САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-106 UHMW полиетилен пластична лента, 1/2 висина, ширина 1/2, должина од 48

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-106 UHMW полиетилен пластична лента, 1/2 висина, ширина 1/2, должина од 48

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична. Дебелина : 1/2 "; толеранција на дебелина : (-0" - +0.004 "); ширина : 1/2"; Толеранција на ширина : (-0.05 " - +0.05"); Должина : 48 "; толеранција на должина : (-1" - +1 "). Боја : бела; јасност : непроaирна; јачина на затегнување : 4,400 psi; оценка на јачината на затегнување : сиромашна; јачина на удар : 16,0 ft. - lbs./in. ; Оценка на јачината на влијанието : Одличен. Коефициент на Фриктон : 0,15; оценка на триење : многу лизгава; апсорпција на вода : 0,0001; оценка за апсорпција на вода : одлична; цврстина : 70d. Густина : 0,034 фунти / ку. до 180 ° F; Спецификации се сретнат : FDA, UL 94 Hb. Облик : бар; материјал : UHMW полиетилен; оценка : стандард; тип на поддршка : обична. Дебелина : 1/2 "; Толеранција на дебелина : (-0 " - +0.004"); Ширина : 1/2 "; толеранција на ширина : (-0.05" - +0.05 "); должина : 48"; Толеранција на должина : (-1 " - +1"). Боја : бела; Јасност : непроирна; Јачина на затегнување : 4.400 psi; Оценка на силата на затегнување : сиромашен; Јачина на удар : 16,0 стапки - lbs ./in.; Оценка на јачината на влијанието : Одлично. Коефициент на Фректон : 0,15; Оценка на триење : многу лизгаво; Апсорпција на вода : 0.0001; Оценка на апсорпција на вода : Одличен; Цврстина : 70д. Густина : 0,034 фунти / cu. во.; Опсег на температура : -70 ° до 180 ° F; Спецификации се сретнаа : ФДА, УЛ 94 HB.

Избор на клиент

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ACB-160 црна ацетална пластична лента, 1/2 висина, 2 ширина, 12 должина Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ACB-160 црна ацетална пластична лента, 1/2 висина, 2 ширина, 12 должина

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 2 "; тол

DEN 494.40
Ацетална правоаголна лента, мазна, ASTM D6100, црна, дебела 1/2 , ширина 1-1/2 Новак
Ацетална правоаголна лента, мазна, ASTM D6100, црна, дебела 1/2 , ширина 1-1/2

Мазна завршница Делрин материјал Боја : Бела Мерки на лентата со должина од 11 / 2 "ширина од 1 / 2" дебела...

DEN 243.84
Јога, бар за вежбање со пилатес Новак
Јога, бар за вежбање со пилатес

Еден од најдобрите начини да се обликувате и да додадете дефиниција на мускулите на вашето тело е да зап

DEN 1.00
A2ZCare Barbell Pad Squat Pad - Заштитна подлога за вратот и рамото за сквотови, кревање тегови, ланги и нафрлања на колкот Новак Попуст
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-135 UHMW полиетилен пластична лента, ширина 3/8 висина, 3/4 должина од 48 Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-135 UHMW полиетилен пластична лента, ширина 3/8 висина, 3/4 должина од 48

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 "; толеранц

DEN 496.48
СПОРТСКИ Мажи Бар Фитнес Аленаторе ди мусколи римовибил кон манубри Манубри Новак
СПОРТСКИ Мажи Бар Фитнес Аленаторе ди мусколи римовибил кон манубри Манубри

Скамосјато Усвоен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив и долготраен за употреба Обуката со пр�

DEN 799.84
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-840 Бела UHMW полиетилен пластична лента, 1-1/4 Висина, 2 ширина, 24 Должина Новак
Bopaodao tinned бакар рамен автобус бар 5мм x 20mm x 1000mm / 39,37 инчи долг, 1 парчиња калај позлатен 5мм дебел C110 чист Новак
Bopaodao tinned бакар рамен автобус бар 5мм x 20mm x 1000mm / 39,37 инчи долг, 1 парчиња калај позлатен 5мм дебел C110 чист

1 PCS C110 Цврст калај позлатен рамен автобус бар, 5мм x 20mm x 39,37 инчи / 1000мм, околу t 1 / 5 "x w 4 / 5"; Затемнетите бака�

DEN 3.00
XON XBE-01 Алуминиум Бар Крајот Бар, Црвено Новак
XON XBE-01 Алуминиум Бар Крајот Бар, Црвено

Бар Крај Бар Тежина : 1.9 мл( 49 г); Материјал : 6061алојт6 Целосна Цпу Машински Нерѓосувачки Челик Завртки Со П

DEN 457.92