65.6 ft Шарена сложувалка Огласни граници на аутизам за подигнување на свеста за загатки за загатка за загатки

65.6 ft Шарена сложувалка Огласни граници на аутизам за подигнување на свеста за загатки за загатка за загатки

DEN 183.84

Новак

Достапно за нарачка

Доволно долго : getе добиете 1 ролна на границата со билтени на сложувалка, со мерење на приближно. Долга 65,6 стапки/ 20 метри, 2,76 инчи/ 7 см широк, доволно долго за да ги задоволите вашите потреби за декор и замени, можете да ги споделите и со други. Деликатен и симпатичен дизајн : Trim Trim Buzletin Biltin Board усвојува дизајни на загатки, секоја загатка има елегантен израз, светла и симпатична, привлечна и шарена, што ќе ги осветли вашите билтени. Сигурен материјал : Овие разнобојни граници на билтени се изработени од квалитетен материјал за хартија, сигурен и еднократен, лесен и здрав, не е лесен за кршење или избледување, што може да ви служи долго време. Светли бои : Нашата декорација во училниците усвојува светли бои за да го привлече вниманието на учениците, помагајќи им да ги забележат важните информации за таблата или билтенот, но донесуваат многу погодност за вас. Широк спектар на примена : Овие декори на огласни табли можат да бидат широко применети за роденден, годишнина, туш за бебиња, празнична забава, училишен настан, погоден за украсување фото рамки, билтени, прозорци, табли, wallsидови и така натаму. Доволно долго : getе добиете 1 ролна на границата со билтени на сложувалка, со мерење на приближно. Долга 65,6 стапки/ 20 метри, 2,76 инчи/ 7 см широк, доволно долго за да ги задоволите вашите потреби за декор и замени, можете да ги споделите и со други. Деликатен и симпатичен дизајн : Trim Trim Buzletin Biltin Board усвојува дизајни на загатки, секоја загатка има елегантен израз, светла и симпатична, привлечна и шарена, што ќе ги осветли вашите билтени. Сигурен материјал : Овие разнобојни граници на билтени се изработени од квалитетен материјал за хартија, сигурен и еднократен, лесен и здрав, не е лесен за кршење или избледување, што може да ви служи долго време. Светли бои : Нашата декорација во училниците усвојува светли бои за да го привлече вниманието на учениците, помагајќи им да ги забележат важните информации за таблата или билтенот, но донесуваат многу погодност за вас. Широк спектар на примена : Овие декори на огласни табли можат да бидат широко применети за роденден, годишнина, туш за бебиња, празнична забава, училишен настан, погоден за украсување фото рамки, билтени, прозорци, табли, wallsидови и така натаму. Карактеристики : Убав избор за подароци : Овие украси за училишни билтени се погодни за испраќање на вашите пријатели, колеги, роднини, семејство, студенти, наставници и други што ги сакате и се грижите, тие ќе бидат воодушевени што ќе ги добијат овие подароци. Лесно за украсување : Можете да користите ножици за да ги намалите границите на таблата во училницата во посакувана големина, а потоа користете ги лепчињата, притисоците или степнувачите за да ги поправите на места што сакате да ги украсите, додавајќи смешна и симпатична атмосфера. Спецификации : Материјал : Paper Board Color : Како што е прикажано на екранот : Прибл. 65,6 стапки/ 20 метри ширина : приближно. 2,76 инчи/ 7 cmpackage Вклучува : 1 ролна на гранични плочи на табла : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот. Топла белешка : Употреба на лепак, главни делови, главни делови може да остават ознаки на идот.

Избор на клиент

Извештај за стимулирање на Баркер Крик и сет, дамки и позиции, привлечен и разигран сет за следење на проекти, задачи и многу Новак Попуст
60 компјутери за цвеќиња од цвеќиња граници на пролетна огласна табла за гранична боја Новак
60 компјутери за цвеќиња од цвеќиња граници на пролетна огласна табла за гранична боја

Информации за големината : Големината на секоја пролетна огласна табла граници е 7 x 30 cm / 2 Спецификации :

DEN 0.33
Универзална табла 43021 Техника плута, 24 x 18, плута, црна рамка Новак
Универзална табла 43021 Техника плута, 24 x 18, плута, црна рамка

Единствената технологија на плута површина е исклучително издржлива Цврста пластична рамка со заоблен

DEN 373.12
Билтен табла Stobok 45 пар Новак
Билтен табла Stobok 45 пар

Декорација на цвеќиња од таблаМожете исто така да ја примените хартијата за да создадете реквизити за ф

DEN 924.80
Sherr 72,18 ft јаболка во форма на позадина, гранична овошје, гранична граница, валана огласна табла, украси за хартија wallидови Новак Попуст
Bultin Bultin Bultin Bultin Bultin, 2 пакет 48 x 36 Cork Известување за табла за обележувачи на табла Меморан за мемба, црна Новак
Bultin Bultin Bultin Bultin Bultin, 2 пакет 48 x 36 Cork Известување за табла за обележувачи на табла Меморан за мемба, црна

Функција за прикажување : Билтен табла 48'''x36 'со природна површина од плута, совршен избор за објавување �

DEN 2.00
U Брендови Билтен за постелнина за постелнина со бела рамка, канцелариски материјали, природни, 20 ”x 30” Новак