Ник+Зои Женски Мозаик Микс Блејзер

Ник+Зои Женски Мозаик Микс Блејзер

DEN 1577.44

Новак

Достапно за нарачка

55% Памук, 45% Вискоза. Увезени. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Плетен блејзер со средна тежина. Миси : 28 " долго седи малку под колкот. Изрез Јака Долг ракав. Копче предниот Печ џебови. Интарзија шема. Уникатната шема на овој модерен блејзер се совпаѓа со речиси сѐ, од тексас до облекување—поставување тони потенцијал за облека. Додадовме допир на spacedye во мешавината на предиво за да додадеме уште поголем интерес и длабочина на дизајнот. Со копче напред и удобен двоен плетен жакард бод. Внимателно Изработени и исто така вклучува џебови за крпеница!.

Избор на клиент

Жени 2023 Модна Пролетна Јака За Ревер Копчиња Блејзер Јакни За Жени Бизнис Секојдневен Новак
Жени 2023 Модна Пролетна Јака За Ревер Копчиња Блејзер Јакни За Жени Бизнис Секојдневен

СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : Ако ви требаат повеќе информации за големината, ве молиме погледнете ја табелата со �

DEN 1.67
Женски 2023 модни пролетни копчиња за јаки од јаки за блејзер јакни за жени кои се случајни Новак
Женски 2023 модни пролетни копчиња за јаки од јаки за блејзер јакни за жени кои се случајни

Материјал : Памук и полиестер, Карактеристики на затоплување : ја карактеризира нашата премија изолациј

DEN 0.67
ПРЕГОЛЕМА Женска Мода-Едноставен Еднобоен Ревер Со Еднократни Гради Сомотски Џеб Со Долги ракави Мал Костум Новак
Ndvyxx Шак јакна жени кардиган џемпери за жени бомбаш јакна жени кардиган за жени Новак
Ndvyxx Шак јакна жени кардиган џемпери за жени бомбаш јакна жени кардиган за жени

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер Увез�

DEN 342.24
Foviguo женски блејзери за работа професионалец, отворен предниот зимски бизнис долг ракав Windbreaker Woman Trending Новак
Foviguo женски блејзери за работа професионалец, отворен предниот зимски бизнис долг ракав Windbreaker Woman Trending

Сини џин јакни за жени безбедносни палто фустани палто жени сите временски парки парки јакна за тинејџе

DEN 500.64
Женски обични блејзери со лесен отворен предниот дел за работа со долг ракав, блејзер јакна Новак
Женски обични блејзери со лесен отворен предниот дел за работа со долг ракав, блејзер јакна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

DEN 305.44
Minge Fashion Blazer со долг ракав за жени фестивал на домови Долго цврсто со џебови, блејзер дебел лабав вклопна лапава Новак