ЛИРУКСУН пешкир памук миење Лице Домашна Апсорпција На Вода Мека Двојка Бања За Возрасни Избришете Ја Косата Крпа За Раце

ЛИРУКСУН пешкир памук миење Лице Домашна Апсорпција На Вода Мека Двојка Бања За Возрасни Избришете Ја Косата Крпа За Раце

DEN 4809.92

Новак

Достапно за нарачка

Површината е рамна, мека и мека. Мека и удобна, издржлива и цврста. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Површината е рамна, мека и мека. Мека и удобна, издржлива и цврста. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Површината е рамна, мека и мека.Мека и удобна, издржлива и цврста.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени.Лесно исчистете и исушете.Спецификација : пешкир 75х34см, Пакувањето вклучува : крпа * 1 сетнотика : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

towel 75x34cm,:
Packaging includes: towel * 1 set
Notice:
1. Please allow 2-3% error due to manual measurement. Before you bid, make sure you don't mind.:
2. Colors may vary by monitor, please refer to the actual product :

Избор на клиент

ДУБА Бања Женски Крпи За Капење За Возрасни Крпа За Пешкир За Плажа Бања Завиткајте Крпа Бања Наметка Новак
ДУБА Бања Женски Крпи За Капење За Возрасни Крпа За Пешкир За Плажа Бања Завиткајте Крпа Бања Наметка

Корално Руно, најлон, полиестер Земја Како Што Е Означено Силна апсорпција на вода, дише и сува, фина, па �

DEN 2.67
Хбвгхс Корално Руно Бања Пешкир Целулоза Бања Пешкир Шарени Плажа Пешкир Абсорбента Подебели Пешкир Новак
Хбвгхс Корално Руно Бања Пешкир Целулоза Бања Пешкир Шарени Плажа Пешкир Абсорбента Подебели Пешкир

Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени за допо

DEN 6972.48
МЈВДП 34 * 76см Памучна крпа За Лице Крпа За Коса За Возрасни Пешкир За Домаќинство Хотелска Крпа Новак
МЈВДП 34 * 76см Памучна крпа За Лице Крпа За Коса За Возрасни Пешкир За Домаќинство Хотелска Крпа

Памук Супер мека и многу нежна за вашата кожа Бидете нежни кон вашата кожа не падна Лесен за носење особ�

DEN 0.67
Лируксун Пешкир Задебелување домаќинство миење лице пешкир Мека Вшмукување лице Пешкир Новак
Лируксун Пешкир Задебелување домаќинство миење лице пешкир Мека Вшмукување лице Пешкир

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 1.67
Чдјуф Микрофибер Крпи Врежана Дебела Мека Абсорбента Крпа За Капење Со Ултрафини Влакна Новак
Чдјуф Микрофибер Крпи Врежана Дебела Мека Абсорбента Крпа За Капење Со Ултрафини Влакна

Микрофибер Земја Како Што Е Означено меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта ил

DEN 1.33