Мнсруу Бенто Кутија Океан Желка Кутија За Возрасни Ручек Кутија За Деца 1000 МЛ Еднократно Оброк Првично Ручек Контејнер Со Лажица Вилушка, Симпатична Салата Ручек Б

Мнсруу Бенто Кутија Океан Желка Кутија За Возрасни Ручек Кутија За Деца 1000 МЛ Еднократно Оброк Првично Ручек Контејнер Со

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ капакот на делителот го одделува приборот за јадење од храната за да се осигура дека супата не истекува. ● Вграден прибор за јадење за лесно чистење, микробранова печка, машина за миење садови. ГОЛЕМИНА 1000 МЛ. Со дизајнот на рачката, лесно е за носење ако носите течна бесплатна храна. Можете лесно да ги ставите овие кутии за ручек во ранец или торба без да се грижите дали ќе истече храна, за да можете да уживате во вашата храна насекаде. ВОЗРАСНИ 1000 МЛ. Совршен за пакување ручек за децата да одат на училиште, или како закуска за ручек за возрасни за попладневен чај. Со 3 оддели, ќе може да собере секаков вид закуски, овошје, зеленчук, па дури и десерти. МАТЕРИЈАЛ : кутијата За ручек За Повеќекратна Употреба е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, без БПА, без мирис, издржлив и лесен за чистење. ПЕРЕЊЕ : само отстранливиот послужавник со 3 оддели може да се исчисти во машината за миење садови. Миењето раце се препорачува за надворешната обвивка. ??ПРАШАЊЕ И ОДГОВОР П1 : Дали Можам да печатам име на тоа? А1 : да, ние обезбедуваме персонализирани и прилагодени услуги. Ако сакате името да биде отпечатено на кутијата за ручек, можете да не контактирате за прилагодување, ние ќе ви го испратиме дизајнираниот стил за потврда. П2 : дали имате соодветна изолирана торба за ручек? А2 : Да. Нашата продавница има разновидна торба за ручек, можете ДА отидете ВО ЕТЈОЈ за да ја побарате соодветната торба за ручек. Ако не можете да ја најдете истата шема, ве молиме контактирајте не. П3 : дали оваа кутија за ручек е погодна за користење на децата во училиште? исто така погоден за возрасни? А3 : кутијата е изработена од материјали за храна, нетоксични и без мирис, а дизајнот на рачката е лесен за носење, погоден и за возрасни и за деца П4 : Дали Можам да го користам ова во микробранова печка? А4 : само отстранливиот послужавник со 3 оддели може да се загрее со микробранова печка. Надворешната кутија,капакот, садовите итн. не може да се загрее. Температурата на греењето не треба да надминува 120°C, а времето треба да се контролира во рок од 4 минути.

Избор на клиент

Фризери Чукање На Срцето Двојно Наредени Кутија За Ручек Бенто Модерен Контејнер Бенто Со Комплет Прибор Новак
Цреша цвета пченица материјал од бенто кутија за кутија за истекување на контејнери за деца и возрасни Новак