Nuobesty 3 сетови самолепливи ленти за декоративни табли игла декор wallид билтен мал дом само-портокалова меморандум, плука табла порака за самостојно декорација со вис

Nuobesty 3 сетови самолепливи ленти за декоративни табли игла декор wallид билтен мал дом само-портокалова меморандум, плука

DEN 1523.20

Новак

Достапно за нарачка

Ленти со ленти за табли : Почувствуваните ленти за бар се широко во канцеларии, домови и училишта, а исто така можат да бидат како семејни photoидови, табли за пораки, табли во позадина, практични и функционални. Броеви за знаци : Не можат да бидат како табли за пораки, тие се исто така добра декорација на домот. Рамниот билтен за прикажување : Материјалот Felt and EVA ја прават лентата за билтени не е лесна и е лесна за употреба. Одбор за пораки за објавување : Може да биде како семејна photoид, табла за пораки, табла во позадина, практична и мултифункционална. Лента за билтени на плута : Политината за почувствувани билтени може да биде дома како алатка за прикажување на слика, мени, потсетник. Пакетот вклучува 18 x билтени табли 3 x кутија со карактеристики на палецот на палецот -Дебелината на нивната боја може добро да ги поправи влечењата и wallидот од влијанието на таблата за известување за влечење за училницата. -На дизајнот е исклучителен, а изработката е исклучителна, а тие се исто така добри подароци за ленти со пријатели на плута. -Материјална : Ева, почувствувана лента за табли -Почувствуваната и материјалот Ева ја прават лентата за билтени не е лесна и е лесна за употреба лента за табли. -Којност : Билтен за рамка од портокалово дрво -Креативниот и удобен дизајн е едноставен и удобен за употреба, заштедувајќи ви време почувствувани билтени. -Нахран со супериорен материјал, безбеден и, и има долга табла за услуги за услуги. -Сиза : 33.00x5.00x1.20cm/12.97x1.97x0 boardидна табла за пораки.Дали Опис на табли за пакети на списоци Овие се неколку ленти за билтени, изработени од високо одделение и врвно чувство, Ева материјали, кои се полесни, попогодни и од Коркбулетин табли.ФОИЦИСКИОТ ПАРТ ЗА Wallидот може да помогне во поставување цели и планови, да организира студија, работа и живот и лесно да ги задоволи вашите различни потреби. Светли бои од табла можат да одат со сите декор во вашиот дом, едноставен и прекрасен.

Избор на клиент

Извештај за стимулирање на Баркер Крик и сет, дамки и позиции, привлечен и разигран сет за следење на проекти, задачи и многу Новак Попуст
Georgiaорџија граничи за билтени Новак
Georgiaорџија граничи за билтени

Мотивацискиот, едукативен и шарен декор на простории прави позитивна разлика во училницата...

DEN 3.33
U Брендови Билтен за постелнина за постелнина со бела рамка, канцелариски материјали, природни, 20 ”x 30” Новак
Студентска значка за хартија од жолти и сиви starsвезди - Мини форми на декории на табла - 36 парчиња Новак
Уботи со двојна огласна табла за суво бришење, 23,6 x 35.4 Новак
Уботи со двојна огласна табла за суво бришење, 23,6 x 35.4

23.6 "x 35.4" x 1 "Зелена суба и огласна табла Екопријателски рециклирани текстилни влакна обезбедуваат лесна

DEN 654.40
Наставникот создаде ресурси сиво дрво подобро од списокот со хартија за хартија Новак
Наставникот создаде ресурси сиво дрво подобро од списокот со хартија за хартија

Создадете прекрасни позадини на таблата со билтени брзо и лесно! Прикачете гранична облога, акценти, по�

DEN 2.67
Шинкио СМС-1060 Алуминиумска огласна табла, отстранлива рамка, кожа зелена, сребро Новак
Шинкио СМС-1060 Алуминиумска огласна табла, отстранлива рамка, кожа зелена, сребро

Билтен табла : Кожа зелена Боја : Сребрена Големина : 23,6 x 35,4 инчи (600 x 900 mm) Материјал : Алуминиум притисок н

DEN 5412.80
Пораки HB3233 Плута од табла, црна Новак Попуст
Пораки HB3233 Плута од табла, црна

Доаѓа со две влезови Крајбрежна шик плута табла Мерки 17во долг x 23 широко 5ин Лесно за инсталирање висат

DEN 362.40