Lifepo4 12v 500ah Водоотпорен Литиум Железо Фосфат Батерија Пакет Со Метална кутија 3000 Длабока Батерија Циклус За Соларно Складирање RV / Кампер Маринс/Брод/Голф Коли/Елект

Lifepo4 12v 500ah Водоотпорен Литиум Железо Фосфат Батерија Пакет Со Метална кутија 3000 Длабока Батерија Циклус За Соларно

DEN 157.60

Новак

Достапно за нарачка

12v 500ah lifepo4 батерија € 1pcs со брз полнач. Работен век : повеќе од 3000 циклуси, со вградување на одборот за заштита НА БМС. Температура на полнење : 0~45 € температура На Празнење : -20 ~ 60 ~ температура На Складирање : -20 ~ 60 €. димензија : Должина 435мм ● ширина 255мм € висина 285мм, тежина : 44кг. Примена : електрична машина, ксенонска светилка / рефлектор, инвертер, рачни уреди, опрема за безжична комуникација, опрема за следење, опрема за напојување, медицински инструменти, опрема за олеснување, светилки за итни случаи /ЛЕР, сообраќајни знаци, преносни мали апарати за домаќинство, електрични алати, автомобилска и индустриска опрема резервно напојување. 12v 500ah lifepo4 батерија € 1pcs со брз полнач. Работен век : повеќе од 3000 циклуси, со вградување на одборот за заштита НА БМС. Температура на полнење : 0~45 € температура На Празнење : -20 ~ 60 ~ температура На Складирање : -20 ~ 60 €. димензија : Должина 435мм ● ширина 255мм € висина 285мм, тежина : 44кг. Примена : електрична машина, ксенонска светилка / рефлектор, инвертер, рачни уреди, опрема за безжична комуникација, опрема за следење, опрема за напојување, медицински инструменти, опрема за олеснување, светилки за итни случаи /ЛЕР, сообраќајни знаци, преносни мали апарати за домаќинство, електрични алати, автомобилска и индустриска опрема резервно напојување. 500ах 12v lifepo4 Батерија За Инвертер на батерија На полнење со куќиште од нерѓосувачки челик за UPS електричен автомобил трицикло електрико Забелешка : ние нудиме литиум, lifepo4 и ni-mh батерија, прифаќаме приспособен пакет батерии, не можеме да ги ажурираме сите ставки овде. Ако сакате батерија, ве молиме лесно контактирајте со мене кажи ми го напонот и големината на капацитетот што го сакаш, благодарам. Описи : номинален напон : 12v номинален капацитет : 500 Ah максималната струја на полнење : Помалку Од 100 A( може да се прилагоди) континуирана струја на празнење : 300a(Прилагодлива на барање) работен век : повеќе од 3000 циклуси температура На Полнење : 0~45 € температура на Празнење : -20 ~ 60 que температура На Складирање : -20 ~ 45é Тежина : 44kg опсег на работен напон : 10 V-14.6 V температурна заштита На батеријата : 60,9 € 5é ИЗЛЕЗ И Параметри : висока струја позитивна / негативна колона За Поврзување (како што покажува Сликата) период НА СКЛАДИРАЊЕ НА БАТЕРИЈАТА : 98% Моќност (36 месеци) ГАРАНЦИЈА на батеријата : 36 месеци (бесплатна гаранција) предности на производот : лесен За Носење, висок капацитет, платформа за високо ослободување, Долго работно време, долг век На траење, Примена на безбедност и Заштита на животната средина : електрична машина, ксенонска светилка / РЕФЛЕКТОР, Инвертер, РАЧНИ УРЕДИ, ОПРЕМА За БЕЗЖИЧНА КОМУНИКАЦИЈА, опрема за следење, Опрема За Напојување, медицински инструменти, Опрема ЗА ОЛЕСНУВАЊЕ, светилки за итни случаи /лед, сообраќајни знаци, преносни МАЛИ АПАРАТИ за ДОМАЌИНСТВО, електрични алати, АВТОМОБИЛСКА и индустриска опрема резервна НАПОЈУВАЊЕ Безбедносна Мерка На Претпазливост 1.Do не фрлајте ја батеријата во вода или направете ја влажна 2.Чувајте ја батеријата подалеку од изворот на топлина 3.Do не фрлајте ја батеријата во оган или загрејте ја батеријата 4.Забранете да чекан за да ја газите батеријата 5.Забранете расклопување на батеријата Во секој Случај Пакетот вклучува : 1 парчиња 12v батерија со голем капацитет lifepo4, со вградување НА BMS. 1pcs 12v 60a Полнач(еу/АУ/САД/велика БРИТАНИЈА приклучок за вас избра).

Избор на клиент

Brand Neptune Brand YTX4L-BS за замена на гел за замена на високи перформанси за Qianjiang ATV50 Новак
Brand Neptune Brand YTX4L-BS за замена на гел за замена на високи перформанси за Qianjiang ATV50

Тип на батерија : ytx4lbs гел Agm Батерија 12 V 4 AH со 50 CCA [ +] терминал е полнење, батерија за напојување, (л) 4...

