SWPEET 120PCS Тешка должност 1 инч / 25мм метална прстен тока мрежи за мрежи и метална токава прстен

SWPEET 120PCS Тешка должност 1 инч / 25мм метална прстен тока мрежи за мрежи и метална токава прстен

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

★ Металните токи се погодни за правење ремени, прицврстувачи и облека, багажници и ранци. Triglides на метални прилагодувачи Слајдовите се погодни за правење ремени, прицврстувачи и облека, багажни ремени и ранци. ★ Направено од метални материјали, работете добро, многу издржливо. Вие заслужувате да имате еден. ★ Одличен асортиман за вашите апликации. Секоја бои беше индивидуално спакувана како група. Спецификациите се класифицираат во различни големини за да одговараат на различни индивидуални потреби. ★ Исклучителен занает, издржлив, не е лесен за избледување. ★ Металните токи се погодни за правење ремени, прицврстувачи и облека, багажници и ранци. Triglides на метални прилагодувачи Слајдовите се погодни за правење ремени, прицврстувачи и облека, багажни ремени и ранци. ★ Направено од метални материјали, работете добро, многу издржливо. Вие заслужувате да имате еден. ★ Одличен асортиман за вашите апликации. Секоја бои беше индивидуално спакувана како група. Спецификациите се класифицираат во различни големини за да одговараат на различни индивидуални потреби. ★ Исклучителен занает, издржлив, не е лесен за избледување.

Избор на клиент

4 компјутери - 1 инчен ykk прилагодлива тока за ремени со ранец од 25 мм мрежи Новак
4 компјутери - 1 инчен ykk прилагодлива тока за ремени со ранец од 25 мм мрежи

Ацетал Направено во САД Затворање на тока Машинско миење Боја : црна Бренд : YKK Ацетал, пластика...

DEN 143.84
Country Brook Desigen Новак
Country Brook Desigen

Затворање на тока Димензии на тока : Внатре во отворање ширина од 1 инч Димензии на тока : Надворешна дол�

DEN 2.67
Снимки за црни метални завртки на Black Новак
Снимки за црни метални завртки на Black

Издржлива завршница STRAPWORKS Black Metal Bolt Snaps нуди трајна алатка за да ги поправите поводителите на кучиња ил�

DEN 144.00