Девојки Тан девојки латински танцувачки чевли жени со ниски потпетици танго салса чевли

Девојки Тан девојки латински танцувачки чевли жени со ниски потпетици танго салса чевли

DEN 398.40

Новак

Достапно за нарачка

Сатен. Suede единствено. Сјаен сатен горен материјал и задебелен велур единствен дизајн за да го направите овој латински танцувачки чевли мода, удобност и анти-шкафување. 1,5 "квадратни ниски потпетици латински танцувачки чевли со добра подготвеност. Погоден е за почетници, деца, девојчиња, тинејџери. Табела со големина. Ниски потпетици Латински чевли се за латински, сала за салса, салса, танго танцување. * Day Dance е познат бренд за носење танцување, кој вклучува дизајн, производство и продажба. * Daydance е едно од е-бизнис претпријатието за снабдување со едношалтерски шопинг на танц Носење, танцувачки чевли, хулахопки за танцување и додатоци итн. * Со принцип : Клиент Прв. Големина на ознаката со големина на петица. 1/8 "= 15,6 см. САД 9,5 дете - Големина на ознаката 25 6 1/4 "= 15,9 см. САД 10 дете Големина на ознаката 26 6 1/2 "= 16,5 см. САД 11 мали деца - Големина на ознака 27 6 3/4 "= 17,1 см. САД 11,5 мали деца Големина на ознаката 28 7" = 17,8 см. САД 12 мали деца Големина на ознаката 29 7 1/8 "= 18,1 см. САД 12,5 мали деца Големина на ознаката 30 7 1/4 "= 18,4 см. САД 13 мали деца Големина на ознаката 31 7 1/2 "= 19,1 см. САД 1,5 големи деца големина на ознака 32 - - 8 "= 20,3 см. САД 2 големи деца Големина на ознаката 33 8 1/8 "= 20,6 см. САД 2.5 големи деца Големина на ознаката 34- - 8 1/4 "= 21 см. САД 3 големи деца Големина на ознаката 35 8 1/2 "= 21,6 см. САД 4 големи деца Големина на ознаката 36 8 3/4 "= 22,2 см. САД 5 големи деца Големина на ознаката 37 8 1/8 "= 23,2 см.

Избор на клиент

Honey Storeенски Sequins Sequins Ballloom Slip-On Dance Shoes Отворен пети забава Новак
Honey Storeенски Sequins Sequins Ballloom Slip-On Dance Shoes Отворен пети забава

Microsuede ѓон Стандардната висина на петицата е 1,97 "Средна потпетица, би можеле да ја прилагодиме 2,36" / 2.76 " / 3

DEN 746.08
Hroyl жени Rhinestone латински сала за танцување во сала Бахата салса вежбајте перформанси за танцувачки чевли, YCL375 Новак
Hroyl Womens & Girls Latin Salsa Ballroom Dance Dance, Zu-QJW1018-1022 Новак
Hroyl Womens & Girls Latin Salsa Ballroom Dance Dance, Zu-QJW1018-1022

Увезени Гума ѓон ❤ Издвојување на материјал : Горниот е изработен од висококвалитетен свилен сатен и rhin

DEN 1007.84
Hroyl Girl & Women Satin Latin Latin Dance Shoes Ballroom Salsa Tango Performance Shoes Ship Heel Model-Ss-xgg Новак
Hroyl Girl & Women Satin Latin Latin Dance Shoes Ballroom Salsa Tango Performance Shoes Ship Heel Model-Ss-xgg

сатен Увезени Рачно изработен ѓон Мерки за платформа приближно 0,25 " Времето на испорака е 715 дена за САД /

DEN 1.67
Ykxlm Танцувачки чизми жени латински салон за танцување на глуждот со висока потпетица, модел 1018 Новак
Ykxlm Танцувачки чизми жени латински салон за танцување на глуждот со висока потпетица, модел 1018

Увезени Suede единствено Надворешен материјал : Направено од мрежа и синтетички материјал, фино апсорпциј

DEN 2.33
Даншуз женски тен неопренови балет се лизга на половина единствен Новак
Даншуз женски тен неопренови балет се лизга на половина единствен

Неопренот ткаенина обезбедува безбедно вклопување и обезбедува удобност Двоен зашиен велур единствен�

DEN 3.00
Hipposeus lationsенски Rhinestone латински танцувачки чевли Сјајна салса салса Бахата танцувачки чевли Новак
Hipposeus lationsенски Rhinestone латински танцувачки чевли Сјајна салса салса Бахата танцувачки чевли

сатен Увезени Suede единствено Совршен материјал : свилен сатен горен со фино апсорпција на потвелур влош

DEN 2.00
Салони за танцување чевли жени латински салса вежбаат танчерски чевли 2,5 '' потпетици yt02 Новак
Салони за танцување чевли жени латински салса вежбаат танчерски чевли 2,5 '' потпетици yt02

Suede единствено Совршен материјал : висококвалитетен сатен горен со фино апсорпција на пот, велур, мека, м

DEN 2.00
Hipposeus lationsенски латински танцувачки чевли Сјајна Rhinestones Ballroom Salsa Salsa Dance Permactace Shoes, Model L380 Новак
Hipposeus lationsенски латински танцувачки чевли Сјајна Rhinestones Ballroom Salsa Salsa Dance Permactace Shoes, Model L380

Сатен Suede единствено Сатен со сјајни ригистони : свилен сатен горен со пот пот апсорбира велур инзола, м�

DEN 1.67