DEN 0.67
Камерон Сино Батерија за Аваја Аваја ФЦ4, Д4 канцеларија, ДЕКТ Д4, IH4 P / N: 5010808000, 5010808030 700MAH / 2.59Wh Li-Ion Новак
Камерон Сино Батерија за Аваја Аваја ФЦ4, Д4 канцеларија, ДЕКТ Д4, IH4 P / N: 5010808000, 5010808030 700MAH / 2.59Wh Li-Ion

Model Model Model Model Model】 Одговара за Avaya Avaya FC4, D4 Office, Dect D4, IH4 Model Модел за појавување на батеријата】 За број на д�

DEN 317.92
3 пакет - замена за батеријата RCA 25255 - компатибилна со батеријата за телефон без безжичен RCA Новак
3 пакет - замена за батеријата RCA 25255 - компатибилна со батеријата за телефон без безжичен RCA

Замена RCA 25255 батерија Замена за батерии без безжични RCA Количина : 3, гаранција за живот Капацитет : 700m Ah, б

DEN 681.60
Нептун Енергетски Производи NT12-18IT ГЕЛ 12V 18ah Гел Замена На Батеријата ЗА DJW12-20, DJW 12-20-Бродови Со FedEx 2 Ден Новак
Нептун Енергетски Производи NT12-18IT ГЕЛ 12V 18ah Гел Замена На Батеријата ЗА DJW12-20, DJW 12-20-Бродови Со FedEx 2 Ден

NT1218 ИТ ГЕЛ 12v 18ah Запечатена Оловна Киселина (SLA) (ГЕЛ) батерија без одржување на полнење Димензии 7 NT12180 Ит 1

DEN 751.20
HQRP Безжична Телефонска Батерија Компатибилна Со Џенерал Електрик GE-TL26154, Ge-TL26144 Замена Новак
HQRP Безжична Телефонска Батерија Компатибилна Со Џенерал Електрик GE-TL26154, Ge-TL26144 Замена

HQRP® Батерија на Полнење; Напон на батеријата : 3.6 V; Капацитет : 1200 m Ah; NiMh; Големина : Size; 3 Ќелии; HQRP® НикелМе�

DEN 1.00
RWMM 1400mAh Замена на батеријата компатибилна со Prestigio PSP3453 дуо PSP3453 дуо Новак
RWMM 1400mAh Замена на батеријата компатибилна со Prestigio PSP3453 дуо PSP3453 дуо

Компатибилен со батеријата P / N : PSP3453 дуо Напон на батеријата : 3.7 V, Капацитет : 1400m Ah / 5.18 Wh Тип : LiIon...

DEN 2.67
HXPK C41N1809 Laptop Battery for ASUS Zenbook UX562 UX562FN UX562FD UX562FDX Q536F Q536FD Q536FDX Q546FD UX562FD-2G UX562FD-A1003T Новак
HXPK C41N1809 Laptop Battery for ASUS Zenbook UX562 UX562FN UX562FD UX562FDX Q536F Q536FD Q536FDX Q546FD UX562FD-2G UX562FD-A1003T

Тип на батерија : Лијонска батерија Состојба : сосема нова Напон : 15.4 V; Капацитет : 57 WH / 3740m Ah 4 Cells Број на д�

DEN 783.84
Адаптер за надградба на TPDL за Ryobi 18V Конвертирајте за Dyson V6 & V7 & V8 вакуум чистач, заменете ја за Dyson Battery SV11 Новак
Е-флит батерија и радио отвори Инверза 280 BNF Основни делови за замена на авионите EFL635003 Новак
Е-флит батерија и радио отвори Инверза 280 BNF Основни делови за замена на авионите EFL635003

EFlite Battery and Radio Hatch : Inverza 280 BNF Basic, EFL635003 Батерија и радио отвори : Инверза 280 БНФ Основен EFlite Battery and Radio Hatch : Inve

DEN 155.68
Батерија за замена на осветлувањето за итни случаи-ги заменува моделите со двојно-лајт, меѓудржавен и ат-лајт Новак
Arrowmax AMCM4496-1600-D 1600mAh NNTN4496 NNTN4497 Батерија За Motorola CP140 CP160 CP-200 CP200 CP200XLS Новак
Arrowmax AMCM4496-1600-D 1600mAh NNTN4496 NNTN4497 Батерија За Motorola CP140 CP160 CP-200 CP200 CP200XLS

7.5 V 1600 m Ah NiMh Густо изградени w / дебела обвивка школка Квалитет што можете да го почувствуватеБатериите �

DEN 0.33
300mah 3.7 V Замена На Батеријата ЗА VXI Blue Parrott B350-XT, BT250-XT, B250-XT+, BT900 HS393, Roadworrior Silverado Безжични Новак
300mah 3.7 V Замена На Батеријата ЗА VXI Blue Parrott B350-XT, BT250-XT, B250-XT+, BT900 HS393, Roadworrior Silverado Безжични

Компатибилни Модели : VXI Blue Parrott B350 war 180 дена гаранција Капацитет : 300m Ah; Номинален Напон : 3.7 V Тип На Батер�

DEN 0.67
Запечатена батерија на WPS-CTX14H-BS CTX14H-BS Новак
Запечатена батерија на WPS-CTX14H-BS CTX14H-BS

Нема дополнителни такси за опасна испорака Напредна апсорбирана технологија за стакло Мат...

DEN 2.00
2 Пакет-Замена За КОБРА ГП35АААК4БХ Батерија-Компатибилен Со Кобра Фа-Бп Двонасочна Радио Батерија Новак
2 Пакет-Замена За КОБРА ГП35АААК4БХ Батерија-Компатибилен Со Кобра Фа-Бп Двонасочна Радио Батерија

Замена Кобра GP35 AAAK4 BX Батерија Замена За Кобра ФаБп Двонасочни Радио Батерии Количина : 2, Една Година Гар

DEN 0.33