3мм злато не заварен силен Д прстен метал тешка 50 пакувања за јаки од кучиња прицврстувачи на ткаенина паракорд лента за мрежење

3мм злато не заварен силен Д прстен метал тешка 50 пакувања за јаки од кучиња прицврстувачи на ткаенина паракорд лента за мрежење

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Метал. Увезени. Затворање на тока. [Големина] : Овој не заварен Д прстен во ширина : 25 мм, во висина : 15мм; Дебелина на жица : 3 мм. [Цврсто и издржливо] : Направено од железо, со никел обложена на површината, цврста и издржлива, не е лесна за добивање на 'рѓа или ерозија, овозможувајќи ви да аплицирате долго време, а не заварени, многу функции Д-прстени. [Широка апликација] : Тешките Д-прстени може да се користат како компоненти или украси за правење занаети, јаки за кучиња, поводни кучиња, облека, ленти за багаж, ранци или проекти за прицврстување, како и да се користат на крајот на кожа, лента за ткаенини или мрежи. [Вклучен 50 пакет]. Метал. Увезени. Затворање на тока. [Големина] : Овој не заварен Д прстен во ширина : 25 мм, во висина : 15мм; Дебелина на жица : 3 мм. [Цврсто и издржливо] : Направено од железо, со никел обложена на површината, цврста и издржлива, не е лесна за добивање на 'рѓа или ерозија, овозможувајќи ви да аплицирате долго време, а не заварени, многу функции Д-прстени. [Широка апликација] : Тешките Д-прстени може да се користат како компоненти или украси за правење занаети, јаки за кучиња, поводни кучиња, облека, ленти за багаж, ранци или проекти за прицврстување, како и да се користат на крајот на кожа, лента за ткаенини или мрежи. [Вклучен 50 пакет]. Наоди на Д-прстен Метал кои не се заварени со прстени за ремени торби за земјиште од кожа.

Избор на клиент

Fenggtonqii метални Д-прстени тока, не-заварена за мрежно шиење DIY Новак
Fenggtonqii метални Д-прстени тока, не-заварена за мрежно шиење DIY

Затворање на тока Металните Дпрстени се еден од овој разноврсен хардвер што е многу корисен Тие се широ�

DEN 46.40
Uxcell Round Spring O Rings, 25 mm/ 0,98 Trigger Baff Snap за торби, чанти, кинери, црни, 4 парчиња Новак
Uxcell Round Spring O Rings, 25 mm/ 0,98 Trigger Baff Snap за торби, чанти, кинери, црни, 4 парчиња

Мерење : Надворешен дијаметар : 25мм / 0,98inch; Внатрешен дијаметар : 17,2мм / 0,68inch; Дебелина : приближно 3,9 мм / 0

DEN 2.33
Задавање торба со ланци од 10 парчиња, токач, скратувач Новак
Задавање торба со ланци од 10 парчиња, токач, скратувач

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.67
Пластични токи од 1 -инчен нексус од страна на пластични токи - 1 црни ITW Nexus токи Новак
Пластични токи од 1 -инчен нексус од страна на пластични токи - 1 црни ITW Nexus токи

Itw Nexсе топи 100% произведени во САД Да се ​​користи со мрежи од ширина од 1 инчи Ширина на слотот за мрежи 2

DEN 134.24
CraftMemore 4PCS 5/8 инчи единечен измет на лента за подножје, квадратни шипки за чевли за чевли, правејќи додатоци SC24 Новак
HSCGIN 50PCS Пластични приписни куки 35мм црна мини тока ранец ранец за закачување на клипови за клучни прстени Новак