Бубачки Хром Комплет За Прав За Нокти Црни Бели Бои Гел Лак Огледало Ефект Холографска Аурора Иридентна Бисерна Декорација За Маникир Сјај, Холо Нокти Во Прав 8 Бои

Бубачки Хром Комплет За Прав За Нокти Црни Бели Бои Гел Лак Огледало Ефект Холографска Аурора Иридентна Бисерна Декорација За

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Направен е од 100% чист Прашок Од Синтетичка Смола, нетоксичен, долготраен. Исплакнете ги веднаш доколку производот дојде во контакт со нив. Направен е од 100% чист Прашок Од Синтетичка Смола, нетоксичен, долготраен. ШИРОКА ПРИМЕНА : шарениот прав за нокти е погоден за нанесување НА нокти СО УВ гел, акрилни нокти, природни нокти итн. Престанете да го користите производот доколку се развие црвенило и чешање. Доколку има некаков инцидент, веднаш контактирајте го докторот. Различен лак ќе даде различни вистински ефекти.

Избор на клиент