Хмггдд Бања Пешкир Дома Памук Хотел Дома Престој Пешкир Белата Мека И Густа Вода Не Ја Испушта Косата

Хмггдд Бања Пешкир Дома Памук Хотел Дома Престој Пешкир Белата Мека И Густа Вода Не Ја Испушта Косата

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Површината е рамна, мека и мека. Мека и удобна, издржлива и отпорна. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и рамномерно распоредени. Лесно за чистење и сушење. Површината е рамна, мека и мека. Мека и удобна, издржлива и отпорна. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и рамномерно распоредени. Лесно за чистење и сушење. Површината е рамна, мека и мека.Мека и удобна, издржлива и отпорна.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и рамномерно распоредени.Лесно за чистење и сушење.Пакетот вклучува : пешкир * 1 сетреализира : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Избор на клиент

АЛАЗА Шарени Кругови Полка Точки Апсорбирачка Мека Крпа За Капење За Жени Мажи Возрасни, 15 х 30 инчи Новак
АЛАЗА Шарени Кругови Полка Точки Апсорбирачка Мека Крпа За Капење За Жени Мажи Возрасни, 15 х 30 инчи

Материјал : полиест + памук Големина : 15 х 30 инчи Карактеристики : исклучително мек, лесен, абсорбента,диш�

DEN 175.84
Симпи - Магија 79444 Дијамант Памучни Крпи За Капење, Бела, 4 Брои Новак
Симпи - Магија 79444 Дијамант Памучни Крпи За Капење, Бела, 4 Брои

100% памук ДОСТАПЕН ПАКЕТ : 4пакет кадифни крпи за капење со Дијамантски Дизајн и ткаена детална шема 4 крп�

DEN 2.33
МЈВДП 34 * 76см Памучна крпа За Лице Крпа За Коса За Возрасни Пешкир За Домаќинство Хотелска Крпа Новак
МЈВДП 34 * 76см Памучна крпа За Лице Крпа За Коса За Возрасни Пешкир За Домаќинство Хотелска Крпа

Памук Супер мека и многу нежна за вашата кожа Бидете нежни кон вашата кожа не падна Лесен за носење особ�

DEN 0.67
Хбвгхс Корално Руно Бања Пешкир Целулоза Бања Пешкир Шарени Плажа Пешкир Абсорбента Подебели Пешкир Новак
Хбвгхс Корално Руно Бања Пешкир Целулоза Бања Пешкир Шарени Плажа Пешкир Абсорбента Подебели Пешкир

Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени за допо

DEN 6972.48
ЦФСНЦМ Крпи За Возрасни Памучни Мажи Жени Абсорбента Крпа За Капење Во Бања Новак
ЦФСНЦМ Крпи За Возрасни Памучни Мажи Жени Абсорбента Крпа За Капење Во Бања

Материјали : памук Процес на печатење и боење што не е лесно да се избледи : мек и удобен, не е лесен за бле

DEN 1.33
ЏФУЈК Памучна Крпа За Капење Двослојна Газа Машка И Женска Бања Зголемете Ја Крпата Мека Крпа За Капење Новак
Бока Тери Женски Спа Завиткајте- Памучна Бања, Туш, Бања и Фитнес Пешкир w Прилепува-Бело XXL Новак
Бока Тери Женски Спа Завиткајте- Памучна Бања, Туш, Бања и Фитнес Пешкир w Прилепува-Бело XXL

КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ : Надградба од вашиот редовен стар пешкир до Премиум Пешкир за Теретана бока Тери...

DEN 1.67
Чдјуф Микрофибер Крпи Врежана Дебела Мека Абсорбента Крпа За Капење Со Ултрафини Влакна Новак
Чдјуф Микрофибер Крпи Врежана Дебела Мека Абсорбента Крпа За Капење Со Ултрафини Влакна

Микрофибер Земја Како Што Е Означено меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта ил

DEN 1.33
ДУБА Бања Женски Крпи За Капење За Возрасни Крпа За Пешкир За Плажа Бања Завиткајте Крпа Бања Наметка Новак
ДУБА Бања Женски Крпи За Капење За Возрасни Крпа За Пешкир За Плажа Бања Завиткајте Крпа Бања Наметка

Корално Руно, најлон, полиестер Земја Како Што Е Означено Силна апсорпција на вода, дише и сува, фина, па �

DEN 2.67