Занаетчиски 4PCS прилагодувачи на прстенот на триаголник Д-прстени за прилагодување на прстените за шиење лента за шиење на лента за шиење мрежи SC84

Занаетчиски 4PCS прилагодувачи на прстенот на триаголник Д-прстени за прилагодување на прстените за шиење лента за шиење на

DEN 180.64

Новак

Достапно за нарачка

Прилагодувачи на метални триаголни прстени за правење чанти, земјиште, клуч, лента, ранци, чанти, багаж, ремени, занаетчиски проекти за DIY, итн. Количина на пакет : 4 парчиња. Големина : Опциите за големина ја означуваат внатрешната ширина на прстенот. Погледнете ги димензиите во сликите на производот. Материјал : Триаголникот Д-прстен е изработен од тешка легура на цинк што ги прави силни и издржливи за хардвер за чанти чанти, не 'рѓа. Посетете ја продавницата Craft Memore за повеќе занаетчиски материјали. Прилагодувачи на метални триаголни прстени за правење чанти, земјиште, клуч, лента, ранци, чанти, багаж, ремени, занаетчиски проекти за DIY, итн. Количина на пакет : 4 парчиња. Големина : Опциите за големина ја означуваат внатрешната ширина на прстенот. Погледнете ги димензиите во сликите на производот. Материјал : Триаголникот Д-прстен е изработен од тешка легура на цинк што ги прави силни и издржливи за хардвер за чанти чанти, не 'рѓа. Посетете ја продавницата Craft Memore за повеќе занаетчиски материјали. Триаголник ringsвони тока за правење чанти, земјиште, клуч за клучеви, занаетчиски проекти, итн.

Избор на клиент

Задавање торба со ланци од 10 парчиња, токач, скратувач Новак
Задавање торба со ланци од 10 парчиња, токач, скратувач

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.67
Uxcell Round Spring O Rings, 25 mm/ 0,98 Trigger Baff Snap за торби, чанти, кинери, црни, 4 парчиња Новак
Uxcell Round Spring O Rings, 25 mm/ 0,98 Trigger Baff Snap за торби, чанти, кинери, црни, 4 парчиња

Мерење : Надворешен дијаметар : 25мм / 0,98inch; Внатрешен дијаметар : 17,2мм / 0,68inch; Дебелина : приближно 3,9 мм / 0

DEN 2.33
Tandy кожа валјак тока 1/2 никел обложена 1520-00 Новак
Tandy кожа валјак тока 1/2 никел обложена 1520-00

Никел позлатена завршница Една тока по пакет Мерки 1 / 2 инчи Никел позлатена завршница Една тока по паке�

DEN 2.33
Tsnamay 20pcs 1,5 инчи метал Д прстени Антички за ремени торби DIY кожа од кожење, злато 38мм Новак
Tsnamay 20pcs 1,5 инчи метал Д прстени Антички за ремени торби DIY кожа од кожење, злато 38мм

100% метал Увезени Затворање на тока Само Хемиско чистење Злато, внатрешен дијаметар 1,5 "x0.79" / 38x20mm (LW) , Деб

DEN 111.84
ПРОГГУЈ ПРОИЗВОДО ОВИТЕ ОВИТЕТ Новак Попуст
ПРОГГУЈ ПРОИЗВОДО ОВИТЕ ОВИТЕТ

Цинк легура Увезени Затворање на тока Само Хемиско чистење ? Пакет вклучува : 15 парчиња 3 големини клучни

DEN 111.84
Паракорд Планета Баклс - 1/2 инчи - Разновидност на бои - Контурирана единечна лента и економија, двојна лента Новак
Bikicoco Metal Rectangle Ring Buckles Square Crapt Webbing Belt Rings For Bag Porse Не заварена 1-1/2 x 5/8 инчи, црна, пакет Новак
Bikicoco Metal Rectangle Ring Buckles Square Crapt Webbing Belt Rings For Bag Porse Не заварена 1-1/2 x 5/8 инчи, црна, пакет

Прстените за правоаголник се функционални и додајте малку трепет на вашите рачно изработени кеси...

DEN 2.00