Златна Невеста Да Биде БАНЕР САМ, Декорација За Забава Со Кокошки, Забава За Невестински Туш, Моминска Вечер, Златни Украси

Златна Невеста Да Биде БАНЕР САМ, Декорација За Забава Со Кокошки, Забава За Невестински Туш, Моминска Вечер, Златни Украси

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Оваа невеста да биде банер ќе изгледа неверојатно на вашата кокошка партија!. Оваа невеста да биде банер ќе изгледа неверојатно на вашата кокошка партија!. Оваа невеста да биде банер ќе изгледа неверојатно на вашата кокошка партија! Комплетот содржи натписи и златна низа за да може овој производ да се состави на денот! Приближно 1,5 метри во должина.

Избор на клиент

Пудодо Јута Бура Ракови Банер Рустикален Летен Јастог Роденденска Забава Мантија Камин Декорација Новак
Пудодо Јута Бура Ракови Банер Рустикален Летен Јастог Роденденска Забава Мантија Камин Декорација

Бурлап Материјал : 100% природна бура од јута, издржлива и еднократно Секоја должина на низата е околу 2 ме�

DEN 1.33
Креативно Конвертирање Гигантски Честитки Црни Честитки Дипломирани Студенти Гигант Банер, Една Големина Новак Попуст
Мери Мери Принцезата Гарланд Новак
Мери Мери Принцезата Гарланд

Оваа прекрасна венец ќе направи забавата на принцезата да изгледа навистина неверојатно...

DEN 1.67