкдд Хотел Бања Пешкир Памук Голем Пешкир Домашно Вшмукување Вода Женски Завиткан Пешкир

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и отпорна Висока густина, не е лесно да падне Тка

DEN 2.67
Парк Дизајни Црна Мечка Тери Бања Пешкир Новак
Парк Дизајни Црна Мечка Тери Бања Пешкир

Прекрасен дизајн кој ќе изгледа исто толку добро на екранот како што ќе се чувствува против вашата кожа

DEN 3.00
ЏФУЈК Памучна Крпа За Капење Двослојна Газа Машка И Женска Бања Зголемете Ја Крпата Мека Крпа За Капење Новак
Орев Пешкир лице Дома Абсорбента Памук Мека Задебелена Хотелска Бања Паровите Ја Бришат Косата Новак
Орев Пешкир лице Дома Абсорбента Памук Мека Задебелена Хотелска Бања Паровите Ја Бришат Косата

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 0.67
Бели Памучни Крпи За еднократна употреба Крпи За Капење Обични памучни Крпи 1 парчиња 11, 8х23, 6во Новак
Бели Памучни Крпи За еднократна употреба Крпи За Капење Обични памучни Крпи 1 парчиња 11, 8х23, 6во

Пред употреба, препорачуваме отстранување на вишокот влакна и пролевање на крпите Крпите може да се миј

DEN 3.33
Аванти Постелнина Земја Пријатели Бања Пешкир, Сива Новак
Аванти Постелнина Земја Пријатели Бања Пешкир, Сива

100% памук ПРАЗНИЧНО ПРИЈАТЕЛСТВОтешко е да не се насмевнете кога ќе ја видите колекцијата Пријатели На З

DEN 2.00
Чдјуф Микрофибер Крпи Врежана Дебела Мека Абсорбента Крпа За Капење Со Ултрафини Влакна Новак
Чдјуф Микрофибер Крпи Врежана Дебела Мека Абсорбента Крпа За Капење Со Ултрафини Влакна

Микрофибер Земја Како Што Е Означено меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта ил

DEN 1.33
Џисб Јужна Индија Проверува Пешкир 6 Парче-33 Инчи * 68 Инчен Комбо Пакет Новак
Џисб Јужна Индија Проверува Пешкир 6 Парче-33 Инчи * 68 Инчен Комбо Пакет

Чиста памучна крпа за капење Пакување : 6 парчиња Проверки пешкир Големина 33 инчен х 68 Инчен Голем пешкир

DEN 1.00
ЦФСНЦМ Крпи За Возрасни Памучни Мажи Жени Абсорбента Крпа За Капење Во Бања Новак
ЦФСНЦМ Крпи За Возрасни Памучни Мажи Жени Абсорбента Крпа За Капење Во Бања

Материјали : памук Процес на печатење и боење што не е лесно да се избледи : мек и удобен, не е лесен за бле

DEN 1.33
Тјлс Овошје Лице пешкир Јагода Цреша Вез Бања Домаќинство Мека Корална Руно Крпа Новак
Тјлс Овошје Лице пешкир Јагода Цреша Вез Бања Домаќинство Мека Корална Руно Крпа

Корално Руно Ткаенината е апсорбирачка, мека и удобна Природни меки, без избледување, без влакненца...

DEN 0.67