Лујии Кристално Стакло Модерна Чинија Со Суво Овошје Дневна Соба Овошна Чинија Чинија Со Диња Чинија Со Семки Поделена Кутија За Бонбони

Лујии Кристално Стакло Модерна Чинија Со Суво Овошје Дневна Соба Овошна Чинија Чинија Со Диња Чинија Со Семки Поделена Кутија

DEN 246.40

Новак

Достапно за нарачка

Прекрасен дизајн-навистина уникатен фокус или декоративна овошна плоча, секој детал ја одразува изработката на декоративниот сад. Служење на различни намени-чинии со овошје, садови за бонбони, украсни чинии со захаросано овошје, доволно големи и силни за да издржат поголема тежина и да останат стабилни. * На убавината на овошјето и треба чинија за да тргне. * Боја : Црна, Кафеава, Црвена Спецификации : С : 33Х7, 5Х29, 5см. * Ова е самата корпа со овошје, но всушност е контејнер што може да содржи што сакате. Име на производ : Овошен послужавник : категорија за декорација на стакло : декорација на работната површина применлив објект : возрасен стил : нордиски стил количина : 1 сценарија за апликација : хотели, клубови, дом, подароци, украси, домашен пакет вклучува : 1x фиока за Овошје забелешка : продавајте само корпи со овошје, без други предмети.Нашето време на испорака е од 10 до 25 дена, ве молиме бидете трпеливи по купувањето.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, нашиот професионален тим за услуги на клиентите ќе го реши вашиот проблем брзо и ефикасно.

Избор на клиент

Пита Со Кал Среќен Сет За Бонбони, јадење 3 х 5 1/2 диа | лажица 4 1/2, Бело Новак
Пита Со Кал Среќен Сет За Бонбони, јадење 3 х 5 1/2 диа | лажица 4 1/2, Бело

2парче во собата Керамички пиедестал бонбони јадење карактеристики рачно насликани внатрешна површина

DEN 288.00
ХАТСУЈАМА ЈХ-123-04 Средно Јадење, Зелено, 6,1 х 4,7 х 1,6 инчи, Зелена Глазура, Ориентација Во форма На Хризантема Новак
TENDYCOCO 5pcs Ноќта на Вештерките Сцена Орнаменти Фестивал Бонбони Кофи Ноќта На Вештерките Тиква Кофи Новак
TENDYCOCO 5pcs Ноќта на Вештерките Сцена Орнаменти Фестивал Бонбони Кофи Ноќта На Вештерките Тиква Кофи

Компактна големина, која нема да зазема премногу простор Фината изработка обезбедува долг работен век �

DEN 182.24
Таг Г15795 Пеперминт Пресврт сол &засилувач; Бибер Во собата на 2 Новак
Таг Г15795 Пеперминт Пресврт сол &засилувач; Бибер Во собата на 2

Материјал на производот : Глинени Садови( доломит), гумен затворач Грижа и употреба : Миење Раце Димензии

DEN 367.20