Кишили Бенто Ручек Кутија За Деца/Возрасни, Микробранови Деца Бенто Кутија Ручек Контејнери Со Ручек Торба Колачиња Секачи Овошје Зема Силиконски Чаша Еднократно

Кишили Бенто Ручек Кутија За Деца/Возрасни, Микробранови Деца Бенто Кутија Ручек Контејнери Со Ручек Торба Колачиња Секачи Овошје

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

● Што има во пакетот€ : 1300ml-4 Преграда Бенто Кутија За Ручек која е опремена со разни додатоци за бенто кутија, вклучува изолирана торба за ручек, четири чаши за мафини, десет овошни колачи за дете, три мини секачи за колачиња,Вреќи за Складирање За Повеќекратна Употреба. ●Безбедносен материјал за храна zpa Free, изработен Од висококвалитетен материјал за храна, дуплив,невкусен, еднократно, отпорен на дамки, нема да мувлоса.ова е најдобриот сад за храна за ручек во бенто кутија за деца и возрасни да вадат храна. ●Торба за ручек дури и ако има истекување на храна и пијалоци, лесно може да се исчисти со влажна крпа. €Пренослив, Лесен, Лесен за носење q : големина 8,9 x6, 4 x 2,6 инчи, 1300ml-4 Преграда совршен дизајн е многу лесен за децата или возрасните да носат храна на училиште, канцеларија, пикник или други активности на отворено. Да ги задоволи сите потреби за јадење за деца; Различни додатоци за бенто кутии можат да ги задоволат различните диететски потреби на децата, овозможувајќи им на децата да развијат здрави навики во исхраната и да се заљубат во храната подготвена од нивните родители. ● Што има во пакетот€ : 1300ml-4 Преграда Бенто Кутија За Ручек која е опремена со разни додатоци за бенто кутија, вклучува изолирана торба за ручек, четири чаши за мафини, десет овошни колачи за дете, три мини секачи за колачиња,Вреќи за Складирање За Повеќекратна Употреба. ●Безбедносен материјал за храна zpa Free, изработен Од висококвалитетен материјал за храна, дуплив,невкусен, еднократно, отпорен на дамки, нема да мувлоса.ова е најдобриот сад за храна за ручек во бенто кутија за деца и возрасни да вадат храна. ●Торба за ручек дури и ако има истекување на храна и пијалоци, лесно може да се исчисти со влажна крпа. €Пренослив, Лесен, Лесен за носење q : големина 8,9 x6, 4 x 2,6 инчи, 1300ml-4 Преграда совршен дизајн е многу лесен за децата или возрасните да носат храна на училиште, канцеларија, пикник или други активности на отворено. Да ги задоволи сите потреби за јадење за деца; Различни додатоци за бенто кутии можат да ги задоволат различните диететски потреби на децата, овозможувајќи им на децата да развијат здрави навики во исхраната и да се заљубат во храната подготвена од нивните родители. Спецификација : Големина : 22.6*16.1*5.1 Cm/8,9 x6, 4 x 2 Инчи Волумен : 1300ml Материјал Тип : Највисок СТЕПЕН Пп Материјал Дизајн : 4 прегради Тежина : 520g / 18,57 Oz Големина На Пакетот : 22, 6x19x7cm / 8, 86x7, 48x2, 76nch детали за Пакетот : 1 x Бенто Кутија за Ручек 1 x Изолирана Торба за Ручек 1 x Лажица 4 x Чаши За Мафини 10 x Овошје Изберете 3 x Мини секачи за колачиња 2 x Вреќи за складирање за повеќекратна употреба забелешка : РАЧНО МЕРЕЊЕ, Ве Молиме Дозволете мали грешки Во големината. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да постои мала разлика во бојата.

Избор на клиент

јапонски лак ручек бенто кутија со капак направен во јапонија Новак
јапонски лак ручек бенто кутија со капак направен во јапонија

Ова е јапонска лак ручек бенто кутија наречена Џубако во јапонија Во Јапонија, ставаме храна во оваа кут

DEN 736.00
ОБИЧЕН ПРОИЗВОД 061868 Носач на Храна од Нерѓосувачки Челик 4,7 х 3 Новак
ОБИЧЕН ПРОИЗВОД 061868 Носач на Храна од Нерѓосувачки Челик 4,7 х 3

Големина : В 5,7 х Д 4,9 х Ч 8,9 инчи (145 х 125 х 225 мм) Тежина : 1,5 мл (710 гр) Материјал : 188 нерѓосувачки челик...

DEN 1.00
Галакси Волк Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник Новак
Галакси Волк Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робу

DEN 2.33
Цреша цвета пченица материјал од бенто кутија за кутија за истекување на контејнери за деца и возрасни Новак
Бејзбол Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник Новак
Бејзбол Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робу

DEN 1.67
Дејзи Велосипед Двослојна Кутија За Ручек Бенто Со Прибор Поставен Сад За Ручек Вклучува 2 Контејнери Новак