In-JOOYAA 24-инчен латекс тркалезни балони 5 пакувања бели дебели големи балони за украси за забави

In-JOOYAA 24-инчен латекс тркалезни балони 5 пакувања бели дебели големи балони за украси за забави

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Нетоксичен и безопасен, исклучително тежок. Кога украсувате забава со балони од 18 инчи, можете да користите лента специфична за балон, не само за да создадете интересна забава, туку и да ја намалите работата за чистење на крајот на забавата. Шарени, балони со добар квалитет за ваш избор. Околу 60 см. Нетоксичен и безопасен, исклучително тежок. Главните производи се голем балон (36-инчен тркалезен балон, 24-инчен тркалезен балон, 18-инчен балон), алуминиумски балон, 5-инчен балон со макарон и многу повеќе. Погодени од фактори како што се серија на производи, осветлување, поставки за прикажување и перцепција на лична боја, балонот може да покаже мала хроматска аберација. Погодени од фактори како што се серија на производи, осветлување, поставки за прикажување и перцепција на лична боја, балонот може да покаже мала хроматска аберација. Бојата на оксидираниот гигант балон ќе биде малку поразлична од онаа на ново надуените. Откако балонот од 24 инчи ќе се надува неколку минути, ќе започне да се оксидира. Класични украси за балон : Балоните имаат постојано менување на пристапот кон декорацијата. Овие прекрасни бели балони можат да се користат за свадби, ергени забави, роденденски забави, Божиќни прослави, крштевки за бебиња, Денот на вineубените, прослави на годишнината и многу повеќе. Полн со задушувачки, веднаш осветли ја табелата за десерт.

Избор на клиент

PMU 24 Инчен Балони PartyTex Премиум Виолетова Pkg/5 Новак
PMU 24 Инчен Балони PartyTex Премиум Виолетова Pkg/5

Супериорен Квалитет Подолготрајни Брилијантни Бои Изработени Од Природен Гумен Латекс (5) по пакет Супе

DEN 2.00
Патеха Виолетова Балон Венец Лак Комплет Пеперутка Бебе Туш Украси За Девојка Роденден Декорации Новак
Патеха Виолетова Балон Венец Лак Комплет Пеперутка Бебе Туш Украси За Девојка Роденден Декорации

ПЕПЕРУТКА БАЛОН ВЕНЕЦ КОМПЛЕТ, Вкупно се 145 парчиња Балони од латекс 129 парчиња : 18 "виолетови балони; 12" м�

DEN 812.80
Синсинати Црвени Латекс Балони | Црвено/Црно - 12 | Пакување од 6 Новак
Синсинати Црвени Латекс Балони | Црвено/Црно - 12 | Пакување од 6

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 избрани црни и црвени синсинати Црвени латекс балони 12" ЗАДЕБЕЛЕНИ букви : секој црв

DEN 3.00
Анаграм Мини Шепа Патрола Фолија Балон Новак
Анаграм Мини Шепа Патрола Фолија Балон

1 по пакет Украсете за забава За патрола На Шепа со Овој Мини Балон За Патрола на Шепа Овој балон е облику

DEN 2.33
Блаже И Чудовиште Машини 2-ри Роденден Материјали 13 Компјутер Балон Букет Украси Новак Попуст
Блаже И Чудовиште Машини 2-ри Роденден Материјали 13 Компјутер Балон Букет Украси

(1) 34" Гигант Сина Број 2 Фолија Балон, (1) 34" Џамбо Блаже Облик Фолија Балон, (1) 17" Блаже И Чудовиште Машини "С�

DEN 383.84
Tongjoy Marquee Светне Броеви 6, 3ft Marquee Број Балон, Marquee Светне Броеви За Партија Декорација, Роденден Декор, Годишнината Новак
Ц-Спин - 16 ИНЧЕН Буква И - Азбука Фолија Балон 16 Писмо Балони Декорација Материјали Роза Златна Боја Новак
22-ти Роденден Декорација Среќен Роденден Црн Банер Балон 22 Годишниот Партија Материјали Хелиум 40 Златни Балони + Сребрена Новак Попуст
Сини Балони 100 парчиња 10 Инчи И Електрична Балонска Пумпа Новак
Сини Балони 100 парчиња 10 Инчи И Електрична Балонска Пумпа

Пакет од 100 парчиња 10 инчни светло сини балони 18 СПАКУВАЈТЕ ГИ СИТЕ ВО ЕДЕН БАЛОН КОМПЛЕТ ЗА ВЕНЦИ : 1 х ба�

DEN 1.67
Квалатекс 16 Портокал Латекс Балони Новак
Квалатекс 16 Портокал Латекс Балони

50 по пакет 16 " латекс балони Обележете ја вашата прослава со балоните кои се препознаени како најдобри : �

DEN 415.20