Болвата &засилувач; Превенција На Крлежи За Кучиња За Џвакање, Природен Додаток За Болви И Крлежи За Кучиња, 150 Џвакања За Болви И Крлежи За Кучиња, Орални Апчиња За Б

Болвата &засилувач; Превенција На Крлежи За Кучиња За Џвакање, Природен Додаток За Болви И Крлежи За Кучиња, 150 Џвакања За

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Превенција од болви и Крлежи-Нашиот додаток е направен со природни состојки кои помагаат да се спречат болви и крлежи да го гризат вашето куче. Тоа е лесен начин да го заштитите вашето домашно милениче од штетници. Лесен За Употреба-Помалку Неред Од Масла, Спрејови и Јаки. Едноставно дајте му на вашето куче нашите џвакања за болви и крлежи секој ден за да им помогне да бидат безбедни од болви и крлежи. Чувајте ги здрави и среќни. За сите Раси : дали мал јорки или голем лабрадор - џвакалки за болви за кучиња ќе помогнат секоја големина да го постигне посакуваниот ефект. Нема повеќе неред од користење на масла од болви, прашоци, шампони и други производи од болви. Вкусен Вкус На Патка : џвакањата од болви и крлежи за кучиња со вкусен вкус и неверојатен мирис се апетитни дури и за врвните јадечи. Апчињата за болви од меки кучиња имаат вкус на патка, така што вашето куче може да ужива во секој залак. Здравствена Поддршка : додаток за џвакање од болви и крлежи од кучиња е направен од висококвалитетни состојки и збогатен со витамини. Така, помага и за подобрување на имунолошкиот систем и одржување на здрава кожа.

Избор на клиент

предност 4 Пк 11-20 Фунти Новак
предност 4 Пк 11-20 Фунти

Предноста убива 98100 проценти од болви во рок од 12 часа по првичната апликација Покрај тоа, еден удобен тр

DEN 1406.40
Ступел Индустри Дакел Милениче Куче На Син Скејтборд, Дизајниран Од Wall Ворен Платно Ѕид Уметност, 30 х 30, Црна Новак