Антимонополски 304 Нерѓосувачки Челик, Држач За Сапун Од Огледало Сребрен Квадрат, Додатоци За Бања Што Се Одвојуваат, Дозер за Сапун

Антимонополски 304 Нерѓосувачки Челик, Држач За Сапун Од Огледало Сребрен Квадрат, Додатоци За Бања Што Се Одвојуваат, Дозер

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

[висококвалитетни производи] полиците и завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304 со светло сребрена површина; задебелување И проширување На Основата, сите рабови се бришат, спречуваат сечење и гребење на рацете, совршен дизајн и висок квалитет, го продолжуваат работниот век на производот. [хуманизиран дизајн] подвижната полица на керамичка плоча лесно може да се отстрани за секојдневно чистење. [чувајте го сапунот сув] конкавниот дизајн на садот прави водата брзо да се исцеди, го одржува сапунот сув и не мек и го одржува сапунот во нормална употреба. [мултифункционален] се користи во бања, кујна, балкон и други места каде што е потребен сапун. [големина] l5, 83xw5, 35xh2, 17 инчи (l14, 8xw13, 6xh5, 5cm) [боја] светло сребро[главен материјал и материјал за завртки] 304 нерѓосувачки челик[поставена тежина] 0,58 кг[едноставна инсталација на завртки] фиксирана на цврст бетонски ѕид со завртки. [висококвалитетни производи] полиците и завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304 со светло сребрена површина; задебелување И проширување На Основата, сите рабови се бришат, спречуваат сечење и гребење на рацете, совршен дизајн и висок квалитет, го продолжуваат работниот век на производот. [хуманизиран дизајн] подвижната полица на керамичка плоча лесно може да се отстрани за секојдневно чистење. [чувајте го сапунот сув] конкавниот дизајн на садот прави водата брзо да се исцеди, го одржува сапунот сув и не мек и го одржува сапунот во нормална употреба. [мултифункционален] се користи во бања, кујна, балкон и други места каде што е потребен сапун. [големина] l5, 83xw5, 35xh2, 17 инчи (l14, 8xw13, 6xh5, 5cm) [боја] светло сребро[главен материјал и материјал за завртки] 304 нерѓосувачки челик[поставена тежина] 0,58 кг[едноставна инсталација на завртки] фиксирана на цврст бетонски ѕид со завртки. Сапун решетката.

Избор на клиент

Кабинет За Складирање Бања Лируксун Дрвен Поден Кабинет Со Двојни Решетки Врати Црн Кабинет За Бања Новак
Кабинет За Складирање Бања Лируксун Дрвен Поден Кабинет Со Двојни Решетки Врати Црн Кабинет За Бања

Изработени Од п2 мдф одбор за издржливост полиците и кабинетите со двојни врати обезбедуваат доволно пр

DEN 1.67
н/Кабинет За Бања Двојни Врати 3 Слоја Хромирана Рачка Лесна За Инсталирање Бел Вертикален Ормар За Складирање Новак
ЗЛКСДП Бања Со Тесна Полица На Кабинетот Со Тркала Лизгајте Го Кабинетот За Бања Новак
ЗЛКСДП Бања Со Тесна Полица На Кабинетот Со Тркала Лизгајте Го Кабинетот За Бања

Направено од вештачко дрво за да се обезбеди цврстина и издржливост Белата завршница го подобрува цело�

DEN 1.67
Кабинет За Бања ЛИРУКСУН Самостојно Дрво Прилагодливи Полици Мултифункционален Мебел за Складирање Со Врати Новак
ЈГКГБ Домаќинство Нордиски Мермер Козметика Бања Миење Полици За Складирање Домашни Додатоци Украси Украси Новак
ZLXDP Кабинет За Бела Бања 6 X 20.5 X 28 Пренослив Тесен Кабинет За Странично Складирање Во Бањата Новак
ZLXDP Кабинет За Бела Бања 6 X 20.5 X 28 Пренослив Тесен Кабинет За Странично Складирање Во Бањата

МОДЕРЕН ТЕНОК ДИЗАЈН : тенкиот кабинет за складирање на подот во бањата со стилски и модерен дизајн го п

DEN 764.80