Златен 50-ти роденденски украси комплети до 50 години банер балони и торта за торта, среќен роденден, златен ливче фолија, завеси, за украси за роденден и годишнина

Златен 50-ти роденденски украси комплети до 50 години банер балони и торта за торта, среќен роденден, златен ливче фолија, завеси,

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Сет за декорација на роденден : Оваа златна 50-ти роденденски украси се вклучени сè што ќе треба за да го прославите 50-тиот роденден. Пакетот вклучува- златен балон со фолија од 32 инчи (2 парчиња), банер „Cheers to 50 години“ (1 SET), латекс балони во црно/ црно/ Бела/златна боја (16 парчиња во сите), претходно пополнети балони на златни конфети (8 парчиња), балони со фолија од starвезди (4 парчиња), роденденски саш (1 парчиња), арилна торта за торта (1 парчиња црна), завеси од злато-тинсел фолија (1 парчиња), Шампањ и Стакло (2 парчиња), слама хартија (2 парчиња). Висок квалитет : Со цел да се создаде совршен изглед за вашата посебна прослава. Ние го нудиме нашиот премиум комплет за 50-ти роденденски партии со високо квалитетен материјал, секоја ставка е одбрана со рака и проверете дали сте што сте добиле се убави, безбедни и нетоксични. Може да се користи постојано и да одговара за вашиот 50 -ти роденден и 50 -годишнината украси, но и повеќе други пецични настани, дипломирања, свадби. Големина : Дијаметарот на надуени латекс балони и балони со фолија на starвезди е приближно 12in. Дијаметарот на надуени балони со стаклена фолија на бројот и шампањ е приближно 32in. Завесите за фолија на ливчињата се 39in*79in. Совет за забава - препорачуваме да ги пополните овие со хелиум, може да лебди откако ќе се надува со хелиум, ако користите воздух, тие нема да лебдат и можат да бидат ставени на кое било место. На други убави балони на златни конфети, можете лесно да се надуете со дување, тогаш Врзете или лента со балон со фолија на wallидот или каде било! Забелешка : Ве молиме нежно тријте го балонот на конфети на суво крпа, тепих или коса за да ја добиете статичката електрична енергија, а потоа тресете го полека за да ги направите овие шарени парчиња да се држат на страните на балонот. Загарантирано задоволство : Кога ќе го добиете пакетот, веднаш проверете го, доколку некој проблем ќе контактира со нас и ние ќе го решиме. Посакуваме да имате прекрасна и незаборавна 50 -ти роденденска забава! Сега, ние внимателно ја избравме оваа елегантна колекција на црни и златни забави за вашата роденденска декорација. Пакетот вклучува сè што ви треба за да го прославите вашиот роденден : 1 x 'Cheers до 50 години златни сјајни букви. Банерот е цврст, издржлив и еднократно. 16x 12 "балони со латекс (12 злато и 2 црни и 2 бели) 2 x 32" броеви со фолија (5+0). 8 x 12 "пред-исполнети балони на златни конфети 1 x 'Cheers до 50 години' торта за торта 4 x 12" Star Foil балон во злато 1 x Tinsel фолија завеси (39in*79in) 2 x 32 "Шампањ и стакло 1 x 'Среќен роденден 'Sash 2 x златна слама.

Избор на клиент

Блаже И Чудовиште Машини 2-ри Роденден Материјали 13 Компјутер Балон Букет Украси Новак Попуст
Блаже И Чудовиште Машини 2-ри Роденден Материјали 13 Компјутер Балон Букет Украси

(1) 34" Гигант Сина Број 2 Фолија Балон, (1) 34" Џамбо Блаже Облик Фолија Балон, (1) 17" Блаже И Чудовиште Машини "С�

DEN 383.84
Квалатекс 16 Портокал Латекс Балони Новак
Квалатекс 16 Портокал Латекс Балони

50 по пакет 16 " латекс балони Обележете ја вашата прослава со балоните кои се препознаени како најдобри : �

