CmaOne Среќен пад Бурлап банер зелена тиква венец vestетва дома украс за декорирање на знамето на знамето камин Денот на благодарноста Денот на декорацијата

CmaOne Среќен пад Бурлап банер зелена тиква венец vestетва дома украс за декорирање на знамето на знамето камин Денот на благодарноста

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Бурлап. Среќен есенски банер за пад - зелените транспаренти од тиква од тиква, отпечатени со среќни есенски зборови, шемата од тиква направете ја нашата есенска венец да изгледа дарежлива и уредна. Претходно собрани - Нашиот пад на транспарентот веќе е собрана и подготвена да се обеси на wallsидовите, прозорците, мантилот, дрвјата, масата, вратите или на кое било место за да се создаде пријатна и мирна атмосфера. Едноставно и лесно, малку прилагодување може веднаш да ја направи вашата забава жива и атмосфера. Природен материјал - Банерот е изработен од природен бурап, издржлив и ослободен од мирис. Покрај тоа, не е очигледно кога е валкано и не е лесно да се скрши. Не се грижи за кавга, без лошо миризување, издржлив многу време со употреба. Совршена големина - вкупна среќна должина на банер е 6,5 метри со многу канап оставени на краевите за виси. Големината на секое знаме за есенска бура е 5,1 x 5,6in (w x l). Совршена декорација - можете да го користите за да украсите кој било настан што го сакате, особено за Денот на Денот на благодарноста и забави во затворено или на отворено. Одличен додаток за прослава на фестивалот на есенски забави, Денот на благодарноста Дом, Мантел и камин за декорација на венец. Уште повеќе, може да ја разубави вашата трпезарија, продавница, канцеларија и многу повеќе. Пред-собраната тиква среќна есен банер, можете да го користите за да ја украсите вашата есенска забава, украси за Денот на благодарноста, есенска свадба, церемонија на годишнина, додајте повеќе loveубов на вашата забава. Може да се обеси на wallидот, вратата, прозорецот, дрвото, оградата и другите места, лесно да се совпадне со други украси и да се направи убава декорација. Спецификации : Банер материјал : природна големина на бурлап : Должина на кабелот : вкупно 2 метри во секој транспарент (l x w) : 5,1 x 5,6 см пакет вклучува : 1 x Среќен пад на банер : Ве молиме контактирајте со нас во кое било време ако имате какво било прашање или Проблем за нашиот производ или услуга.

Избор на клиент

Лимонада Банер Бурлап Банер Лето Венец Знаме Декорација За Базен Партија, Плажа Партија, Скара Партија Новак
Мери Мери Принцезата Гарланд Новак
Мери Мери Принцезата Гарланд

Оваа прекрасна венец ќе направи забавата на принцезата да изгледа навистина неверојатно Има 14 знаменца

DEN 1.67
Црна &засилувач; Коска Знаме Банер-Хартија Новак
Црна &засилувач; Коска Знаме Банер-Хартија

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 2.33