DEN 415.20
GOER Злато Сјајот 30 &засилувач; Прекрасен Шампањ Очила Банер за 30-Ти Роденден Декорации Новак
GOER Злато Сјајот 30 &засилувач; Прекрасен Шампањ Очила Банер за 30-Ти Роденден Декорации

Големина : секоја буква големина : 5" висок.Вкупна должина : 6,5 стапки Не Е ПОТРЕБНО САМОСТОЈНО, банерот е с

DEN 0.33
Сини Балони 100 парчиња 10 Инчи И Електрична Балонска Пумпа Новак
Сини Балони 100 парчиња 10 Инчи И Електрична Балонска Пумпа

Пакет од 100 парчиња 10 инчни светло сини балони 18 СПАКУВАЈТЕ ГИ СИТЕ ВО ЕДЕН БАЛОН КОМПЛЕТ ЗА ВЕНЦИ : 1 х ба�

DEN 1.67
Анаграм Мини Шепа Патрола Фолија Балон Новак
Анаграм Мини Шепа Патрола Фолија Балон

1 по пакет Украсете за забава За патрола На Шепа со Овој Мини Балон За Патрола на Шепа Овој балон е облику

DEN 2.33
Грабо 25 Инчен Сина/црвена Воз Во Облик На Фолија Балон Новак
Грабо 25 Инчен Сина/црвена Воз Во Облик На Фолија Балон

Надувајте со воздух или хелиум 25 инчен балон од фолија во облик на воз овој балон од железничка фолија и�

DEN 191.84
In-JOOYAA 24-инчен латекс тркалезни балони 5 пакувања бели дебели големи балони за украси за забави Новак
In-JOOYAA 24-инчен латекс тркалезни балони 5 пакувања бели дебели големи балони за украси за забави

Нетоксичен и безопасен, исклучително тежок Кога украсувате забава со балони од 18 инчи, можете да корист�

DEN 2.00
31 Џиновски Отпечаток Тоа Е Момче Бебе Туш Балон Новак
31 Џиновски Отпечаток Тоа Е Момче Бебе Туш Балон

1 џиновски отпечаток тоа е момче бебе туш балон Партискиот балон е висок 31 инчи кога е целосно надуен (бр�

DEN 1.67
PMU 24 Инчен Балони PartyTex Премиум Виолетова Pkg/5 Новак
PMU 24 Инчен Балони PartyTex Премиум Виолетова Pkg/5

Супериорен Квалитет Подолготрајни Брилијантни Бои Изработени Од Природен Гумен Латекс...

DEN 2.00
Tongjoy Marquee Светне Броеви 6, 3ft Marquee Број Балон, Marquee Светне Броеви За Партија Декорација, Роденден Декор, Годишнината Новак
Ц-Спин - 16 ИНЧЕН Буква И - Азбука Фолија Балон 16 Писмо Балони Декорација Материјали Роза Златна Боја Новак
Ц-Спин - 16 ИНЧЕН Буква И - Азбука Фолија Балон 16 Писмо Балони Декорација Материјали Роза Златна Боја

Милар Фолија Балони 2Еднострани Балони Со Високи Букви од 16 инчи со Сјајна Рефлектирачка Површина Надуе

DEN 1.33
Анаграм Те Сакам Забава Тип Фолија Балон, 18, Разнобојни Новак
Анаграм Те Сакам Забава Тип Фолија Балон, 18, Разнобојни

Вклучува самозапечатувачки вентилсамозапечатувачкиот вентил спречува гасот да излезе откако ќе се на�

DEN 1.33
Забава засекогаш Балони Банер Игра Над Тематските Партиски Украси И Материјали Знак Новак
Забава засекогаш Балони Банер Игра Над Тематските Партиски Украси И Материјали Знак

16 Инчен Висина Црна" ИГРА НАД " Фолија Балони Банер кој ќе издвоите и Да Се Направи партија рок...

DEN 127.68